Dostaví se MS vždy během brání placebo tablet?

Anonymní
10.6.21 20:47

Dostaví se MS vždy během brání placebo tablet?

Dobrý den, tento měsíc doberu první plato antikoncepce (Emona) a v této konkrétní antikoncepci jsou 4 placebo tabletky na konci plata (celkem v platu je všech tabletek 28), během kterých by se mi měla dostavit MS. Chtěla bych se zeptat, jestli se MS může opozdit (protože normálně bych ji měla dostat až za týden a ne někdy během následujících 4 dnů)? Četla jsem, že tento typ HA cyklus a MS o něco zkracuje, ale jelikož nemám zkušenosti, nejsem si tím jistá. A ještě mám dvě otázky - co když se mi menstruace nedostaví během těchto 4 dnů, kdy mám brát tyto placebo tabletky? Tuším, že bez ohledu na to, jestli jsem MS dostala nebo ne, mám ihned po dobrání prvního plata začít s novým. Můžu mít stále nechráněný sex během těchto 4 dnů, kdy beru ty placebo tabletky? Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9525
10.6.21 20:58

Taky mam 28 tablet a krvaceni vetsinou prijde az tak druhy den pote, co zacnu brat nove plato, nikdy behem tech 4 placebo dni na konci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.6.21 21:46
@sakota píše:
Taky mam 28 tablet a krvaceni vetsinou prijde az tak druhy den pote, co zacnu brat nove plato, nikdy behem tech 4 placebo dni na konci.

Děkuji za odpověď, a není to tedy nic co by se dít nemělo v případě tomto druhu antikoncepce?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat