Dostáváte šperky nebo si je musíte kupovat samy?

15.2.21 23:17

Dostáváte šperky nebo si je musíte kupovat samy?

Ahoj holky!
Zajímal by mě Váš názor na nákup šperků a nošení šperků. Zda si šperky kupujete samy nebo dostáváte od svých partnerů. K jaké příležitosti šperky nakupujete nebo dostáváte.
Jsem jednatelka e-shopu, který šperky prodává a zajímal by mě Váš názor na toto téma.
Budu ráda za vaše odpovědi, díky kterým budu moct zlepšit podmínky nákupu šperků, jejich kvalitu, způsob doručení, zkrátka vše co Vás ženy jako nejčastější zákaznice zajímá.

Dotazník je zcela anonymní proto se pusťte do toho a podělte se o své názory semnou!

https://forms.gle/…1Z7UJfLS62Q9

Děkuji Velmi moc!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7885
15.2.21 23:21

@Julineecka někdy sama, nekdy dostanu. Vybírám si je vzdy sama. Za promoci, k narození dítěte, k Vánocům a samozřejmě k svatbě. Mluvím o zlatých dražších špercích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1440
15.2.21 23:26

Zajímavé, že je to zaměřené jen na stříbrné šperky. Ty povazuji za lacinější, tedy očekávala bych, ze ty si převážně kupuje kazdy sam. K výročím apod. si vyberu hodnotnější šperk, kupuje mi ho někdo jiný- rodina, partner atp… Ani neznám moc lidí, co by nosili stříbro, to už radši chirurgickou ocel

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14921
16.2.21 01:28

@Janee19 já zase opačně. Kdekdo stříbro… Mě se třeba zlato nelíbí.
Max bílé zlato.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2911
16.2.21 06:18

@Julineecka procje ro zamereno jen na stribrne sperky? Sperky nosim hodne, dostavam od muze novy kousek kazdy rok, ale jedine bile zlato, stribro jsem nosila naposledy jako dite, takze je mi lito s dotaznikem asi nemam jak pomoct :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1982
16.2.21 07:33

Proč jenom stříbrné? Já od muže dostávám zlatý (vybírá on a já mám překvapeni :mrgreen: ) a sama si jen výjimečně kupuju něco, ale jen bizuterii. Stříbro jsem v podstatě nosila jen jako nactileta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
16.2.21 07:38

Šperky si sama nekupuju. Dostávám od manžela. :srdce: Stříbrné šperky nenosím, ale teď jsem kupovala dceři. Ztratila zlatou naušnici, takže dokud je to třeštidlo, bude nosit stříbro, jehož ztráta mě nemrzí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
16.2.21 07:50

Manžel má rád stříbro. Dostal řetízek od rodičů za absolvování VŠ a od té doby nosí jen tento řetízek. Nic jiného prý nechce, ani ode mne :-(.
Já nosím zlaté šperky, ale moc jich nemám a ani nechci. Ty co mám mi stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.2.21 07:54

Dostavam obcas od pribuzne. Je restauratorka drahych kovu a uci design sperku na VS. Seriove vyrabene (a to ani ty tzv. drahe) se u nas v rodine nekupuji. Na rozdil od beznych nositelek nevybirame ani podle kovu, ceny atd. Takze my jsme vzorek mimo tvuj vyzkum i mimo beznou populaci :lol:

Anonym - info o rodine, lehce dohledatelne

Příspěvek upraven 16.02.21 v 07:59

• Citovat
  • Nahlásit
3360
16.2.21 07:55

Pár dražších věci jsem v životě dostala darem, jinak jsem na bizu, mně ty kovy nic neříkají. Takže ja dostávám, nekupuju :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4282
16.2.21 07:58

Šperky dostávám. Celkem pravidelne, je to pro mě takový tradiční dárek, který mě moc potěší. Stříbro vůbec, jen bílé zlato. Teď jsem si vybírala po druhem porodu šperk sama, protože jsem v tom chtěla určitou symboliku a manžel objednal, zaplatil a daroval :lol: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2364
16.2.21 08:08

Kupuju si sama, hlavně si ten šperk potřebuju sama vybrat, většinou se mi nic nelíbí. Vybrat si něco pro mne znamená hodiny a hodiny strávené hledáním na internetu. Preferuju zlatý nebo bronzový kov, bílý se k mému typu vůbec nehodí, tak to taky dost snižuje šance si něco vybrat. Občas to skončí objednávkou z Aliexpr., protože jinde prostě nemají to, co hledám. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12375
16.2.21 08:10

Ja si kupuji. Dostala jsem zlato jen od babičky, jinak si musím koupit. Nosim bílé a žluté zlato. Dceri občas koupím titanové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
306
16.2.21 08:10

????

Dostávám, ale často adistuji u jejich výběru 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4647
16.2.21 08:18

Do e-shopu se stříbrem bych zařadila i chir.ocel.. je levnější a přitom krásná pevná a hlavně nečerná a nedělá nikomu zle v uších jak stříbro… já ovšem radši bílé zlato.. často si vyberu sama.. někdy i koupím, někdy dostanu, ale mám specifický vkus, takže si vybírám sama.. jsem ráda, když je v tom jantar nebo jiný dražší kámen…šperk má mít duši..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat