Dostatečně silná čárka 16DPO?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terina94
Povídálka 17 příspěvků 19.03.18 19:27
Dostatecne silna carka 16DPO?

Ahoj holky :mavam: Dnes jsem 16 DPO a zajimalo by me co si myslite, jestli carka na TT je dostatecne silna? :roll:

Reklama

Reakce:

Luss.r.m.
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 2 inzeráty 19.03.18 19:30

Ano je dostatecne silna. A dulezite je ze tam je. Kazde zene roste hcg jinym tempem nekdo muze mit v tento den carku slabsi nekdo silnejsi. Pokud sili tak je to vse v poradku.

Anonymní  19.03.18 19:32

Tohle je moje dnešní čárka a jsem 14dpo. Z odpolední moči a test už je teď 4hodiny udělaný. Co jsem ale četla tak nezáleží na tom jak je silná ale zda sílí cca obden. Prosim anonym. Nechci to vyhlašovat

Anonymní  19.03.18 19:35
Je to HA a chce to změnu nebo... ?

Ahoj, mám takové divné a smíšené pocity. Už několik týdnů mě pobolívá podbřišek. HA beru zhruba 4 měsíce. (moje první. HA). 1. test jsem si dělala od DR. Maxe ten na proud moči (asi 75Kč) stojí) a ten jsem si dělala 13.2. a negativní. Byla jsem na gynekologii s podezděním na těhotenství, ale vaginální UZ nic neprokázal (tam jsem byla 19.2., zhruba 3 týdny od posledního styku a od těch problémů) a divných pocitů. Samozřejmě jsem byla v různých diskusích a asi jsem si vše vsugerovala. Břicho ale stále bolelo, tak jsem byla poslala na sono, kde nic nenašli a vše mám v pořádku. Den před sonem jsem si dělala další těhotenský test, tne byl negativní. (to sono bylo 28.2.) MS po vysazeni 2× normálně přišla, všechny testy negativní, ale docela se mi zvetsily prsni dvorce a na prsou se mi objevily zily, i přes bradavky, když nejsou vzrušené, je to vidět. Je možné, že. Tohle vse je způsobeno právě HA? Také citim pořád tlaky podbřišku, ale někdy jsou i nalevo. Jeste dodám, že přítel do mě neejakuluje a prášky beru pravidelně, maximálně 2hodky dýl, ale to prý nevadí. Co myslíte? Už jsem asi fakticky z těch diskusí hlavně na emiminu úplně zblblá, když i s HA tam otěhotní Kazda druhá těhotenské testy jsem si dělala 4 a všechny negativní. (všechny vždy s odstupem týdne). Poslední styk jsem měla zhruba před. 5-6 týdny. To už by na testu muselo něco být, ne? Říkám si, že těhotenství je blbost, když testy negativní, přítel se udela vždy mimo, HA beru tak, jak mám… Ale co ta prsa? Máte některá po HA zkušenosti s tím samým? Přemýšlím, že se objednám na gynekologii, protože mám strach a různé obavy. Také, když si zmačknu více prsa, vytéká z nich tekutina. Také je tu otázka, proč v době MS mi bylo celkem dobře, na těhotenství a podobné jsem nemyslela, vzala jsem si 1.prášek z 5tého platíčka a bylo o tu znovu. Taky i na pohmat mě levý podbřišek bolí, ale to už je tím, že si ho prohmatávám každou chvilku. Ráno, někdy i večer, když si to na určitém místě zmačknu, začne to tak jakoby divně bublat ???? nebo jak to popsat… Vím, že přítel do mě neejakuluje, 5 testů negativních Poslední test byl 17.3. hned z ranní moči a negativní. Výtok mám stále, takový jakoby slizký bílí, někdy jde do žluta. Nezapáchá, nesvědí. Kdybych těhotná byla, tak by to test ukázal už kdy zhruba? Omlouvám se, že je tento dotaz tak dlouhý. Pokud se vám zdá tento dotaz jako zbytečný, prosím, nekomentujte to. Jelikož tohle vše zažívám po 1., tak mám prostě určité nejistoty. :hug: :mavam: Omlouvám se z případné překlepy, před pár týdny mi odešel úplně nový telefon, tak jsem na takovém starším a ten se šíleně seká ????

Anonymmkka
Nováček 2 příspěvky 19.03.18 19:52
Je tam čárka nebo ne?

Ahoj holky tři měsíce se s přítelem snažíme o prvni miminko. Ovulační testy si nedělám, BT neměřím, spíme spolu pravidelně ???? tento měsíc mě tak 10-14 dní před MS začalo pobolívat v podbřišku, boleli mě prsa a hlavně bradavky i v podprsence a to trvá až do dnes a do toho dnes průjem. Mám dva dny spožděnou menstruaci a dnes jsem si dělala test z odpolední moči testem z DM. Chtěla jsem se zeptat jestli některá z vás vidí na testu skoro neviditelnyho ducha jako já a nebo mi z toho už jen hrabě :lol:

lachtanice86
Závislačka 4688 příspěvků 19.03.18 19:55

@Anonymmkka nevidím

martanek29
Ukecaná baba ;) 1159 příspěvků 19.03.18 19:56

@Anonymmkka taky nevidim

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 139 příspěvků 19.03.18 20:02
@Anonymmkka píše:
Ahoj holky tři měsíce se s přítelem snažíme o prvni miminko. Ovulační testy si nedělám, BT neměřím, spíme spolu pravidelně ???? tento měsíc mě tak 10-14 dní před MS začalo pobolívat v podbřišku, boleli mě prsa a hlavně bradavky i v podprsence a to trvá až do dnes a do toho dnes průjem. Mám dva dny spožděnou menstruaci a dnes jsem si dělala test z odpolední moči testem z DM. Chtěla jsem se zeptat jestli některá z vás vidí na testu skoro neviditelnyho ducha jako já a nebo mi z toho už jen hrabě :lol:

Když se podívám na monitor z boku, tak tam ducha vidím. Ale ta čárka je taková širší než kontrolní :think:

Anonymmkka
Nováček 2 příspěvky 19.03.18 20:08
@M-i-ch-e-l-l-e píše:
Když se podívám na monitor z boku, tak tam ducha vidím. Ale ta čárka je taková širší než kontrolní :think:
Že bych si nakonec nemusela připadat jako blázen? :D taky to vidím po naklonění telefonu na bok ale prostě vidím :lol: je to test s citlivostí 25ml/U takže možná i proto. Asi zítra zajdu ještě pro desitkovej :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Američtí Homolkovi: Rodina Meghan zůstala za zdí, na svatbě by dělali ostudu

Zatímco rozvedená americká herečka Meghan Markle, nově známá jako vévodkyně... číst dále >

Jak dostat Frolíka do polepšovny? Kobzanová si stěžuje, že je na všechno sama

První mráčky v ráji? Diana Kobzanová sice žije díky Michaelu Frolíkovi život... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama