Dostinex, clostilbegyt a pregnyl- zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

simusiacik
Kecalka 197 příspěvků 14.02.17 12:13
dostinex, clostilbegyt a pregnyl- zkusenosti

Ahojte,

po dlhsom trapeni- cca 6-7 mesiacov sme sa s dr rozhodli pre clostik. Ked som k nej prisla 12 dc a videla dva foliky, velmi som sa potesila, pichla pregnyl, zial ms prisla a ja som to zasa oplakala. Konecne mam vysledky z krvneho rozboru, problem mojej ovulacie a vseobecne asi moznosti otehotniet je v prolaktine, ktory je zvyseny. Endokrinologicka mi predpisala dostinex, no gynekkologicka mi prepdisala na druhy cyklus clostik a pregnyl. Opytam sa, mate niekt oskusenost s kombinaciou tychto liekov? Ak ano, po akom case sa Vam podarilo mimi?

Dakujem :*

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 12:24

@simusiacik
Prvne se musi srovnat prolaktin a pak se muze neco dit. Jake mas davkovani Dostinexu? Ja kdyz s nim zacinala tak silene migreny, spavost, padala jsem na zem, nevolnost, nechut pit, hrozna chut jist. Ted uz ho mam rok a neni to o moc lepsi, musim si ho brat vecer pred dnem kdy treba nebudu ridit, jinak bych mela strach ze se nekde zabiju. Ted jsem zkousela Medocriptine misto Dostinexu (je to zastaralejsi varianta) a bylo to jeste horsi :roll:
I s clostikem a pregnylem se mi stale po trech letech nepovedlo otehotnet…ale take zalezi na dalsich faktorech, napr i jakou hladinu prolaktinu mas bez lecby. Ja mela nekolikanasobek maxima, menses nemam pokud nemam regulovanou tu silenou hladinu prolaktinu vubec :nevim:

simusiacik
Kecalka 197 příspěvků 14.02.17 12:29

Ahoj,

mam 2× tyzdenne 1/2 tbl 0,5 mg. Moja hladina je zvysena trocha na vrchnej hranici…pre istotu ma poslala na MRI, ale mam aj pravidelnu menstruaciu, gynekologicka nevidela rast folikov, tak ma poslala aj na rozbor krvi. Clostik pomohol v raste, no teraz si nie som ista, ci s dostinexom- pokial je to len o nieco vyssia hodnota nepockat…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 12:38

@simusiacik to bude dobre :) ja byla na MRI uz trikrat, mam nador na hypofyze takze to zpusobuje ten silene zvyseny prolaktin. Nikdy jsem nedostala MS sama, bohuzel moje gynekolozka to nehrotila, dala mi Estrofem a jeste jedny hormony a neresila to, pozdeji jsem brala spoustu let HA a az po vysazeni se zjistilo ze nemenstruuju vubec,
Bude to dobre, pokud menstuujes sama tak se to rychle srovna a miminko prijde :srdce:

simusiacik
Kecalka 197 příspěvků 14.02.17 12:46

Velmi ma to mrzi, dufam, ze sa nam zadari obom raz… ja som sa velmi zlakla, na MRI som este nikdy nebola a prave, ked je zvyseny prolaktin tak to signalizuje nador, tak vsetci sme hotovi…ale to zvysenie je mierne, tak snad to bude len,,stres´´. Skusim zavolat doktorke, ci mozem teda brat aj dostinex k tomu clostiku :nevim: je to celkom mala davka

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 12:56

@simusiacik na druhou stranu udajne ten zvyseny prolaktin znamena tu neplodnost pokud se nereguluje leky, ale jinak ze to neni nijak „zle“. Rostouci nador muze utlacovat ocni nerv ale treba ja mam dle vysledku po dvou letech stale stejnou velikost protoze to reguluji leky.
Nepredstavuj si hned nejhorsi scenare, bude to dobre :) :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Kalousek káže o morálce, sám má máslo na hlavě, hřímá Klaus ml.

Kauza Andreje Babiše a jeho syna, která aktuálně hýbe (nejen) Sněmovnou,... číst dále >

Tahle kočka střeží zákon v Brně: Policisté se chlubí kolegyní, která válí v bikinách!

Pokud jednou v Brně spácháte trestný čin hospodářského rázu, možná padnete do... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >