Dostudování střední školy v ČR

1
22.6.20 13:26

Dostudování střední školy v ČR

Ahoj, nemá někdo zkušenost se studiem v zahraničí. Kde sice studoval pár let v zahraničí, ale studium nedokončil a chtěl jej dokončit v ČR? Jestli je možnost uznání předmětů nebo se musí vystudovat od začátku. Děkuji všem, co se zapojí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4472
22.6.20 14:06

Zjistuj primo u konkretni skoly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
331
22.6.20 14:14

Edit: nevsimla jsem si, ze jde o stredni skolu, takze to asi neni relevantni informace. bohuzel prispevek nelze smazat :-( Je potreba najit universitu, kde se da studovat obor podobny tomu, co jste studovala. zavolat jim a pozadat je o uznani totoho vzdelani. ja v zahranici dostudovala a pak si nechala cele vzdelani uznat v cechach. uznali mi mene, nez jsem mela. mam vydtudovany ctyrlety bachellor of education a uznali mi jen bakalar andragogika, s cimz nemohu v cr ucit mladez, zatimto jsem zcela kvalifikovana ucitelka. o dostudovani v cr jsem se pak dale nezajimala mozna kdybych si vybrala obor, tak by mi uznali nektere predmety. ten system v cr mi prisel tak jiny od toho, jak se studuje v jizni africe, ze me to uplne odradilo. ja bych radsi zkusila nejakym zpusobem (dalkovou formou) dostudovat na univerzite, kde jsem zacala. jinak jim zavolejte a budete potrebovat vypis vsech absolvovanych zkousek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama