dotaz na odsávání medelou

10
15.6.07 09:40

dotaz na odsávání medelou

Protože můj 6-ti měsíční syn začal spát celou noc,prsa se mi dost nalila.nejprve jsem odstříkávala ručně,teď jsem si koupila celkem vychvalovanou medelu Harmony.Vůbec mi to skoro neteče,jen tak kapká,když dám odsavačku pryč a zkusím ručně,krásně mi to stříká,tak nevím,jestli něco nedělám špatně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6597
15.6.07 10:15

Ivčo a máš tam správně nastavený tlak? Máš tu elektrickou, ne. Mě to teče vždycky proudem. Chce to se na odstříkávání nesoustředit, ale koukat třeba na televizi, až se spustí samo mlíko, jde to raz dva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
15.6.07 14:03

Jestli máš ruční, tak nejdřív stymuluj prso mačkáním té jakoby kratší strany páčky.Mně tedy stejně mléko nijak zvlášť netryská-to jen chvíli a ručně vůbec, i když mám prsa na prasknití

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1192
15.6.07 19:08

Jo jo, opravdu je nutné nejdřív chvíli mačkat tu kratší stranu, dokud se nespustí ten spouštěcí reflex, nebo jak se tomu reflexu říká. Když máš prsa hodně nalité, tak by to potom mělo jít. Taky jsem jí používala, hlavně si na to najít pohodlnou polohu, klidně předem nahřát nebo promasírovat, uvolnit se, a jak už jsem psala, začít mačkat tu kratší stranu a za chvíli by mlíko mělo téct samo, to už potom mačkáš tu delší stranu. Ubezpeč se, že máš celý ten nástavec dobře přisátý k prsu (já používala ten měkčí silikonový nástavec), aby se tam nedostával vzduch a neztěžoval odsávání.
Pokud bys s ním měla i dál problémy, možná by ti pomohla laktační poradkyně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9534
2.7.07 18:12

Ahojky s tím já mám taky problém ale opravdu je třeba být v pohodě a klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2111
7.7.07 13:47

Já měla pístovou odsávačku od Medely půjčenou v porodnici a byly jsem s ní maximálně spokojená. Pak jsem si ji chtěla dokoupit domů, protože se mi prsa hodně nalívali a nikde jsem ji nesehnala, tak jsem nakonec koupila od Chicca a je taky dobrá. Mlíko mi někdy stříká a někdy jen teče, ale určitě musíš být v klidu a v pohodě a ono se to spustí samo. Hlavně to nevzdávej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama