Dotaz na kosmetiku La Roche

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Teri18
Povídálka 49 příspěvků 04.01.19 20:52
Dotaz na kosmetiku La Roche

Ahojte holky, ale i kluci :)
Vim, ze jsem zde už o této kosmetice zakládala tema, ale chci se zeptat. Ten krem effaclar duo ještě nepřišel, pry až v pondělí. A mne doma leží dva pytlicky testerů na effaclar duo ale se spf 30, tak zda to muzu použit i teď v zimě když slunicko nesviti rano jako krem?
Co myslíte?

Reakce:
Tinuvien
Generální žvanilka 23266 příspěvků 04.01.19 21:01

Jasně, proč ne. :palec:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 04.01.19 22:03

Ano, taky jsem ho dopoužívala v zimě, zbyl mi a bylo mi líto ho vyhodit..ale ten ,,obyč" mi přijde lepší..ta třicítka se hůř roztírá, ten obyč. je taková emulze a mám po něm hladší a lepší pleť ;)

cuky_ducky
Povídálka 25 příspěvků 04.01.19 22:38

SPF by sa malo používať celoročne, aj keď 30ka je možno v zime zbytočne moc, ale ak nemáš problém s pleťou alebo netrpíš na ucpané póry či extra mastnú pleť, tak bez problémov :)

Teri18
Povídálka 49 příspěvků 05.01.19 08:58

@cuky_ducky ucpané póry mam, jelikož má problematickou plet..ale ten effaclar je prave na ní určeny ne? :)

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 05.01.19 10:07

@Teri18 Ještě jedna praktická rada..Ta jedna tuba vydrží opravdu dlouho, ale až bude prázdná tak nevyhazuj.Rozpul ji nůžkama a zjistíš že tam zbylo neuvěřitelné množství co už nešlo vymáčknout a vyhodila bys..já to pak takhle rozstřihlé vypotřebovávám ještě týden.

cuky_ducky
Povídálka 25 příspěvků 05.01.19 12:15

@Teri18 ano, rada effaclar je určená pre problematickú pleť, ale aj takáto pleť SPF ochranu potrebuje, záleží potom už len na tom, aký druh filtra v danom produkte použijú. Problémová pleť lepšie znáša tzv. chemickú ochranu (Octyl methoxycinnamate, Octyl salicylate) než tzv. "fyzickú ochranu (Oxidy zinečnatý a titaničitý) a neviem, ktorú zložku La Roche vo svojom produkte používa :) ale keďže ti v pondelok príde produkt, ktorý ti vyhovuje, pokojne používaj dovtedy produkt s SPF, nič zlé sa nestane, nech už obsahuje filter taký či onaký :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Tohle ze mě udělal rozvod! Houslista Svěcený o nemoci a drastickém zhubnutí

Drasticky zhubl, poslední dobou tráví většinu času na nemocničním lůžku, a... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >