Dostinex na zastavení laktace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Losolka22
Povídálka 27 příspěvků 22.10.18 13:11
Dostinex na zastavení laktace

Ahoj holky, mám doma přesně 2 týdenní miminko, rodila jsem císařským řezem nedařilo se nás v porodnici rozkojit takže malý je na UM, mléko se rozjelo až doma jenže mám vpačené bradavky a malý se nemůže přisát ani přes kloboučky a když už se to povede pro mě je to bolestivé a on se vzteká protože má málo a nejde mu to..takže se trapíme oba, hold už si na flašku zvykl. Prosím neodsuzujte, vím ze mateřské mléko je pro mimčo to nejlepší ale myslím ze nejsem jediná. Rozhodla jsem se jít ke gynekologovi a laktaci zastavit proroze prsa se mi nalévají, hroznej bolí, za noc měním klidně i 5× vložky do podprsenky, noční košily..děs..napsal mi na zastavení Dostinex jednu pilulku dnes druhou za týden..má někdo zkušenosti? Kdy se tak mléko přestane tvořit a prsa bolet a splasknou?? :nevim: A mám je nechat volně v podprsence-nesvazovat, neodstříkávat? Pomohl vám dostinex?? Děkuji :*

Reakce:

Markii2
Stálice 57 příspěvků 7 inzerátů 22.10.18 13:20

Ahoj, neodsuzuju, ale neni to skoda?? Nevyzkouselas kontaktovat laktacni poradkyni?? Casto pomuzou rozkojit i zeny co maji vpacene bradavky :-)… To je jen rada, samozrejme pokud se to neda nebo uz se ti proste nechce jsem taky za to dat mimcu UM a nestresovat se… Hlavne musis byt sama v klidu!!

barbuchablond
Zasloužilá kecalka 960 příspěvků 22.10.18 13:21

S léky zkušenost nemám, ale při ukončení laktace se obecně doporučuje odstříkávat mléko pouze do úlevy. Svazování prsou je pro mě šarlatánství. Co nějaké bylinky, myslím, že laktaci snižuje šalvěj a máta.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 22.10.18 14:45

Kamarádka léky na zastavení laktace brala a ještě pár dnů se jí prsa nalévala, takže když to bylo k nevydržení, trochu odsála (ale jen trochu pro pocit úlevy - tak, aby tu produkci naopak nepodpořila). Prsa bych nesvazovala. A jak už tu zaznělo, porozhlédla bych se po přírodních preparátech doplňkově určených k tomu zastavení.

kytkalenka
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 22.10.18 15:30

Já byla v porodnici teď s paní co nechtěla kojit a té tam sestra stahovala prsa obinadlem a dostávala asi ty stejné léky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >