Dotaz na muže-vztah a jiné ženy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.12.21 22:55

Dotaz na muže-vztah a jiné ženy

Existuje jen v pohádkách, že muži nepodvádějí? Nechci tady jmenovat všechny situace, kdy muž musí odolat ženě, která ho svádí. Pak jsou ale situace, které muž sám vyhledává a podvede svou partnerku. Je mi 34 a nejsem bohužel naivní. Bojím se pohlavních chorob a s používat při sexu s partnerem, nevím nevím.
Uvažuji, že až do konce svého života budu nejen sama, ale i bez sexu. Jsem z toho docela nešťastná.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6527
30.12.21 23:03
@Anonymní píše:
Existuje jen v pohádkách, že muži nepodvádějí? Nechci tady jmenovat všechny situace, kdy muž musí odolat ženě, která ho svádí. Pak jsou ale situace, které muž sám vyhledává a podvede svou partnerku. Je mi 34 a nejsem bohužel naivní. Bojím se pohlavních chorob a s používat při sexu s partnerem, nevím nevím.
Uvažuji, že až do konce svého života budu nejen sama, ale i bez sexu. Jsem z toho docela nešťastná.

Bez sexu? Sex je jedna mala uzasnych veci, ktera nam byla dana za dara a cini zivot hezcim. Ja bych bez sexu zit nemohla ani nechtela..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1257
30.12.21 23:05

Myslím, že ti pomůže psycholog, psychiatr..odbornik :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.21 23:08
@lilith1 píše:
Bez sexu? Sex je jedna mala uzasnych veci, ktera nam byla dana za dara a cini zivot hezcim. Ja bych bez sexu zit nemohla ani nechtela..

No protože se bojím, že něco chytím. Muži jsou zvířátka a nevěřím jim. To víš, že mě ta představa děsí.
Nebo ještě jinak. Představa vážného vztahu, kdy mi je partner roky věrný, je nereálná. Nechci ale kamaráda s výhodami. Mám teď kluka, který mě podvádí. Tak uvažuji, jestli ho mít jen na sex. Ach jo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.21 23:09
@Mika.ella1 píše:
Myslím, že ti pomůže psycholog, psychiatr..odbornik :palec:

Chápu, ale on mi nezaručí věrnost ve vztahu.

• Citovat
  • Nahlásit
25866
30.12.21 23:47

Podívej, věrnej chlap je jako yetti. Občas někdo tvrdí, že ho zahlídne, ale ještě nikdo nedokázal, že opravdu existuje.
Nějak mi uniká logika tvých myšlenkových pochodů. Ty se na jednu stranu tak bojíš pohlavních chorob, že uvažuješ zůstat bez sexu a na druhou stranu si chceš nechat nevěrnýho partnera jen na sex??? 8o Tomu fakt nerozumím.
Ne, psycholog ti nezaručí vztah, kde si budete oba větní až do smrti, ale pomůže ti brát život takový jaký je, se všemi potěšeními i riziky. A myslím, že ty ho opravdu potřebuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.21 23:52
@Janli píše:
Podívej, věrnej chlap je jako yetti. Občas někdo tvrdí, že ho zahlídne, ale ještě nikdo nedokázal, že opravdu existuje.
Nějak mi uniká logika tvých myšlenkových pochodů. Ty se na jednu stranu tak bojíš pohlavních chorob, že uvažuješ zůstat bez sexu a na druhou stranu si chceš nechat nevěrnýho partnera jen na sex??? 8o Tomu fakt nerozumím.
Ne, psycholog ti nezaručí vztah, kde si budete oba větní až do smrti, ale pomůže ti brát život takový jaký je, se všemi potěšeními i riziky. A myslím, že ty ho opravdu potřebuješ.

Já znám všechny rizika života. Řeknu si, že věrný muž neexistuje, což si oprabdu myslím a partnera si nechám, protože další mě stejně bude podvádět. No nechci si ho moc nechat, ale dalších dvacet bez sexu nechci být. A jak píšu výše, s jiným chlapem bych si nepomohla.

• Citovat
  • Nahlásit
3740
30.12.21 23:56
@Anonymní píše:
Já znám všechny rizika života. Řeknu si, že věrný muž neexistuje, což si oprabdu myslím a partnera si nechám, protože další mě stejně bude podvádět. No nechci si ho moc nechat, ale dalších dvacet bez sexu nechci být. A jak píšu výše, s jiným chlapem bych si nepomohla.

Já si naopak myslím, že existují věrní muži. Nemůžeš je přece házet do jednoho pytle jenom proto, že máš partnera, který není věrný. Vždyť každý je jiný a každý uznává jiné hodnoty. A pokud chci, aby partnerka byla věrná, tak se k ní musím chovat stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25866
30.12.21 23:58
@Anonymní píše:

Tobě chybí sebeúcta nebo mozek? Nebo oboje? Hele, ono je něco jinýho nevěra hned v začátku vztahu o které navíc víš a něco jinýho je, když člověk párkrát za život uklouzne a udělá chybu. Navíc to kouká udělat tak, aby se o tom protějšek nedozvěděl. Já nevěřím tomu, že nějakej chlap muže být věrněj celej život, stejně tak nevěřím, že se najde celoživotně věrná ženská, ale to přece není důvod být s někým, kdo z tebe dělá programově vola. Mezi chronickým nevěrníkem a „jednousestalo“ je sakra velkej rozptyl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.21 00:08
@jipo píše:
Já si naopak myslím, že existují věrní muži. Nemůžeš je přece házet do jednoho pytle jenom proto, že máš partnera, který není věrný. Vždyť každý je jiný a každý uznává jiné hodnoty. A pokud chci, aby partnerka byla věrná, tak se k ní musím chovat stejně.

Já bych si moc přála, aby byli věrní muži. Hodnoty ano, ale muži mají pud rozmnožování tak zakódovaný, že nemůžou jinak než podvádět.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.21 00:11
@Janli píše:
Tobě chybí sebeúcta nebo mozek? Nebo oboje? Hele, ono je něco jinýho nevěra hned v začátku vztahu o které navíc víš a něco jinýho je, když člověk párkrát za život uklouzne a udělá chybu. Navíc to kouká udělat tak, aby se o tom protějšek nedozvěděl. Já nevěřím tomu, že nějakej chlap muže být věrněj celej život, stejně tak nevěřím, že se najde celoživotně věrná ženská, ale to přece není důvod být s někým, kdo z tebe dělá programově vola. Mezi chronickým nevěrníkem a „jednousestalo“ je sakra velkej rozptyl…

O tom právě mluvím, jaký je rozdíl jednou nebo vícekrát, když i při jediném náhodném styku se člověk může nakazit HIV.
Prostě na mě vše dolehlo. Nemám si s kým o tom promluvit.

• Citovat
  • Nahlásit
3740
31.12.21 00:13
@Anonymní píše:
Já bych si moc přála, aby byli věrní muži. Hodnoty ano, ale muži mají pud rozmnožování tak zakódovaný, že nemůžou jinak než podvádět.

To jsou strašné bláboly a klišé. Nejsou všichni stejní, to je to tak těžké pochopit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.21 00:16
@jipo píše:
To jsou strašné bláboly a klišé. Nejsou všichni stejní, to je to tak těžké pochopit.

Ano, je to těžké pochopit. Protože vždy se najde nějaké ale. Dobře, můj první partner mě nepodváděl, ale nechtěl mít děti.

• Citovat
  • Nahlásit
9002
31.12.21 00:34

Nezůstávej s partnerem, co tě podvádí, to nemá smysl. A ubije tě to. Ještě bych chápala po dvaceti letech a třech dětech. Ale bezdětná svobodná? Proč?
Jsi zlomená a máš pocit, že neexistuje normální chlap a že radši budeš s nevěrníkem, bo všichni stejně podvádí, nebo budeš sama.
Blbost.
Určitě najdeš někoho, kdo fakt nemá potřebu podvádět. Ruku do ohně bych nedala taky skoro za nikoho, záleží na tom, jak ten chlap vypadá, jaké má příležitosti. Někdo bude nevěrný i kdyby byl uvázaný na řetězu a jiný jen když se dostane do té příležitosti. Někdo zas vypadá tak, že i kdyby chtěl, tak stejně nemá s kým :mrgreen:.
Obecně si myslím, že čím větší alfasamec, tím větší pravděpodobnost, i když tady ti to každá vyvrátí. Tady má každá doma 100% věrného krásného charismatického alfasamce.
Nehaž flintu do žita. Najdi si normálního chlapa, se zdravým sebevědomím, co to má v hlavě srovnané, to půjde, uvidíš. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13916
31.12.21 00:44
@Anonymní píše:
O tom právě mluvím, jaký je rozdíl jednou nebo vícekrát, když i při jediném náhodném styku se člověk může nakazit HIV.
Prostě na mě vše dolehlo. Nemám si s kým o tom promluvit.

Tak to uz pak zalezi jake IQ ma partner, jakeho si vyberes, takovej bude.
Najdi si chlapa, kteremu muzes důvěřovat a pokud Te někdy podvede bude to opravdu jen „jednou se stalo“.
A hlavně to bude chlap inteligentní a zodpovědný a při „jednou se stalo“ použije ochranu aby neohrozil sebe-Tebe-vase deti.

Nedám ruku do ohně za to, ze me muz nepodvede, ale dam ji za to, ze kdyz by takto „selhal“ použije ochranu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat