Dostanu se na svou původní váhu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuuuzaaa122
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 11.01.18 20:07
Dostanu se na svou puvodni vahu?

Ahoj holky. Jak uz to tak v zivote chodi, zacalo se mi darit a dost jsem pribrala (cca 10 kg). Nyni mam vse uzke, kalhoty me v pase tlaci. Rekla jsem si a dostpak a zacala se mirnit. Narust vahy byl zpusoben pozdejsimi veceremi, hodne syru na vecer, nekdy i teplé jidlo. Na to jsem nebyla zvykla. Také jsem zacala pit vice mineralek a sladkych napoju, i alko. koktejly. Myslite, ze staci zacit jist min a zdraveji a ty veci co jsem delala spatne vynechat, vrati se má vaha na puvodni cislo? Dost me to zacina trapit, byla jsem spokojena na 57 kg, ted mam okolo 67 a vidim to bricho, co jsem nikdy nemela :D drastickou dietu moc drzet nechci :( problem je, ze mam vecer stale hlad :D co vam pomohlo pri hubnuti? Dekuji za odpovedi

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Makepeaceová
Kecalka 245 příspěvků 11.01.18 20:12

Já myslím, že ano. Základem u ženy je strava a k tomu pohyb. Ale musíš to vydržet.
Já jsem zhubla zásluhou změny jídelníčku (ubrala jsem velmi na sladkém, jinak třeba alkohol nepiju a zas až tak moc toho nesním).

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1601 příspěvků 11.01.18 20:13
@Zuuuzaaa122 píše:
Ahoj holky. Jak uz to tak v zivote chodi, zacalo se mi darit a dost jsem pribrala (cca 10 kg). Nyni mam vse uzke, kalhoty me v pase tlaci. Rekla jsem si a dostpak a zacala se mirnit. Narust vahy byl zpusoben pozdejsimi veceremi, hodne syru na vecer, nekdy i teplé jidlo. Na to jsem nebyla zvykla. Také jsem zacala pit vice mineralek a sladkych napoju, i alko. koktejly. Myslite, ze staci zacit jist min a zdraveji a ty veci co jsem delala spatne vynechat, vrati se má vaha na puvodni cislo? Dost me to zacina trapit, byla jsem spokojena na 57 kg, ted mam okolo 67 a vidim to bricho, co jsem nikdy nemela :D drastickou dietu moc drzet nechci :( problem je, ze mam vecer stale hlad :D co vam pomohlo pri hubnuti? Dekuji za odpovedi

Zalezi na vice faktorech, pohyb, vek atd. na bricho doporucuji jist lnene seminko. Ke snidani si dam kefir se seminkem a rekla bych ze to je znat. Jinak bych take rada zhubla aspon 10kg, ale nevim jak. Posilovny nemam rada, zacala jsem ted chodit z prace pesky. Tak uvidim jake to bude mit nasledky :nevim:

Zuuuzaaa122
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 11.01.18 20:23

@janickaIII u me.to take urcite dela to, ze azdo lonska jsem cely zivot chodila do skoly pesky, 10 min tam a 10 zpatky. Ted jsem se prestehovala k priteli a ke skole jezdim autem, takze skoro zadny pohyb. Asi je to znat :(. Je mi 19 :) nejhorsi je ze to chce vůli. Pritel se docela dost cpe :D tak je tezke odolat

Zuuuzaaa122
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 11.01.18 20:25

@Makepeaceová ze sladkeho snim obcas nejakou cokoladu, jinak moc ne :)

Bábrdl
Generální žvanilka 20520 příspěvků 11.01.18 20:25
@Zuuuzaaa122 píše:

No, zřejmě jsi prostě přepla do dospěláckého módu.
Já jsem mohla do cca 25 žrát cokoliv a byla jsem jak tyčka, velikost 36 jsem si udržovala úplně sama, a pak? Hrůza mluvit. Přiberu, jen pomyslím na rohlík. Velikost 38-40 si držím fakt za cenu velkých obětí. :cert:

Zuuuzaaa122
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 11.01.18 20:27

@Bábrdl neco na tom mozna bude, prijde mi ze jsem se i nejak „dovyvinula“ :D za ten rok. Jakoze se mi zaoblily boky a tak.

Makepeaceová
Kecalka 245 příspěvků 11.01.18 20:30
@Zuuuzaaa122 píše:
@Makepeaceová ze sladkeho snim obcas nejakou cokoladu, jinak moc ne :)

Však ano. Já to mám ve sladkém a Ty to budeš mít v něčem jiném. :palec:
Taky jsem do 25ti let mohla sníst sladkého, kolik jsem chtěla. Pak už ne.

Zuuuzaaa122
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 11.01.18 20:32

@Makepeaceová je to hrozne :( kez by sel tuk prendavat, treba do hrudniku :D

Ennny
Ukecaná baba ;) 1167 příspěvků 11.01.18 20:35

@Zuuuzaaa122 Jojo holka ani nevíš jak te chápu a to nejsi po dvou tehotenstvich :oops: potřebovala bych taky tak 10 kg dolů

Hořec
Závislačka 4960 příspěvků 11.01.18 20:38

@janickaIII, lněné semínko nějak meleš nebo jíš v celku? Smícháš s kefírem? V jakém poměru?

viky23
Neúnavná pisatelka 16089 příspěvků 11.01.18 20:42

Zmenila jsem stravu a druhy tyden jsem zacala kazdy den 5km chodit s kocarem. Ze 70kg mam 67 a rozdil je veliky, hlavne je to zmenou jidelnicku. Dneska to je 14dni co jsem zmenila stravu. Takze to jde. :palec:

Ennny
Ukecaná baba ;) 1167 příspěvků 11.01.18 20:46

@viky23 napis mi klidně do sz jak si upravila jídelníček jen orientacne děkuji :mavam:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1601 příspěvků 11.01.18 20:52
@Hořec píše:
@janickaIII, lněné semínko nějak meleš nebo jíš v celku? Smícháš s kefírem? V jakém poměru?

Dříve jsem si ho dávala do kefíru nebo jogurtu celé nemleté. Ale pak jsem objevila v DM mleté, ale je o dost dražší. Jinak jsem ho zkoušela mlít v ručním mlýnku a moc to nešlo. Zkoušela jsem i hmoždíř a to nešlo vůbec. Vždy si dám do kefíru cca 2-3kávové lžičky. Jím to už přes deset let a břicho skoro neposiluju a mám ho ploché.

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1601 příspěvků 11.01.18 20:56
@Zuuuzaaa122 píše:
@janickaIII u me.to take urcite dela to, ze azdo lonska jsem cely zivot chodila do skoly pesky, 10 min tam a 10 zpatky. Ted jsem se prestehovala k priteli a ke skole jezdim autem, takze skoro zadny pohyb. Asi je to znat :(. Je mi 19 :) nejhorsi je ze to chce vůli. Pritel se docela dost cpe :D tak je tezke odolat

Tak to jsme na tom stejně, dokud jsem chodila do školy pěšky tak to celkem šlo, ale co jsem začala pracovat tak najednou šla váha nahoru. Ale v 19 máš ještě dobrý metabolismus. Hlavně neblázni s dietami a spíš s zaměř na vyváženou stravu (taková ta klasika) a pak pohyb, to se dá i po škole nebo sportujte s přítelem. Já mám také manžela cpouna a odolat se prostě nedá. Než jsme se seznámili tak jsem třeba čokoládu vůbec nejela. Ale on si ji dá večer, tak si prostě občas uždibnu. A chce to sebekázeň. Ale jak teď chodím z práce pěšky tak opravdu pozoruju, že se na tom stávám závislá, když náhodou musím jet busem, tak mi ten pohyb prostě chybí. A nejlepší na tom je, že si při chůzi krásně vyčistím hlavu :andel:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Stropnický von Osečany udělal dojem: Starostovi se líbí, zámek už má architekta!

Že je péče o zchátralý zámek během na sakra dlouhou trať, si Matěj Stropnický... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama