Dotace 8000Kč pro zdravotníky na lázně apod.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
523
16.11.21 00:32

Dotace 8000Kč pro zdravotníky na lázně apod.

Ahoj všem, mám dotaz, který se týká této dotace 8000Kč pro zdravotníky…už jste všichni vyčerpali? Já to asi nestihnu…nemáte tip, kde by se ještě dalo, případně jak využít jinak, než na lázeňský pobyt..jak jste využili vy? Umožnili vám někde zakoupit pobyt s tím, že poukaz uplatníte až po novém roce třeba? Já už nestíhám ted někam jet:-(. Díky za příspěvky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24143
16.11.21 08:07

U nás to snad kolegyně dávaly na nějaké RHB procedury (lymfodrenáže) a nikam nejely. Já se o to nezajímala, neboť by k tomu museli dávat ještě chůvu k dětem, co zbydou doma. A za 10 let to už asi nebude. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
523
16.11.21 08:11
@danyk píše:
U nás to snad kolegyně dávaly na nějaké RHB procedury (lymfodrenáže) a nikam nejely. Já se o to nezajímala, neboť by k tomu museli dávat ještě chůvu k dětem, co zbydou doma. A za 10 let to už asi nebude. :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
523
16.11.21 08:13

No právě, taky jsem myslela, že bych to uplatnila tak nějak… proto sháním tipy, blíží se konec roku, a co když to nevyčerpám, neví někdo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
544
16.11.21 08:27

@rsisa zakoupila jsem si za to masáže. Stačí zaplatit do konce roku. Vybrat se to může i v roce 2022 :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.11.21 12:49

@rsisa Myslím, že poukazy berou ještě lázně Darkov v Karviné. Tam je můžete využít i s ubytováním. Nebo by tam možná šlo využít ten poukaz na masáže a procedury, že byste tam docházela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
523
16.11.21 13:40

Dík za příspěvky, právě Darkov mě moc nebere, ale spíš mi jde o to, že už to nestíhám, nevíte někdo, zda někde umožnují koupit ( zaplatit) pobyt a absolvovat až 2022…to by bylo super

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat