dostinex - zastaveni laktace - odstrikavat ?

97
11.8.06 12:50

dostinex - zastaveni laktace - odstrikavat ?

Holky poradte, ktera uzivala prasek dostinex na zastaveni laktace, jestli jste pri tom odstrikavali nebo se mleko samo vstrebalo. Mam prsa nalita a tak nevim, jestli se mi to mleko vstreba nebo jestli ho mam odstrikavat, ale aby se zase nezacalo tvorit.
Beru dostinex po dobu 2 dnu, pul tabletky rano a pul vecer, uz mi zbyva jenom dneska vecer.

diky mc za radu,
monca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9237
11.8.06 12:53

Moni,neodstřikávat.
Pokud bys měla prsa moc tvrdá a opravdu bolely tak odstříknout jen to minimum na uvolnění.

d.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
991
11.8.06 12:56

Určitě neodstříkávat.Pevně stáhnout.Nejlépe se pevně omotat prostěradlem.Prostě aby ty prsa byly co nejvíc utáhnuté k tělu.Je to strašně nepříjemné a může to trvat i týden až 14 dnů.alespoň já to tak měla.
Hodně štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
183
11.8.06 13:06

ahoj,
já jsem si laktaci dostinexem zastavovala minulý týden.HLAVNĚ NEODSTŘÍKÁVEJ, já jsem to nevydržela, trochu odstříkala a strašně se to zhoršilo.Nejhorší byl 2a3 den.Tak vydrž. Já jsem 7 den a prsa už nebolí,jen tam je ještě zatvrdlé mlíko,ale pomalu se vstřebává.Jo a moc nepij.

vento

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
11.8.06 13:18

holky, diky moc za odpovedi, jen jsem nevedela, jestli se to mliko umi vstrebat, abych si neprivodila nejaky zanet, uz se mi tam objevuji tvrda mista,

diky monca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
11.8.06 13:20

Moni,neodstříkávat.Jen stáhnout a snažit se to vydržet .Já měla prsa bolavá ještě týden(ten3den byl nejhorší)a když se to nedalo vydržet dala jsem si teplou sprchu a v té trochu mlíčka odteklo,ale jen tolik aby se uvolnil tlak.Tak ještě vydrž. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
573
11.8.06 13:49

určitě vydrž,a jak píšou holky tak stahuj prsa a odstříkej jen minimum,jen na uvolnění,já vím je to síla,ale ono se to uvolní a ty tvrdá místa si masíruj,já stahovala asi týden a pomohlo to tak vydrž PáJ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
17.8.06 15:23

ahoj,
holky diky za rady, uz je to dobry. Bylo to nejhorsi ty prvni dny, ale uz jsem v pohode, tak diky.

monca

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.6.15 09:04

Ahoj tak já sem dobrala Dostinex zhruba před dvěma dny, když sem měla prsa tvrdá normálně sem odstříkala ale jen aby se mi ulevilo, takže opravdu jen trošku. Jinak se mi dělalo mléko ještě dost a říkala sem si že to nemůže zabrat ještě v den kdy sem si brala poslední pul pilulky sem neviděla změnu k lepšímu. večet sem odstšíkala protože uý mi prsa začala tv rvrnout opět :D, a hle ráno ppo poslední pilulce se prsa už nenalila :D, a ani nenalévají:D, takže za mě spokojenost. když sem ho dostala doktor mi řekl jenom ať si přečtu příbalový leták a tak sem učinila nic o stahování ani o tom že by se nemohlo odstříkat tam není takže sem nestahovala a odstříkavála a fungovalo jak má, kdybych totiž stahovala a omezovala tekuniny jak sem kdesi četla a tdt tak nepotřebuju prášky že, to si můžu válčit doma sama takže u me spokojenoust a vůbec sem nehrotila a mléka sem měla opravdu dost ještě :D ;) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.8.19 08:43

Zatvrdliny v prsou

Dobrý den, oživuji diskuzi. Dobrala jsem dostinex před týdnem, mléko se mi už netvoří, snažila jsem se na prsa sahat co nejméně, odsát vždy jen do úlevy, pevnou podprsenku, málo pití, ale přesto i po týdnu cítím že mám v prsech naběhlé uzliny, jakoby zatvrdliny, nebolí, jen když si na to sáhnu a třeba zmáčknu, ležet na nich ale rozhodně nemůžu…vstřebá se to časem, nebo s tím mám dělat???

• Nahlásit
  • Citovat
14700
12.8.19 09:38

Vstřebá se to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13980
12.8.19 12:01

Horký obklad a vstřebá se to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.8.19 22:12

Tak tohle už vůbec nechápu. Dala jsem si večer akorát sprchu, na prsa jsem ani nesahala a večer ležím s manželem u televize a najednou cítím, že mám pod sebou mokré kolečko… :? Tak jdu do koupelny a normálně mi odkapává mléko z obou prsů 8o samovolně… Týden po dostinexu, kdy už mi nic neteklo a najednou mi tu prsa kapou jak špatně utáhnutý kohoutek přímo před očima… 8o aspoň se v tom jednom ta ztvrdlina trochu uvolnila mám pocit… Jen mám strach, že se.mi ta laktace zase rozjede… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
14700
12.8.19 22:26
@Anonymní píše:
Tak tohle už vůbec nechápu. Dala jsem si večer akorát sprchu, na prsa jsem ani nesahala a večer ležím s manželem u televize a najednou cítím, že mám pod sebou mokré kolečko… :? Tak jdu do koupelny a normálně mi odkapává mléko z obou prsů 8o samovolně… Týden po dostinexu, kdy už mi nic neteklo a najednou mi tu prsa kapou jak špatně utáhnutý kohoutek přímo před očima… 8o aspoň se v tom jednom ta ztvrdlina trochu uvolnila mám pocit… Jen mám strach, že se.mi ta laktace zase rozjede… :nevim:

No, laktace se zastavuje dost dlouho. Nemůžeš čekat, že za týden se zastaví. Takže zbytečně plašíš. Vem si vložky do podprsenky a neřeš :) Říká se, že se laktace zastavuje minimálně polovinu doby, kdy jsi kojila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama