Dostane alkoholik střídavou péči o dítě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anna.jane
Povídálka 12 příspěvků 02.08.19 08:16
Dostane alkoholik střídavou péči o dítě?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat zda máte některá stejnou nebo podobnou zkušenost s tímto pripadem.. Mám osm let přítele, teď spolu máme 13 měsíční holčičku… Od jejího narození začal přítel hodně pít.. Driv pil taky, jen ne v takové míře jako teď.. Ted sedi v hospodě každý den… S malou mi nepomaha a nestará se, když prijde z hospody tak s ni jen nemotorne blbne a když mu řeknu ať ji položí, že by ji mohl ublížit začne na me před ní nadávat.. Jezdí z práce autem rovnou do hospody a pak jede opilej večer domu.. už mu za to během roku vzali papíry, ale má je zpět.. A je to zase nanovo.. Vůbec to s ním nehlo, ani to, že jsem se snažila o tom s ním bavit a přijít na to, kde je problém.. A nakonec se mi jednou příznal, že je alkoholik, ale že na léčení nepůjde nikdy.. A ja uz to prostě nemůžu vydržet.. K maly nemá žádný vztah a ke mě už vůbec ne.. Když ji byly dva měsíce (ještě ani neudržela hlavičku) vyhazoval ji do vzduchu a chytal (a to je jen útržek z toho, co se za ten rok stalo díky jeho bezcitnymu zachazeni s ni).. Má ji jen pro svoje potěšení, když je v rausi.. Jinak je porad pryč a nezajímá se.. Chtěla bych od něj odejít, jenže mi ted vyhrožoval, že si zažáda soud o stridavou péči o ni a to bych nerozdejchala :( doteď se o ni vůbec nestaral a bůhví co by s ní bylo, kdyby ji měl i na pár hodin.. Dokáže ji klidně zavřít v pokoji a odejít do hospody nebo si ji tam mezi ty vozraly vzít sebou.. Hrozně se kvůli tomu bojím odejít tak bych chtěla vědět jestli máte některá podobnou zkušenost a jak by soud dopadl? Předem děkuji za rady :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15549 příspěvků 02.08.19 08:20

Zajdi se poradit na ospod. Btw za tu jízdu v opilosti bych na nej klidně zavolala policii, pokud mas nějak možnost zjistit, v kolik odjede z hospody směr domu.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1725 příspěvků 02.08.19 08:24

Já bych byla pryč už v tom druhém měsící kdy vyhazuje dítě do vzduchu! Zdrhej. Dítě nedostane. Poraď se na sociálce, zařid si svědky případně. Ale nebuď s takovým člověk, ten dítěti nedá do života nic dobrého, jen špatný vzor a roztěkanou nervozní maminku

Anna.jane
Povídálka 12 příspěvků 02.08.19 08:27

@Tichošlápek děkuji :kytka: no oni ho neprasknou ty jeho kamarádíčci a stejně by to s ním nehlo jako predtim, když mu je vzaly a to je téměř rok zpět :roll:

Anna.jane
Povídálka 12 příspěvků 02.08.19 08:29

@Veru1987 no myslela jsem, že se vzpamatuje, ale je to cim dal horší děkuji za rady vše si zaridim jestli teda jde brát jako důkaz i SMS?

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1725 příspěvků 02.08.19 08:35
@Anna.jane píše:
@Veru1987 no myslela jsem, že se vzpamatuje, ale je to cim dal horší děkuji za rady vše si zaridim jestli teda jde brát jako důkaz i SMS?

Já v tomhle nemám zkušenosti, ale určitě ukaž i sms. Na sociáku utíkej ještě dneska.

Tiffany1
Závislačka 4633 příspěvků 02.08.19 08:39

Je potřeba se na to připravit. Mít důkazy, že ne nezpůsobilý k péči o dítě. Ale já bych to tak černě neviděla, vyhoružují všichni a pak… se ani jednou za 14 dní neukázou. To nebude člověk, co chce mít nějakou přítěž. To jsou jen planý řeči. :think:

Dorotka101
Stálice 72 příspěvků 02.08.19 08:43

Ano, bez na ospod, tam si zazadej o předběžné opatření, ze dítě bude z těchto důvodů do vyřešení pouze s tebou. Vše jim řekni. Měj důkazy a svědky. Neboj, dítě na stridavku nedostane. Vyhrožuje, protože to je na tebe jediná páka. Ale hlavně to řeš co nejdřív.

Anna.jane
Povídálka 12 příspěvků 02.08.19 08:44

@Tiffany1 doufám v to :(

Tiffany1
Závislačka 4633 příspěvků 02.08.19 08:47

@Anna.jane Neboj, to je jen zastrašování. Utikej na socialku. A oni mu dite nesveri. Zase tak friendly naše soudy nejsou…

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 02.08.19 09:02

Vsadim boty na to, ze te zastrasuje jenom. Takovych bylo a pak je clovek nevidel-hm treba uz vubec. Jestli priznal, ze je alkoholik, stejne by peci nezvladal. A zakulisi za jeho nemoci uz si musi vyresit on sam, pokud by chtel byt poradnym otcem. Jestli resit nebude, stejne ho to semele. Zazadej o svereni do vlastni pece jako prvni

Anna.jane
Povídálka 12 příspěvků 02.08.19 09:06

@Dorotka101 :kytka: dekuji moc za rady

Anna.jane
Povídálka 12 příspěvků 02.08.19 09:07

Děkuju vám všem holky :srdce: :*

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 02.08.19 09:09
@Anna.jane píše:
Děkuju vám všem holky :srdce: :*

Neni zac :*,hlavne se neboj, verim ze to dobre dopadne a hlavne budes mit klid ty i prcek

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.19 10:19

Jo. Svedci, dukazy. Pomuze i to, ze prisel i ridicak kvuli piti a ze i ted ridi pod vlivem. Neprepiskla bych to, je hodne i falesnych obvineni a soudy i ospod na to jsou alergicti. Taky bych si tipla, ze jen vyhrožuje, ale jeden nikdy nevi.
Ja teda nevim, co by se ted hlasilo na ospod. Sama jsem chodila na soc., ale uz s konkretnimi problemy u péče- prihlasoval/odhlasoval na krouzky bez meho vedomi, nechtel mi vydat pas pred dovolenou, vyber skoly atd. Ale treba ti tu poradi, co se „hlasi“ jeste pred sverenim do pece.

Sama bych se odstehovala, okamzite dala navrh na svereni do pece +predbezne opatreni. Ted se zkouma, jak se starate ted a taky prekazky stridavky. Jestli jsi na materske, treba jeste kojis a on vubec neni doma, tak si neumim predstavit tu stridavku.

Anonym-citlive info o ospod

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama