Dotaz na sexuálně náruživé ženy - lze nějak tlumit chuť na sex?

Anonymní
12.10.19 11:36

Dotaz na sexuálně náruživé ženy

Ahoj všem. Potřebuji rady, anonymně mám tu známé a nepotřebuji, aby každý věděl co se děje u nás v ložnici.
Jsem dost sexuálně náruživá, mám dlouhodobého partnera a řeším po porodu problém se sexem. Můj chlap má sex moc rád, takže si vyhovujeme nicméně já to potřebuji trošku víc a casteji než on. Dříve jsem situaci resila antikoncepcí, která mi libido trošku tlumila. Mám rok po porodu, hned jsem nasadila na kojení antikoncepci. Bohužel jsem kojit přestala, antikoncepce mi přestala vyhovovat, takže používáme kondom a já teď ještě ze zdravotních důvodů nemohu antikoncepci nasadit tak půl roku. Teď k jádru pudla, moje momentální rozpoložení je takové, ze bych nejradši celej den chodila zavěšená chlapovi na penisu, což dost dobře není možné už proto, ze máme malé dítě a samozřejmě chlap už není nejmladší a třeba 5× denně by to nedal. Potřebuji radu co dělat abych se toho pnutí trošku zbavila. Chodím s malou na dlouhé procházky, cvičím, snažím se vybít přebytečnou energii. Vyhýbám se přes den tomu, abych chlapa viděla při prevlekani a tak. Prostě jsem chodící vagína v hlavě mám jen sex, všechno mi ho připomíná a jsem pořád hrozně nadrzena. Manžel rikal, ze bych mela zkusit doktora, ale nevím jestli na to jsou nějaké prášky. Máte některá zkušenost, jak jste to řešili? Už mě to trápí, vždycky byla chuť, ale tohle už je vážně na palici a začíná to ovlivňovat moje fungování.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10711
12.10.19 11:41

Zkus sexuologa, ten by mohl nějakou tlumící medikaci nasadit. Taky si občas připadám jak fena v říji :oops:. Vždycky jsem si myslela, že děti vášně tlumí, ale u mě je to naopak. Někdy bych znásilnila i kominíka :mrgreen:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2078
12.10.19 11:46

Zkusit odborníka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.10.19 11:49
@Janli píše:
Zkus sexuologa, ten by mohl nějakou tlumící medikaci nasadit. Taky si občas připadám jak fena v říji :oops:. Vždycky jsem si myslela, že děti vášně tlumí, ale u mě je to naopak. Někdy bych znásilnila i kominíka :mrgreen:.

Děkuji za radu, asi to zkusím. Moc se mi s tím k doktorovi nechce, stydím se. Ale asi jsou na to zvyklí.

• Nahlásit
  • Citovat
4092
12.10.19 11:52

Mám asi blbej dotaz, protože jsem to nezažila - ale udělat si to pořádně sama by nepomohlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1252
12.10.19 11:55
@Anonymní píše:
Děkuji za radu, asi to zkusím. Moc se mi s tím k doktorovi nechce, stydím se. Ale asi jsou na to zvyklí.

Ne, sexuolog nikdy nezažil, aby za ním někdo přišel a řekl buď „mám moc chuť na sex“, nebo „téměř nemám chuť na sex“. Boha jeho :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.10.19 11:55

Třít se froté ručníky či přetavit pnutí např. do nějaké formy kretivní tvorby :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.10.19 11:57
@Ba-stet píše:
Mám asi blbej dotaz, protože jsem to nezažila - ale udělat si to pořádně sama by nepomohlo?

Upřímně, manžel to ani neví. Ale dělám si to když dítě spí a on někam odjede. Přesto když přijede hned bych se na něj vrhla. Nevím proč ale připadá mi teď hrozně sexy. Je mu 35, sportuje, má pekáč buchet na břiše, prostě vidět ho se prevlekat je pro mě utrpení… Nejhorší je, ze ma teď takové volno, podnika, byl hodně v práci od začátku roku a teď si ubral práce, aby s námi mohl být doma a teď tohle. Poslat ho zase makat ale nechci, chci aby si doma odpocinul, je tu nějaká práce kolem domu, ale já abych hodila s hadrem přes ksicht ani v těch monterkach ho nemůžu vidět… Jak rikam je to na palici, už se opravdu cítím jako blázen a navíc hrozná matka když u hry s dítětem myslím jen na to jedno. Začínám z toho mít deprese.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.10.19 11:59
@Tomkins píše:
Ne, sexuolog nikdy nezažil, aby za ním někdo přišel a řekl buď „mám moc chuť na sex“, nebo „téměř nemám chuť na sex“. Boha jeho :zed: :zed: :zed:

Tak je mi jasné, ze zažili lecos. To ale neznamená, ze nemam problém o tom mluvit s cizím člověkem. Ale děkuji za názor.

• Nahlásit
  • Citovat
10711
12.10.19 12:03
@Ba-stet píše:

To je jako když máš chuť na steak, ale v lednici máš jen mrkev. Ono tě to sice zasytí, ale chuť na maso je pořád :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4092
12.10.19 12:04
@Anonymní píše:
Upřímně, manžel to ani neví. Ale dělám si to když dítě spí a on někam odjede. Přesto když přijede hned bych se na něj vrhla. Nevím proč ale připadá mi teď hrozně sexy. Je mu 35, sportuje, má pekáč buchet na břiše, prostě vidět ho se prevlekat je pro mě utrpení… Nejhorší je, ze ma teď takové volno, podnika, byl hodně v práci od začátku roku a teď si ubral práce, aby s námi mohl být doma a teď tohle. Poslat ho zase makat ale nechci, chci aby si doma odpocinul, je tu nějaká práce kolem domu, ale já abych hodila s hadrem přes ksicht ani v těch monterkach ho nemůžu vidět… Jak rikam je to na palici, už se opravdu cítím jako blázen a navíc hrozná matka když u hry s dítětem myslím jen na to jedno. Začínám z toho mít deprese.

No a mluvila si s ním o tom? Jestli je teď odpočatější, je mu 35 (když jsi psala starší, myslela jsem tak kolem 50), hodně doma a zdravý, třeba najdete nějaký kompromis? Jinak fakt asi odborník, no. A nic si nevyčítej, doma s děckem je stereotyp a na čele to napsané nemáš, aby si to dítě přečetlo, když stavíte kostky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16902
12.10.19 12:06

Tohle jsem měla když jsem čekala druhý, to bylo peklo, zakladatelko lituju tě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21434
12.10.19 12:11

Promluvit s chlapem…

Do medikace bych nešla, stejně není nic, krom HA anebo některých AD, sahat do hormonů bych si taky nenechala…
Jinak plně chápu a znám… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.10.19 12:22
@Ba-stet píše:
No a mluvila si s ním o tom? Jestli je teď odpočatější, je mu 35 (když jsi psala starší, myslela jsem tak kolem 50), hodně doma a zdravý, třeba najdete nějaký kompromis? Jinak fakt asi odborník, no. A nic si nevyčítej, doma s děckem je stereotyp a na čele to napsané nemáš, aby si to dítě přečetlo, když stavíte kostky ;)

My spolu o tom s manželem mluvíme, jak jsem psala tak on navrhl toho odborníka. Jako jo je mu 35, ale jak sám rika kdyby mi to měl dopřát pokaždé bude mít večer „strhany pero“.
Jde o to, ze třeba 3× je pro něj v pohodě, ale dál už nechce. Už by ho to nebavilo a hlavně rikal, ze si to zase nechce zprotivit. Zase ho chápu s malým deckem moc možností obmen nemáme a casu taky moc ne, takže je to tak trošku pořád stejný jen se střídají polohy. Nechci ho zase zatížit tak, ze se mnou nebude chtít sex vůbec. Sama si to dělám, aby o tom nevěděl, ani nevím proč, asi by se nic nestalo kdybych mu to rekla. Asi je to tím, ze se cítím jako cvok. Jo manžel mi včera rikal, ze pokud z těch kostek nezačnu stavět penis tak je to ok :lol: snaží se mě rozveselit abych to brala s humorem a nemyslela na to tolik, ale mě jede hlava prostě na plné obrátky. Bavili jsme se o tom doktorovi, ze pokud to do měsíce nepřeje budu asi muset jít.

• Nahlásit
  • Citovat
19240
12.10.19 13:03
@Anonymní píše:
Ahoj všem. Potřebuji rady, anonymně mám tu známé a nepotřebuji, aby každý věděl co se děje u nás v ložnici.
Jsem dost sexuálně náruživá, mám dlouhodobého partnera a řeším po porodu problém se sexem. Můj chlap má sex moc rád, takže si vyhovujeme nicméně já to potřebuji trošku víc a casteji než on. Dříve jsem situaci resila antikoncepcí, která mi libido trošku tlumila. Mám rok po porodu, hned jsem nasadila na kojení antikoncepci. Bohužel jsem kojit přestala, antikoncepce mi přestala vyhovovat, takže používáme kondom a já teď ještě ze zdravotních důvodů nemohu antikoncepci nasadit tak půl roku. Teď k jádru pudla, moje momentální rozpoložení je takové, ze bych nejradši celej den chodila zavěšená chlapovi na penisu, což dost dobře není možné už proto, ze máme malé dítě a samozřejmě chlap už není nejmladší a třeba 5× denně by to nedal. Potřebuji radu co dělat abych se toho pnutí trošku zbavila. Chodím s malou na dlouhé procházky, cvičím, snažím se vybít přebytečnou energii. Vyhýbám se přes den tomu, abych chlapa viděla při prevlekani a tak. Prostě jsem chodící vagína v hlavě mám jen sex, všechno mi ho připomíná a jsem pořád hrozně nadrzena. Manžel rikal, ze bych mela zkusit doktora, ale nevím jestli na to jsou nějaké prášky. Máte některá zkušenost, jak jste to řešili? Už mě to trápí, vždycky byla chuť, ale tohle už je vážně na palici a začíná to ovlivňovat moje fungování.

Nejsme zvířátka. Buď se víc zaměstnej (mozkově) nebo zkus meditaci a doktora.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama