Reklama

Dotaz na hubnutí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Animace
Povídálka 11 příspěvků 25.09.18 22:06
dotaz na hubnutí

Dobry den co je lepsi cerveny caj v kapslich nebo zelena kava

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6006 příspěvků 25.09.18 22:12

@Animace upravená strava a pohyb.

Janli
Kelišová 5665 příspěvků 9 inzerátů 25.09.18 22:17

Kup si za ty peníze, co neutratíš za pochybný preparáty, běžecký boty a začni je používat. Úspěch garantuju!

TMana
Zasloužilá kecalka 698 příspěvků 25.09.18 22:18

Hlavně pohyb. Ale když někdo řeší čaj, tak nezhubne.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 25.09.18 22:47
@Animace píše:
Dobry den co je lepsi cerveny caj v kapslich nebo zelena kava

Zelenou kávu mám ráda, ale že by rozpouštěla sádlo, jsem si nevšimla :)

Animace
Povídálka 11 příspěvků 25.09.18 22:53
dotaz na hubnutí

Stravu sem zmenila a cvicim jen sem si chela trochu pomoc a jinak pohybu mam dost mam 4 deti :-)

Lenka_Hal
Závislačka 4804 příspěvků 25.09.18 23:12

Pokud mas dost pohybu, jak rikas, tak nemusis resit takovy nesmysly, jako je caj na hubnuti. Vazne si nemyslim, ze pohyb kolem deti neco extra dela.
Vylepsi ten pohyb a stravu, neni jina cesta :nevim:

lucynka25
Kelišová 7349 příspěvků 2 inzeráty 25.09.18 23:29

@Animace Ahoj, hlavne upravit stravu.
Zkus se podivat tady na recepty dieta pro maminky a nebo lehká jídla
At se dari :mavam:

Mari.G
Závislačka 4488 příspěvků 1 inzerát 26.09.18 00:30
@Lenka_Hal píše:
Pokud mas dost pohybu, jak rikas, tak nemusis resit takovy nesmysly, jako je caj na hubnuti. Vazne si nemyslim, ze pohyb kolem deti neco extra dela.
Vylepsi ten pohyb a stravu, neni jina cesta :nevim:

To taky není tak úplně pravda. Záleží, jaká je strava. Já před MD chodila 2× týdně na hodinu bodystylingu (fakt zápřah) + 3 hodiny týdně tance, další 3 hodiny jsem vedla, dost dlouho jsem ještě chodila plavat 40-50 bazénů. Do toho jsem nikdy neměla sedavou práci. Dříve jsem celé dny cvičila v mateřském centru, teď jsem učila na základce, po škole nachozeno přes 5 km za den + tělocviky atd. A rozhodně mi tím kila dolů nešla…naopak jsem zvládla i přibrat. Nevěřím na zázračnou pilulku, ale pokud to není fakt člověk, který celé dny leží na gauči, tak jen pohyb nepomůže.

Mari.G
Závislačka 4488 příspěvků 1 inzerát 26.09.18 00:31
@Animace píše:
Stravu sem zmenila a cvicim jen sem si chela trochu pomoc a jinak pohybu mam dost mam 4 deti :-)

Tak pokud máte pohybu dost, tak pořešit stravu :-).

Lenka_Hal
Závislačka 4804 příspěvků 26.09.18 00:53
@Mari.G píše:
To taky není tak úplně pravda. Záleží, jaká je strava. Já před MD chodila 2× týdně na hodinu bodystylingu (fakt zápřah) + 3 hodiny týdně tance, další 3 hodiny jsem vedla, dost dlouho jsem ještě chodila plavat 40-50 bazénů. Do toho jsem nikdy neměla sedavou práci. Dříve jsem celé dny cvičila v mateřském centru, teď jsem učila na základce, po škole nachozeno přes 5 km za den + tělocviky atd. A rozhodně mi tím kila dolů nešla…naopak jsem zvládla i přibrat. Nevěřím na zázračnou pilulku, ale pokud to není fakt člověk, který celé dny leží na gauči, tak jen pohyb nepomůže.

U zen je to docela casty problem, zabrala jsi moc a ne dobre. Kortizol. I sportovat se musi umet :D Ja napsala „vylepsi pohyb“, ne hybej se co nejvic.

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 26.09.18 13:17
@Lenka_Hal píše:
U zen je to docela casty problem, zabrala jsi moc a ne dobre. Kortizol. I sportovat se musi umet :D Ja napsala „vylepsi pohyb“, ne hybej se co nejvic.

Vysvetli prosim bliz tento docela casty problem.Diky. ;)

Lenka_Hal
Závislačka 4804 příspěvků 26.09.18 13:43
@pajaxy píše:
Vysvetli prosim bliz tento docela casty problem.Diky. ;)

Tak zeny obecne reaguji vykyvy hormonu citliveji nez muzi. Jde velmi shruba rict, ze cim starsi zena, tim to zvykani na sport je vetsi stres, ktere telo mene zvlada. Jde o hormony stresu a pohlavni hormony, vse se to vari z jednoho „hrnce“, a mit prave tyhle hormony v poradku je dulezite pro hubnuti. Zeny po prechodu taky hodne blbe hubnou, estrogen je proste potreba. Krom toho, ze sport muze byt telem vyhodnoceny jako stres, navic hodne kardia o nizsi intenzite zvysuje chut k jidlu. Pokud se zenska najednou rozhodne, ze zhubne a porad nekde plave, chodi na aerobik a ja nevim co jeste, treba nekolik hodin denne, velmi casto se vaha nehne nebo jde i nahoru. Pokud si dlouhodobe zvysi kortizol, je skoro nemozne zhubnout. Je treba zacit pracovat s intenzitou treninku, tady je to dost individualni. Melo by fungovat ubrat pro zacatek kardia o nizsi intenzite a nahradit to posilovnou…a vydrzet.Zkusit treba i suplementy jako rhodiola a podobne, vyhybat se stresu, spravne jist (zdravy tuk!, dost proteinu) a spat! Do toho se jeste micha to, ze nejaky ten kortizol se vyplavi po sportu kazdemu, jen pri dlouhodobem sportovani se telo toho rychle zbavi a v podstate se adaptuje. Je to dost slozite, ale zaklad je v tom, pokud clovek nehubne, ba pribira a pritom maka vic a vic…musi ubrat na sportu, ne pridat.

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 26.09.18 18:51

@Lenka_Hal aha, dekuji moc za vysvetleni;) a preji pekny den!

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33133 příspěvků 10 inzerátů 27.09.18 12:34

Na kapsle se vykašli, uvař si čaj nebo kávu podle chuti a přiměřeně. Jestli máš problém s jídelníčkem, napiš si o radu do této poradny . Pokud jsi hodně obézní, jdi k lékaři, aby ti udělal potřebná vyšetření, protože může být něco v nepořádku. :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Michal David o nehodě Kočky: Zamyslet by se měli ti, co dělají dopravní značení!

Michal David (58) se vyjádřil k autonehodě svého synovce Jana Kočky mladšího... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >