Špinění a zkušenosti

31.8.21 18:29

Dotaz na stejnou zkušenost

Ahojky Holky, mám dotaz zda má taky někdo podobnou nebo stejnou zkušenost :) dnes jsem začala no nevím jestli to tak nazvat-spinit ale jen na papíře a je to hoodně světle růžové. Je to tak celý den a jen po vycurani na kalhotkách nemám nic. (MS pravidelná není a od dubna jsem ji neměla) dr s tím nic neudělala. Bolí mě břicho a přijde mi že mám větší prsa 28.8. Jsem byla na 2davku proti corona. Test po smrti Dcery už nedělám :( bojím se sklamani.. Proto se ptám zda to někdo neměl podobné. Na gyndu jsu v pondělí. Moc děkuji za každý nazor :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34625
31.8.21 18:40

Jdi na gyndu. Nic víc ti nikdo neporadí. Nemáme křišťálovou kouli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18516
31.8.21 18:41

Test dělat nechceš, k dr si objednaná, co víc chceš číst?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.8.21 18:49

@Russet to jdu jen jsem se ptala zda to taky někdo neměl to je takovy problém??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.8.21 18:50

@lachtanice86 třeba to jestli někdo nemá stejnou zkušenost!? 😠 😠

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24522
31.8.21 18:52

Tak máš rozhozené hormony, do toho očkování, které ti může taky zamávat s cyklem, tady těžko radit, podobnou zkušenost bude těžko někdo mít :nevim: buď si udělej test, nebo počkej co řekne Dr, víc nevymyslis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10882
31.8.21 18:59

A kdyz ti nekdo rekne, že to tak mel a byl těhotny a ty nebudeš tak k cemu ti to bude? Kazda žena je jiná. Jinak teda jsi odvážna když se jdeš nechat ockovat a ani kvůli tomu si neudělás těhotensky test kdyby náhodou. Na začátku těhotenství se moc očkovat nedoporučuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.8.21 19:15

@JancaS84 je snad jasné že když někdo napíše že to měl a byl tehu tak to zkusím a když nebudu tak ok… Jen chci znát zkušenosti to snni nic zlého… Před očkováním jsem tehu nebyla protože jsem byla na krvy týden před tím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31.8.21 19:16

@Kriss Tina v pohodě i tohodle si cením dekuju moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18516
31.8.21 20:26

@Martina-Michal většina ženských si udela test a ví na čem je

• Citovat