Dostanu se na kadeřnici když mám čtyřky?

20.1.21 00:27

Dostanu se na kadeřnici když mám 4?

Dobrý den chci se zeptat mám špatné známky asi čtyři 4 a chci se moc dostat na střední školu obor kadeřnice myslíte že mám šanci? Nebo to mám vzdát? :( moc by mě to bavilo a dost se kvůli tomu stresuju budu rada za každou odpověď :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.1.21 00:30

Je tam chemie a matika dost důležitá.. A co jít na soukromou? Tam se dostaneš určitě :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
13567
20.1.21 00:36

Mi teda přijde, že učňáky berou kohokoli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1022
20.1.21 00:37

Tak pokud dneska na gympl chodí trojkaři, tak bych to beznadějně neviděla, tím spíš, když si vybereš učňák, kam se hlásí míň lidí, než kolik přijímají… Škola by měla uvádět, kolik měli loni uchazečů, a kolik jich přijali, tak to pohledej. Každopádně s tím něco dělej, pokud chceš tu školu dodělat.

Ale je to vtipné, není to tak dávno, kdy na kadeřnici chodili jen holky s vyznamenáním. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19108
20.1.21 00:38

Jestli máš dvě ruce a aspoň jedno oko, tak nejspíš jo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
20.1.21 00:47

Měla by jsi se dostat. Ségra tam letos v září nastoupila. Ona chtěla být vyucena kadeřnice, ale známky měla výborný. Samý jedničky. Proto jí to učitelé na zš rozmlouvali, přímo řekli, že tam chodí holky se čtyřkama. To samé slyšela tam od mistrovstvý, ta se úplně divila. No chtěla tam, tak tam prostě šla. Naši věděli, že to nemá cenu jí to rozmlouvat a nutit ji jinam. Akorát by chytla nervy a možná dělala naschvály. No za 14 byla šťastná, že dostala možnost přejít na gympl. Tam je spokojená. Na tom učňáku jí došlo, že to co by se tam učila uz umí a změnila názor. Ale od ní vím, že většina holek tam měla prej na zakladce čtyřky a v pohodě je vzali. Takže sanci máš :palec:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26414
20.1.21 05:45

U nas se loni ctyrkari nedostali. Ale kazda skola to ma jinak, zalezi i na množství skol v okoli atd. Neda se to takhle rict.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17637
20.1.21 05:53

Záleží na konkrétní škole, šance nějaká je, když v dnešní době můžou trojkaři na střední, proč by čtyřkařka nemohla na kadeřnici. No jo, dřív nemožné. Pokrok nezastavíš ;)

Zakladatelko, projdi si ty školy, abys věděla, kde budeš mít větší šanci na úspěch. A každopádně zaber ještě v učení, není to tak jednoduché. Neteř je kadeřnice a měla co dělat, aby to zvládla. A to tam šla se třema trojkama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9087
20.1.21 06:08

Já myslela podle názvu, že máš 4rky prsa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 06:47
Od kolegyně, co byla loni třídní v devítce vím, že ne všechny se na kadeřnici dostaly. To je totiž obor, který je z těch učňovských velmi žádaný. Když je moc uchazečů, tak si můžou vybrat. A vybírají i podle známek.
@listento píše:
Tak pokud dneska na gympl chodí trojkaři, tak bych to beznadějně neviděla, tím spíš, když si vybereš učňák, kam se hlásí míň lidí, než kolik přijímají… Škola by měla uvádět, kolik měli loni uchazečů, a kolik jich přijali, tak to pohledej. Každopádně s tím něco dělej, pokud chceš tu školu dodělat.Ale je to vtipné, není to tak dávno, kdy na kadeřnici chodili jen holky s vyznamenáním. :mrgreen:

A u tebe by mě tedy zajímalo, v jakém kraji žiješ. Jsem ve školství a léta nepamatuju, že by státní gymply u nás vzaly někoho s trojkama. Rozhodně ne v posledních pěti šesti letech, kdy narůstá populační ročník. I ne všichni s vyznamenáním se dostanou. Na víceleté gymply znám i nepřijaté, kteří mají samé jedničky!!!

• Citovat
  • Nahlásit
10114
20.1.21 07:11

Pokud bude malo uchazečů, dostat se můžeš, pokud vím, na tuhle školu se přijímačky nedělají. To ale neznamená, že tu školu uděláš a že ti půjde. Hodně holek to bere jako cestu za lehkým vyučením, ale úplně tak to není. Nás začalo v prváku 30,do třeťáku nás došlo o 10 méně a z toho jich snad 5 udělalo zkoušky fakt s odřenýma ušima. Co vím, tak z celé třídy se tím živí jedna jediná. Zbytek dělá úplně něco jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
20.1.21 07:34

Pokud pořádají den otevřených dveří (byť on-line), tak se ho zúčastni. Tam se dozvíš spoustu užitečných informací a můžeš se i zeptat na své šance. U nás vloni otevírali na kadeřnici i druhé kolo přijímacího řízení, tak asi nějaký velký nátřesk tam nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1639
20.1.21 08:12

Nojo když my jsme koncili devítku, tak na kadernici šly holky s maximálně dvojkama, lépe vyznamenáním, jinak by se nedostaly. Pamatuju si, že spolužacce tenkrát to vyznamko tesne uteklo, o jednu nebo dvě dvojky, a měla strach, ze ji už neprijmou.

Teď majpodle me strach oni, aby se vůbec přihlásilo dost uchazečů :? :nevim: míst je proste moc a studentů málo, a berou všechny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.1.21 08:33

Záleží na kterou školu. Do Šumperka určitě.

• Citovat
  • Nahlásit
2966
20.1.21 09:21

No pak to podle toho ve službách tak vypadá… o gastru ani nemluvim, za mně se makalo a ta práce vypadala úplně jinak. Holt sem už asi stará :think: To až teď řešíš nějaký známky? Aj moje 7 letá dcera ve škole maká, aby měla samý :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat