Dotaz na manželky nevěrníků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 13:18
Dotaz na manželky neverniku

Dotaz pro ty, co tohle zažili.. Dáváte si za vinu, že si manžel našel jinou ženu?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 13:23

Určitě jsem na tom měla svůj díl „viny“. Vztah nám nefungoval tak jak měl a byla to prostě chyby nás obou. Nic to nemění na tom, že chyby se mají řešit v tom vztahu ne tím, že ze vztahu jeden utíká k milence.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49936 příspěvků 4 inzeráty 03.12.18 13:24

Ne, já mu jí nehledala.
Proč anonym na dotaz?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 13:25

ano..
chyba je vždy na obou stranách..

Lama Lama
Hvězda diskuse 49936 příspěvků 4 inzeráty 03.12.18 13:32
@Anonymní píše:
ano..

To, že se rozhodne jakýkoli problém mezi vámi dvěma řešit nevěrou , místo aby to řešil mezi Vámu dvama nebo ukončením vztahu, ve kterém je nespokojený, přeci není tvoje zodpovědnost. Tedy pokud předpokládám, že se s tebou na tom, že si najde milenku, nedohodl.
Pokud by byl dotaz položen tak, zda se cítíte zodpovědní nebo cítíte podíl viny ny tom, že se váš vztah rozpadl, stal nefunkčním nebo zda se cítíte zodpovědná za problémy, které ho vedli k rozhodnutí si pořídit milenku, tak napíšu, že jo.
Nicméně to, že se to rozhodl řešit právě podváděním, za to nenesu vinu žádnou. Je to jeho rozhodnutí a je za něj plně zodpovědný on.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 13:34

Prosím anonym, jinak smazat:
Na začátku ano, přemýšlela jsem, co jsem udělala blbě, ale po čase mi došlo, že jsem víc udělat nemohla. Nebyli jsme manželé, ale byli jsme spolu skoro pět let, když jsem se dozvěděla, že má roční dítě.
Já se snažila vypadat a oblékat dobře, sportovala jsem, sex. život skvělej, pořád jsme si měli o čem povídat i po těch letech, měli jsme stejné názory na důležité životní věci (třeba na nevěru a lhaní :roll: ), nechávala jsem mu volnost na koníčky, kamarády, podporovala ho, respektovala…a stejně to dopadlo takhle.
Jeho odůvodnění? Udělal jsem blbost.
Ale teď už mu za to víceméně děkuju, hodně mi tahle zkušenost dala :kytka: .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 13:43

Jen dodám, že máme děti, jinak bych to brala tak, že to tak má být… Manzel byl ve vztahu hodně nespokojený, dával to najevo nevybiravym způsobem a já tím pádem taky… Nedokázala jsem naplnit jeho představy a požadavky.. Možná jsem se měla snažit víc.

Tamtama
Extra třída :D 11855 příspěvků 03.12.18 13:53

Ne, nedávám. Ale nebyl to manžel.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 13:54

Jo, dávala jsem si za vinu, že jsem si takovýho ichtyla vybrala ke společnýmu životu. Nicméně, když jsem mu házela tašky z okna, moje pocity už byly o mooooc lepší :pankac:

Delaltctrl
Ukecaná baba ;) 2013 příspěvků 03.12.18 13:57
@Anonymní píše:
Dotaz pro ty, co tohle zažili.. Dáváte si za vinu, že si manžel našel jinou ženu?

Je i odkázaný že po několika stech sexech se stejnou ženou se začnou ti dva odpuzovat. A proto je špatně že se ženy učí, že nevěra je špatná. Kdyby jim od mala říkaly, nevěrný muž rovná se spokojený vztah. Bylo by to lepší. Samozřejmě se musí k základní manželce chovat dobře…

Venetia
Hvězda diskuse 38711 příspěvků 03.12.18 14:01
@Delaltctrl píše:
Je i odkázaný že po několika stech sexech se stejnou ženou se začnou ti dva odpuzovat. A proto je špatně že se ženy učí, že nevěra je špatná. Kdyby jim od mala říkaly, nevěrný muž rovná se spokojený vztah. Bylo by to lepší. Samozřejmě se musí k základní manželce chovat dobře…

kdyz budes setrit vydrzi ti to dlouho …kdyz to vyplacas hned :nevim:

atominnka
Generální žvanilka 21858 příspěvků 03.12.18 14:06
@Delaltctrl píše:
Je i odkázaný že po několika stech sexech se stejnou ženou se začnou ti dva odpuzovat. A proto je špatně že se ženy učí, že nevěra je špatná. Kdyby jim od mala říkaly, nevěrný muž rovná se spokojený vztah. Bylo by to lepší. Samozřejmě se musí k základní manželce chovat dobře…

A COnevěrná žena? :think:

ajmy
Kecalka 135 příspěvků 03.12.18 14:11
Musis v kazde diskuzi obhajovat, ze byt ku*evnik je OK a ze za to chlap vlastne nemuze? Uz je to trapne… Proc s tim vysvetlovanim nejdes za svoji manzelkou, co ti na to rekne? Ale na to nejsi dost chlap, co? Tady to nikoho nezajima. :zed: :zed:
@Delaltctrl píše:
Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 03.12.18 14:14
@Anonymní píše:
ano..

To jsou strasny nesmysly a takova ta radoby vychodni filosofie :roll: Chyba muze byt i na jedne strane a dost casto taky je. Proste clovek se nudi, ma chute na neco noveho, tak jde hledat jinde. Proc by ne.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49936 příspěvků 4 inzeráty 03.12.18 14:16
@atominnka píše:
A COnevěrná žena? :think:
krmíš trola. Nevěra ženy je uplně něco jinýho 8)
@ajmy píše:
Musis v kazde diskuzi obhajovat, ze byt ku*evnik je OK a ze za to chlap vlastne nemuze? Uz je to trapne… Proc s tim vysvetlovanim nejdes za svoji manzelkou, co ti na to rekne? Ale na to nejsi dost chlap, co? Tady to nikoho nezajima. :zed: :zed:
Že to neřeší e svou manželkou je ukázka jeho respektu k ní. 8)
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Kolegové mi přáli smrt syna! Dalibor Janda přišel s nepříjemnou zpovědí

Před šestnácti lety zpěvák Dalibor Janda (65) přišel o svého syna, který se v... číst dále >

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >