Dostáváte dárky nebo kytky od partnera nebo manžela?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 20:27
Dostáváte dárky nebo kytky od partnera nebo manžela?

Ahoj, chci se zeptat dostáváte dárky od přítele/manžela? Nemusí to být nutně drahé dary, ale občas že vás něčím překvapí nebo aspoň dá kytku? Jsme s přítelem rok a za tu dobu mi nikdy nedal nic. Třeba přítel mojí kamarádky ji koupí občas kytku, nebo i něco víc.( Dřív jsem s jejím přítelem pracovala) vždycky když třeba viděl někde něco hezkého i třeba maličkost tak řekl, že z toho bude mít velkou radost tak ji to koupil jako překvapení. Já toho od přítele nechci moc, ale třeba kdyby aspoň ta kytka, nebo čokoláda, kterou miluji, bylo by to tak hezké. On to nedělal nikdy ani na začátku vztahu. :,(
Jak to máte vy?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Pandulka
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 06.12.18 20:32

Nosíme si navzájem. On mně čokolády, ovoce i dárečky (kytky má tedy zákaz tahat domů) a já jemu kupuju všelijaké mléčné výrobky které nezná, protože na nich ulítává. Na začátku vztahu tedy nosil každ rande něco asi první půlrok..teď se to ustálilo tak na 2×-4× za měsíc.
Ty mu občas taky dáš něco jen tak?

Ginella
Kecalka 123 příspěvků 06.12.18 20:34

A k narozeninám a Vánocům Ti něco dává? Můj přítel na dárečky jen tak moc není. Nikdy ho nenapadne, že by mi kytka mimo narozeniny mohla udělat radost. :mrgreen: Ale zase mi občas koupí oblíbenou čokoládu nebo dobrotu, koupí vínko a k narozeninám nebo Vánocům dostanu vždycky krásný dárky. :srdce: Od ex jsem dostala jednou kytku a jednou magnetku a jinak nic, ani k těm narozeninám. :nevim:

kvaček
Extra třída :D 13521 příspěvků 06.12.18 20:38

Já si myslím, že to ke vztahu patří, udělat někdy! jen tak radost druhému.. Myslím, že to neni dobré.. Kdyby jste spolu byli 10 let a víc, tak bych řekla, že prostě už to bere jinak , ale po roku je to takové ..
Partnera neznám, ale dokážu si takového člověka představit pak v manželství v partnerství, kdy je společnád omácnost, že asi bude typ , který jede sám na sebe- moje, tvoje..

divine woman
Echt Kelišová 9204 příspěvků 06.12.18 20:40

Dostávám, už přes 20 let. Od drobností až po diamanty. Člověka, který mi není schopen pro radost ani utrhnout luční kvítek (zdarma) nebo koupit čokoládu za pár korun bych vedle sebe nechtěla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 20:40

K Vánocům a k narozeninám mi dá, ale jsou to takový nic moc dárky. Ani k jednomu mi kytku nedal. A ani výročí jsme neslavili protože zapomnel. Já mu něco koupím a uvařím co má rád a tak.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1312 příspěvků 4 inzeráty 06.12.18 20:41

Ja nevim,ale ona se tim udava kvalita vztahu? :nevim: jsou proste lidi (ano chlapi i zenske),kteri na to proste nejsou ;) manzel na to taky nejak extra neni,kdyz si vzpomene 2× do roka tak je to hodne a vlastne jsem ho to musela naucit :mrgreen:

z92
Kecalka 205 příspěvků 06.12.18 20:41

Jen tak nenosí žádné „dárečky“, jen když mám narozeniny nebo svátek. Na Vánoce to řeší penězi, ať si sama koupím co chci, což mi vyhovuje. Ale když jde třeba do obchodu, tak mi vždy něco dobrého sám od sebe přinese, ale aby mě zásoboval každý měsíc nějakou kytkou, nebo něčím hodnotnějším, to fakt ne :D

kvaček
Extra třída :D 13521 příspěvků 06.12.18 20:42

Tak třeba neni květinový typ :mrgreen: ale třeba udělá ti někdo radost s něčím..
Manžel třeba přijede z práce a ví, že mám ráda jeden druh koláčů a občas se zastaví v pekárně po cestě a prostě je doveze..

nostress
Extra třída :D 13620 příspěvků 06.12.18 20:43
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat dostáváte dárky od přítele/manžela? Nemusí to být nutně drahé dary, ale občas že vás něčím překvapí nebo aspoň dá kytku? Jsme s přítelem rok a za tu dobu mi nikdy nedal nic. Třeba přítel mojí kamarádky ji koupí občas kytku, nebo i něco víc.( Dřív jsem s jejím přítelem pracovala) vždycky když třeba viděl někde něco hezkého i třeba maličkost tak řekl, že z toho bude mít velkou radost tak ji to koupil jako překvapení. Já toho od přítele nechci moc, ale třeba kdyby aspoň ta kytka, nebo čokoláda, kterou miluji, bylo by to tak hezké. On to nedělal nikdy ani na začátku vztahu. :,(
Jak to máte vy?

Takového jsi si ho našla. To je o povaze a charakteru.Některé věci se nedají vynutit. Nebo možná že by se na chvíli přemohl, pokud by jsi na něj tlačila, ale za čas by se to vrátilo do starých kolejí.Jsem vdaná přes třicet let. Kytky a různé dárky a pozornosti dostávám od manžela od samého začátku vztahu. Já mu taky ráda koupím často něco, co mu udělá radost. V kvalitním vztahu totiž oba partneři usilují o to, aby tomu druhému bylo s ní/m dobře, a byl šťastný.

Vemas
Kelišová 5390 příspěvků 06.12.18 20:43

Ano, po 12ti letech mi obcas neco nosi. Treba mam rada koupelovy bomby, tak ty mi obcas nosi, nebo nakou sladkost, kytku.
Ale me neskutecne potesi, kdyz mi rano udela kafe :lol:

Šarlota4
Extra třída :D 10113 příspěvků 06.12.18 20:44

Darky ano kytky ne. Teda 1× v porodnici a1× jen tak, ale to hned dostal cocku, pze to vypadalo jak kdyz neco provedl.

Melpel
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 06.12.18 20:44

Vztah není o dárcích. Jsou lidé, pro které dárky nejsou důležité, nepotřebují je dostávat a ani dávat. Nemusí jim dojít, že druhý dárek očekává. Dávají jiné dárky, nehmotné, a tím vyjadřují svou lásku. Třeba se urve dřív z práce, vypomůže partnerovým rodičům, zařídí hezký výlet atd. Někdy také člověk nedává dárky, protože je krapítek natvrdlý a nedojde mu, že druhý dárky očekává.
Zkus zjistit, jak to tvůj přítel má.

ugluk
Hvězda diskuse 43624 příspěvků 06.12.18 20:45

Ne, nikdy mimo narozeniny a výročí nedával (na ta ale nezapomene nikdy), prostě na to není. A nijak mě to netrápí, má mnoho a mnoho jiných předností na to, abych si byla jistá, že je to partner pro život. Jsme spolu 18 let, ale popravdě mi asi kytku „jen tak“ nedal nikdy. Občas si ji pro radost koupím sama :-) Někteří chlapi na to prostě nejsou a pokud je ve všech ohledech skvělý partner i táta, nijak mě to nebolí.

Šarlota4
Extra třída :D 10113 příspěvků 06.12.18 20:45
@Vemas píše:
Ano, po 12ti letech mi obcas neco nosi. Treba mam rada koupelovy bomby, tak ty mi obcas nosi, nebo nakou sladkost, kytku.
Ale me neskutecne potesi, kdyz mi rano udela kafe :lol:

Me potesi, kdyz udela cokoliv aniz bych to musela rikat :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >