Dostatek tmy pro květiny

3
29.3.20 20:01

dostatek tmy pro květiny

Zdravím nedávno jsem začal pěstovat květiny. Mám doma několik květináčů s chilli, pár jahod a jednu pitayu, ale mám problém ve své práci mám většinou pouze noční směny a můj spánkový ciklus je nakolik rozházený že chodím spát okolo té čtvrté hodiny ranní. Květiny mám v obýváku kde trávím většinu času. Myslíte si že pokud budu mít zde rozsvícené světlo skoro celou noc ovlivní to nějak květiny, ne mám zrovna největší byt tak mě zajímá zda jim mám dělat nějakou clonu či něco takového, berte mě trochu s nadhledem jsem v pěstovaní úplný začátečník tak jsem se chtěl raději zeptat. Předem děkuji za každou odpověd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14720
29.3.20 20:06

Moje kytky si teda na ponocování nikdy nestěžovaly a rostou jako divý… :nevim:. Já se jich zkusím zeptat… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
29.3.20 20:11

@Janli Ne tak já se někde na internetu dočetl že právě chilli vyžaduje snad 6 hodin tmy nebo tak nějak už si nejsem jistý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14720
29.3.20 20:23
@Markussis píše:
@Janli Ne tak já se někde na internetu dočetl že právě chilli vyžaduje snad 6 hodin tmy nebo tak nějak už si nejsem jistý

Klid, těm kytkám je to jedno. Už dávno to nejsou původní rostliny, ale hybridy, co vydrží všechno ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
29.3.20 20:28

@Janli Dobrá děkuji vám za radu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13071
29.3.20 21:21

Mělo by to být v pohodě - papriky by neměly být fotoperiodické jako konopí, které bez správného střídání světla a tmy nevykvete…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama