Dostupné recepty z makrobiotiky

456
14.12.06 09:12

Dostupné recepty z makrobiotiky

Ahoj děvčata, začala jsem se trochu zajímat o makrobiotiku, ale nemám žádné kloudné recepty a hlavně ingredience, které by se daly koupit i v malém městě. Má nějaká z Vás dobrý receptík?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16723
14.12.06 10:18

ahoj,

já se o makrobiotiku začala zajímat před pár lety a ted mně to bohužel pustilo. :cry:

ale mohu ti doporučit dobrou knihu i s recepty. je od Vladimíry Strnadelové a Jana Zerzána a jmenuje se Radost z jídla.

Myslím, že ti bude stačit si nakoupit ingredience ve zdr. výživě na několik měsíců dopředu :)

zdravou dobrou chut,Irias

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
14.12.06 10:31

Ahojky Irias a mohu se zeptat proč Tě to opustilo? Já bych totiž ráda začala makrobiotiku vařit i členům rodiny. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16723
14.12.06 10:41

jak jsem psala- bohužel. pohodlnost zvítězila a po porodu se mi uplně změnily chutě. ale kdyby mi tak někdo vařil… :lol: :lol: :lol:

I.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
14.12.06 11:02

jo jo, kdyby někdo vařil. Já taky nějak nestíhám. Mám dvě malé děti, takže nevim nevim . . . Teď mám problém s malou. UM je proti zá:,–(ám MBio, tak nevim jaké mléko mám dávat :?: :?: :?: :?: Jo a teď vařím hrách, nemáš nějaký fajn recept pro hrách? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16723
14.12.06 11:22

tak s UM ti nepoeradím. syn byl alergik, tak řešili jen HA.

hledala jsem v tý knížce nějaký rcp na hrách a taky nic :cry: :cry: :cry: .

a já luštěniny nevařím, tak ani svůj rcp neporadím.

I.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
14.12.06 11:27

Ahoj sonko,

posílám odkaz na loňskou diskuzi, kterou jsem zakládala, tady na eMimi toho víc asi nenajdeš :(

https://www.emimino.cz/modules.php?…

Něco málo tam je. Jinak já se ani pořádně v té mBio nerozjela. Vařím třeba pořád ty zdravé kaše, jíme je s malým ke snídani, někdy k večeři, zůstala jsem i pro nás dospěláky u Solčanky, vegetu nepoužívám atp., ale makrobiotik se ze mě nestal.

Zkrátka pohodlnost zvítězila :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
14.12.06 11:47

Ahojky, tak stejně žádný suprreceptík nemám. Asi bude nejlepší, když budeme jíst střídně, budeme se vyvarovat exotickému ovoci a mléce, budeme maso jíst jen jednou týdně. Toto vše dělalaly naše babičky a jak jsou čupr. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
14.12.06 20:04

jo holky a jak děláte ty kaše? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
27.8.12 07:29

Prosím o pomoc

Dobrý den prosím mohl byste mi někdo poslat recepty. Můj muž má rakovinu a prý by mu pomohla makrobiotická strava, ale jsem úplný začátečník a musím se rychle přeorientovat na toto vaření. Velmi všem děkuji za pomoc a za rady ***@seznam.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
27.8.12 09:48

Na tomhle webu:
http://pani-dyne.cz
je spousta MB receptů, v diskuzi by vám mohli i poradit… nebo www.makrobiotika.info a knížky od ing. Jarmily Průchové.
Držím moc palce :srdce:

@Szabova píše:
Dobrý den prosím mohl byste mi někdo poslat recepty. Můj muž má rakovinu a prý by mu pomohla makrobiotická strava, ale jsem úplný začátečník a musím se rychle přeorientovat na toto vaření. Velmi všem děkuji za pomoc a za rady ***@seznam.cz
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama