Dostinex, máte zkušenost ?

25.4.17 16:10

Dostinex , máte zkušenost ?

Ahoj, prosím o vaše zkušenosti. Mám predepsan Dostinex na ukončení laktace ; 2 tablety 1 a po 12cti hodinách druhou. Zajímalo by mě jak rychle to zabere a kdy mi zmizí mléko úplně? Řekla bych, ze mléka již mám minimum, jde mi o to, ze resim otázku zda ještě počkat příští týden když jedeme na dovolenou, abych malou třeba ještě někde v nejnutnejsich chvílích nakrmila ( ikdyz mléko už vážně skoro nemám ) a nebo jestli když si to vezmu tu tabletku tak už do víkendu třeba mít mléko nebudu :nevim:
Moc díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5389
25.4.17 16:31

@Šťastná.máma.4 Myslím, že „zmizet úplně“ může klidně i za několik měsíců. Pokud je ho nyní minimum a nehrozí nalitá prsa vedoucí k zánětu, rozhodně bych ho nebrala. Ona se rozběhlá laktace dá zastavit bez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.17 17:01

Když prsa nechám bez nakojení 7-9 hodin, tak potom už jsou zase fakt k prasknutí :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.4.17 17:33
@Šťastná.máma.4 píše:
Když prsa nechám bez nakojení 7-9 hodin, tak potom už jsou zase fakt k prasknutí :?

Tak to zas tak málo mlíka nemáš :lol: Vlastní zkušenost nemám, ale kamarádka vzala dostinex po dvou letech kojení, kojila několikrát za den a zabral jí, do třech dnů byla bez mlíka, ale prý to takhle každému nezabere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama