Dotaz k výtoku, který nemívám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Touha0804
Povídálka 16 příspěvků 24.01.18 09:42
dotaz k výtoku který nemívám

Mám jen menší dotaz. 8.1 jsem měla měsíčky. ovulaci už jsem měla, poznala jsme to podle plodného hlenu a přes ovulační testy. s partnerem se snažíme uplně každičký den. nevynecháváme. piji kontryhelový čaj, ale snažíme se už od října 2017. a stále ne a ne. žádné dvě čárky na těh. testu. No, ale chtěla jsem se zeptat. jelikož jsem ovulaci už měla, včera v práci jsem byla strašně „mokrá“ něco jako bílí hlen. ale ovulaci jsem měla. já normálně „mokrá“ nejsem když nemám ovulaci a nejsem ehm nadržená :mrgreen:. myslíte že by ovulace byla dlouhá přes týden? Nebo je to náznak plánovaného miminka? Děkuji za názor

Reakce:
s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 24.01.18 09:59

Bílý hlen je po ovulaci normální. Ovulační hlen bývá tekutý, tažný, průhledný nebo narůžovělý s nitkami krve, uvádí se konzistence vaječného bílku. Ovulace většinou nastává, až když už je hlenu méně, už se zahušťuje nebo nemusí být vůbec pozorován. Spermie si mohou v tom tekutém víceplodném hlenu počkat i více dní na ovulaci, proto je zbytečné mít sex každý den, kolem ovulace raději ob den, spermie se sice tvoří stále, ale k dozrání potřebují 48 až 72 hodin.

Kukacka123
Závislačka 2833 příspěvků 24.01.18 10:28
@s.y.p.t.a píše:
Bílý hlen je po ovulaci normální. Ovulační hlen bývá tekutý, tažný, průhledný nebo narůžovělý s nitkami krve, uvádí se konzistence vaječného bílku. Ovulace většinou nastává, až když už je hlenu méně, už se zahušťuje nebo nemusí být vůbec pozorován. Spermie si mohou v tom tekutém víceplodném hlenu počkat i více dní na ovulaci, proto je zbytečné mít sex každý den, kolem ovulace raději ob den, spermie se sice tvoří stále, ale k dozrání potřebují 48 až 72 hodin.

@Touha0804 souhlasim s prispevkem nade mnou, hlavne to o tom denodennim sexu, to se fakt nedoporucuje…uplne staci ob den ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 10:30

Můžu se zeptat, při hrátkách s partnerem ze mě vyšly dva menší kousky takové husté bílé..pak už nic takového se neopakovalo. Mohlo by jít o kvasinky, i když jsem 14 dní po jejich léčbě a vůbec nic mě nesvědí, nepálí a jinak výtok na kalhotkách nemám?

Touha0804
Povídálka 16 příspěvků 24.01.18 11:10
.a** píše:

Ja mam doma hoooodne nadrzeneho chlapa proto i kazdy den. Ne jen kvuli snazeni. Ja uz tak marne doufala :-( ze uu bych konecne mohla mit s partnerem miminko. Ted mi odjizdi za praci na mesic takze zadne snazeni ted nebude :-( budu bez sveho muzika :-( treba ho prekvapim az prijede fotkou z ultrazvuku… no.. kezby. Kontryhelovy caj piju tak jak jsem zjistovala na internetu. Od mesicku po ovulaci cca 14 dni to tak nejak vychazi.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >