Reklama

Dotaz k výtoku, který nemívám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Touha0804
Povídálka 16 příspěvků 24.01.18 09:42
dotaz k výtoku který nemívám

Mám jen menší dotaz. 8.1 jsem měla měsíčky. ovulaci už jsem měla, poznala jsme to podle plodného hlenu a přes ovulační testy. s partnerem se snažíme uplně každičký den. nevynecháváme. piji kontryhelový čaj, ale snažíme se už od října 2017. a stále ne a ne. žádné dvě čárky na těh. testu. No, ale chtěla jsem se zeptat. jelikož jsem ovulaci už měla, včera v práci jsem byla strašně „mokrá“ něco jako bílí hlen. ale ovulaci jsem měla. já normálně „mokrá“ nejsem když nemám ovulaci a nejsem ehm nadržená :mrgreen:. myslíte že by ovulace byla dlouhá přes týden? Nebo je to náznak plánovaného miminka? Děkuji za názor

Reklama

Reakce:

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 24.01.18 09:59

Bílý hlen je po ovulaci normální. Ovulační hlen bývá tekutý, tažný, průhledný nebo narůžovělý s nitkami krve, uvádí se konzistence vaječného bílku. Ovulace většinou nastává, až když už je hlenu méně, už se zahušťuje nebo nemusí být vůbec pozorován. Spermie si mohou v tom tekutém víceplodném hlenu počkat i více dní na ovulaci, proto je zbytečné mít sex každý den, kolem ovulace raději ob den, spermie se sice tvoří stále, ale k dozrání potřebují 48 až 72 hodin.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2213 příspěvků 24.01.18 10:28
@s.y.p.t.a píše:
Bílý hlen je po ovulaci normální. Ovulační hlen bývá tekutý, tažný, průhledný nebo narůžovělý s nitkami krve, uvádí se konzistence vaječného bílku. Ovulace většinou nastává, až když už je hlenu méně, už se zahušťuje nebo nemusí být vůbec pozorován. Spermie si mohou v tom tekutém víceplodném hlenu počkat i více dní na ovulaci, proto je zbytečné mít sex každý den, kolem ovulace raději ob den, spermie se sice tvoří stále, ale k dozrání potřebují 48 až 72 hodin.

@Touha0804 souhlasim s prispevkem nade mnou, hlavne to o tom denodennim sexu, to se fakt nedoporucuje…uplne staci ob den ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 10:30

Můžu se zeptat, při hrátkách s partnerem ze mě vyšly dva menší kousky takové husté bílé..pak už nic takového se neopakovalo. Mohlo by jít o kvasinky, i když jsem 14 dní po jejich léčbě a vůbec nic mě nesvědí, nepálí a jinak výtok na kalhotkách nemám?

Touha0804
Povídálka 16 příspěvků 24.01.18 11:10
.a** píše:

Ja mam doma hoooodne nadrzeneho chlapa proto i kazdy den. Ne jen kvuli snazeni. Ja uz tak marne doufala :-( ze uu bych konecne mohla mit s partnerem miminko. Ted mi odjizdi za praci na mesic takze zadne snazeni ted nebude :-( budu bez sveho muzika :-( treba ho prekvapim az prijede fotkou z ultrazvuku… no.. kezby. Kontryhelovy caj piju tak jak jsem zjistovala na internetu. Od mesicku po ovulaci cca 14 dni to tak nejak vychazi.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >