Dotaz na porod třetích miminek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 15:17
Dotaz na porod třetích miminek

Měla bych dotaz maminek co mají 3 až více dětí. Čekám tretatko. A četla jsem že porod u třetího bývá vždy neobvykly než u prvních dvou. Já Teda měla u první dcery porod rychlý trval jen 9hodin. Začaly mi bolesti v podbrisku, šly do zad (krizové) a pak přes celé břicho. Voda neodtekla. Otvirala jsem se asi dobře. U druhé dcery jsem bolesti ale neměla. Měla jsem úplně jiný porod. Ten nejhorší co jsem mohla zažít. Odtekla mi plodovka, bolesti nastaly až po 4 hodinách ale porod trval 2 dny. 2.6 začal, 4.6 byla venku. Musely ní dát 3 čípky na vyvolání. A při tlačení stále nechtěla ven. A já četla že první dva porody bývají stejně a třetí úplně jiný. Jenomže já měla první i druhý jiný. Nevíte co bych mohla čekat na třetí? Jestli to začíná i jinak ten porod než jsem zazila. Kdo to jak měl?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
masinka69
Kecalka 141 příspěvků 01.09.18 15:31

Já měla první dva skoro stejný, kontrakce než odtoku vody,rodila jsem oba v noci a byli venku za cca stejnou dobu, dneska jsem rodila třetí a porodní asistentka mi potvrdila,že t třetí porody bývají všelijaké.byl jiný začalo to odtokem plodové vody,bez kontrakci,v ne­mocnici to pak bylo už podobné tem prvnim,ale přišlo mi,že to bolelo intenzivněji.

Janli
Kelišová 6266 příspěvků 01.09.18 15:31

Já měla třetí porod tak luxusní, že bych rodila každý měsíc. Trval čtyři hodiny, spala jsem u toho, kontrakce tak lehké, že je nebral ani monitor. První dva byli taky každý jiný. První normální, druhý horor.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 15:32

První 2,5h, bolestivé kontrakce, druhý 24h, z toho kontrakce posledních pět hodin. Poslední hodina běs.
Třetí 2,5h, kontrakce bezbolestné, tlačení velmi bolestivé, minimum poranění.
Takže třetí podobný jako první, praskla voda, nástup kontrakcí, ale u třetího fakt jen stahy, žádná bolest. No a tlačení 10min, u prvního cca 20min.
Celkově úplně v pohodě. Já se poučila z druhého, který jsem čekala jiný, jindy, takže od třetího jsem nic nečekala. U druhého jsem byla dost rozhozená z průběhu.

Monchichik
Kelišová 5408 příspěvků 01.09.18 15:37

První porod začal v termínu normálně kontrakcemi kolem 6. ranní, v poledně byl synek na světě / popohnali to oxytocinem :cert: /, druhý synek se narodil o měsíc dřív, praskla mi voda, do třech hodin od prasknutí vody byl na světě. Třetí synek se nechal přenášet, v 5 ráno mi praskla voda, kontrakce po 2-3minutách, nic moc, v 6 hodin jsem si říkala, že bych asi radši měla jet nechat se zkontrolovat. Příjezd do porodnice před půl 7 a v 6,45 synek na světě. Měla jsem teda strašné křížové bolesti a bolesti v kyčlích, myslela jsem, že mi odpadnou nohy. A křížové bolesti jsem měla u všech třech porodů.

kacakaca
Závislačka 2614 příspěvků 01.09.18 15:38
@Anonymní píše:
Já četla že první dva porody bývají stejně a třetí úplně jiný.

A kde jsi to prosim cetla?? Dve kamaradky mely druhy a treti cisarem. Ja mela prvni vyvolavany 14 dni po terminu - 6 hodin, druhy spontanni 8 dni pred terminem - 9 hodin. Ted me ceka treti a modlim se jen, at je spravne otocena a narodi se zdrava. Nic si nemaluju, bude to stejne jinak.

Knoflice
Echt Kelišová 7866 příspěvků 01.09.18 15:40

moje tři porody měly až na detaily stejný scénář, jen se zrychlovaly

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.18 15:44
@Janli píše:
Já měla třetí porod tak luxusní, že bych rodila každý měsíc. Trval čtyři hodiny, spala jsem u toho, kontrakce tak lehké, že je nebral ani monitor. První dva byli taky každý jiný. První normální, druhý horor.

Juuu tak třeba to budu mít stejné :) první taky mi přišel normální, druhý prostě horor a třetí budu mít třeba jako vy. Luxus :) :) no uvidíme a gratuluji, copak jste porodila? Já čekám klucika konecne

g.sandova
Závislačka 3794 příspěvků 01.09.18 15:49

Třetí byl super. Asi nejdelší, ale bezbolestny téměř. V podvečer jsem přijela, poslala si na míči a kolem druhý ráno jsem porodila.

Jannys
Kelišová 6508 příspěvků 01.09.18 16:00

Nuže tuto otázku si kladu taky jaké to.asi bude.
První porod 17 h od prvních kontrakcí.
Druhý porod od prvních bolestí 2 h. :think:
Ehm třetí porod?Na to jsem opravdu zvědavá

4-1.cz
Stálice 89 příspěvků 01.09.18 16:08

Tohle téma je spíš o tom si pokecat, nepočítej, že z toho vyvodíš reálný závěr. Já - první porod 27hodin, porod dobrý, po porodu jsem nemohla dobře dýchat a musela jsem na vyšetření srdce atd. Nakonec se ukázalo že z blbě daných léků a pohla jsem si s obratlema, z čehož mám potíže do dnes. Druhý porod, ač jsem se dost bála a před porodem nebyly monitory nic moc, byl nejlepší z mých 3 porodů. Větší bolesti začaly tak okolo půl9? a dcera narozená od nich cirka do 2 hodin, tlačení šlo v pohodě, ani žádná extra bolest při tlačení nebyla, kontrakce bolely šíleně tak poslední 4. Po porodu jsem byla okamžitě fit a s holkou v náručí dlabala svíčkovou s knedlíkama (5min od porození placenty :D ). Třetí porod byl vlastně taky v pohodě - dítě se narodilo živé, zdravé a přirozeně. Jinak ale strašný a do dnes jsem se z toho úplně nevzpamatovala. Takové bolesti jsem myslím nikdy v životě nezažila ani na moment, nezvladatelné, vyčerpávající, dlouhé, po porodu jsem byla úplně vyřízená. Silné bolesti a kontrakce trvající hodiny, bolesti v zádech, personál protivný a porod za STOP STAVU na vyšetřovně, vlastně téměř bez kontroly, neměly prostě čas a bez partnera. Pro mě náročný zážitek. Rozhodně to byl nejbolestivější porod z těch 3. :think:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 01.09.18 16:19

Za mě 3 nejhorší ale kvůli vyvolávání :mavam:

Lenka_Hal
Kelišová 5664 příspěvků 01.09.18 16:29
@Knoflice píše:

Presne tak ..pri ctvrtym uz nestihnu dorazit do porodnice :think:

Jannys
Kelišová 6508 příspěvků 01.09.18 16:30

@Lenka_Hal to abych měla strach už teď :mrgreen:

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2286 příspěvků 01.09.18 16:59
@Knoflice píše:

Ještě že se na třetí nechystám, bych si musela ustlat u porodnice tak 3 týdny dopředu. První se narodil za 3 hodiny od prvních bolestí, druhý za půl hodiny od první kontrakce, ještě že jsem byla v porodnici.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >