Dostáváte svačiny ze školky domů?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7
14.1.22 08:52

Dostáváte svačiny ze školky domů?

Zdravím,
můžu se zeptat, jak to máte ve školkách se svačinama? Naše dcera chodí domů po obědě a z předchozí školky jsem byla zvyklá, že tím pádem neplatí odpolední svačinu. Od kamarádek jsem zase slýchala, že u nich sice svačinu platí, ale dostanou jí pak aspoň domů. Nám teď přišlo v nové školce první vyúčtování za stravné, a tak jsem čekala, že tam bude nějak zohledněných těch 60 svačin, které dcera nikdy neviděla, ale ono nic. Zvažuji se ozvat, ale nejdřív si chci ještě udělat sondu tady, jestli jsem vážně tak mimo, když očekávám nějakou kompenzaci (ať už finanční, nebo prostě že tu svačinu bude nosit domů).
Nevím, jestli to souvisí s tím, že je to soukromá školka na malém městě, která funguje teprve několik let, tak třeba nemají moc informací o tom, jak je to jinde…
Jinak stravné platíme prostě fixně 70Kč na den (teď nově od ledna teda už 80Kč), co z toho jde na svačiny a co na oběd není definováno.
Díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1258
14.1.22 08:59

U nás ve školce, pokud jde dcera po obědě domů, tak svačinu vždy dostala. Optejte se na to ve své školce, jak je to u nich a případně na ní trvejte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
14.1.22 09:02

U nás čtvrtletně vracejí přeplatky ná stravném

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4084
14.1.22 09:05

Buď ji odhlasim nebo propadá. Odpolední u nás stoji, tuším, devět kacek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3684
14.1.22 09:07

Vždy, když šla domů po obědě, nebo byl třeba lékař a oběd se vyzvedával, tak dostávala dcera svačinu automaticky domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
821
14.1.22 09:19

Státní školka, stravné 850 Kč/měs., peníze za svačiny ani svačiny domů nedostáváme. Nijak mi to nevadí. Když si vzpomenu, co jsem platila za soukromou, je tohle pořád „zadarmo“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1007
14.1.22 09:22

U nás chodí kluci po obědě a vždy dostanou svačinu domů. Že to je skoro vždy chleba s pomazankou a skončí v koši je věc jiná :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18364
14.1.22 09:25

U nás jde myslím odhlásit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15753
14.1.22 09:25

V soukromych jeslich jsme meli v podminkach, ze stravne je proste pausal na den a v pripade drivejsiho odchodu nemame na nic narok. A platilo se tusim 110 Kc. Dostala jsem na zacatku rad, kde to stalo a ktery jsem musela podepsat. Ve statni skolce se plati 33/den bez odpoledni svaciny nebo 40/den za celodenni stravu. Lze si nahlasit u nas stravu jen do obeda, ale opravdu pouze v pripade, ze dite nikdy, ani jednou v mesici, ve skolce nespi. Pokud spi i jen jedinkrat za mesic, je nutne platit celodenni stravu a dostane jabko pri odchodu po obede. A opet - byli jsme s tim seznameni na zacatku. Co vim, v nekterych jinych statnich skolkach si mohou rodice libovolne rikat, zda puldenni nebo celodenni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29648
14.1.22 09:30

Svačinu domů nedostáváme, ani peníze se nevrací, jen když je mandarinka, kterou dcera nejí, i když ve školce je, tak ji dostane domů - podaruje babičku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
848
14.1.22 09:31

Pokud to má školka fixně dáno jako den stravování a odpolední svačina se vydává ve dvě. Tak buď tam tvé dítě ve dvě na skváču je, nebo mu propadá.
Státní školky to mají většinou tak, že cena jídla je rozpočítaná na jednotlivé jídla, které lze odhlásit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56713

Státní školka - děti při odchodu po obědě dostávají svačinu domů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2035

U nás když jdou po obědě tak máme svačinu s sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11227
14.1.22 09:32

Ahoj, ona to bude mít každá školka jinak, u soukromé tam asi zcela jinak, když chodil starší syn po obědě odpolední svačinky neplatil, u mladšího je to nyní jinak, když ve školce je platíme celý den a když jde poo tak dostane jen část svačinky, takže když mají např. chleba s pomazánkou, ovoce dostane jen ovoce, když mají pečivo, jogurt dostane jogurt, také mě to štvalo, ale alespoň, že dostane něco.. Určitě bych se optala, jak to tam máte.
Lucka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24159
14.1.22 09:34

Mám možnost svačiny odhlásit, domů je nedostáváme, protože se dělají až po obědě a to už tam jaksi nejsme…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat