Myslíte si, že má smysl prezentovat se na Instagramu?

Anonymní
12.7.20 13:36

Dotaz pro ženy - mám zkusit psát blog?

Ahoj ženy, občas přemýšlím nad tím, jestli by mé osobní zkušenosti a zážitky nebyly vhodné někam předávat.

Jsem ženatý, mám 4 děti (2 své a 2 ženy) a psa. Tahle složitější situace + můj a ženy osobní fakt složitý mega charakter způsobují, že prakticky denně bojujeme/překonáváme/řešíme dost všední, ale i specifické situace, které nicméně vždycky nakonec překonáme. Napadlo mě, že bych možná mohl nějakou formou tyhle momenty předávat dál, jestli by to nějakým hlavně chlapům (vašim) nepomohlo. Dost jsem s manželkou řešil a řeším defakto do dnešních dnů klasické témata jako z magazínu. Například, že hodně hraju na PC (dle ní), málo věci řeším (dle ní), nejsem pozorný (to nejsem), jsem mamánek (tak jasně), jsem moc v práci, nebo málo peněz, dělám jen bordel, nikam se mi nechce… klasika. K tomu máme extra situace s rodinou jako mojí mámou (nemají se rády), nebo psem, které ho jsem do rodiny přivedl apod. Já jsem zase hodně potom řešil, že vlastně ženský jen prudí a nevidím jediný důvod, proč by chlap měl svojí jedinou ženskou vůbec mít. Že má vlastně míň sexu než když byl single, ještě jen s jednou ženou, méně peněz a ještě si za ně nemůže koupit co by chtěl. Přes tohle všechno řešení se ženou jsem se dobral k tomu, že to udělat jde, že jde zvládnout situaci a zařídit, aby chlap jezdil domů rád a těšil se na ženu, že jde udělat, aby mu žena dovolila (vážně?) hrát na PC a dokonce mu to nabízela. Aby byla žena spokojená s penězi i když jich je pořád málo apod. Stálo to hodně, fakt hodně energie, ale funguje to a zlepšuje se to. Rád bych to někde ventiloval, protože je toho mraky a přijde mi škoda to nezkusit vhodnou formou prezentovat. Protože vztahy budou už jen těžší a lidé složitější (každý je dneska osobnost i když stojí za prd).

Mělo by to smysl formou Instagramu a postovat nějaký denní fotky a videa jak žijeme a co řešíme? Nebo nějaký blogy? Zajímalo by to někoho, když by to dělal normální chlap s nudnou prací a špatnym autem?

Co myslíte?

Příspěvek upraven 12.07.20 v 13:41

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15733
12.7.20 13:40

Víš co? Udělej z toho PC hru a možná se to mezi chlapy dostane… ;) Jinak si nedovedu představit, že by nějaký chlap sledoval instáčovou rodinku… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22222
12.7.20 13:42

Tak Moderní fotr se něčím podobným celkem slušně živí, tak proč ne. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17534

Tak na to byses měl zeptat spíš pánského osazenstva, když by to mělo inspirovat muže. Mě váš život přijde tak šílený, že bych na to koukat nebo o tom číst nechtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@Janli píše:
Víš co? Udělej z toho PC hru a možná se to mezi chlapy dostane… ;) Jinak si nedovedu představit, že by nějaký chlap sledoval instáčovou rodinku… :nevim:

Já nevím, já jsem byl občas v takovym stresu ze všeho už, jak to nefunguje, že jsem na netu občas vyhledával nějaký podobný diskuze. Ale je pravda, že my to takhle nemáme a asi by to bylo k ničemu. Proto jsem to neudělal, jen mi to přijde škoda.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.7.20 13:43
@terien píše:
Tak na to byses měl zeptat spíš pánského osazenstva, když by to mělo inspirovat muže. Mě váš život přijde tak šílený, že bych na to koukat nebo o tom číst nechtěla.

Nám zase Váš, normálka :)

• Nahlásit
  • Citovat
17534
12.7.20 13:44
@Anonymní píše:
Nám zase Váš, normálka :)

Já ho taky nikomu necpu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12817
12.7.20 13:44

Ne, ani kdyby to dělal chlap se zajímavou prací a super autem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27425
12.7.20 13:48

Dívat se ve volném čase na neschopného chlapa, jak hraje na pc, by se mi fakt nechtělo…

Za mě … zbytečné…

A pánové se raději podívají na mladé kočky než na hroutící se rodinu… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
12.7.20 13:57
@Anonymní píše: . . .

Mělo by to smysl formou Instagramu a postovat nějaký denní fotky a videa jak žijeme a co řešíme? Nebo nějaký blogy? Zajímalo by to někoho, když by to dělal normální chlap s nudnou prací a špatnym autem?

Co myslíte?

Příspěvek upraven 12.07.20 v 13:41

Co myslím? Zkusit to můžeš, možná to bude lepší, než zobat AD :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3692
12.7.20 13:57

Ne nezajimalo by to nikoho…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3363
12.7.20 13:58

Záleží do jaké míry potřebuješ exhibovat, včetně cele té vaší party, abys to zveřejňoval někde na instagramu. Upřímně mě ani manžela by to nezajímalo. No tak máte problémy no. Kdo je nemá… Potřebuješ učit ostatní, že mají nechat pero v kalhotách, když jsou ženatý/zadaný? Nebo jak na ženu, abys mohl hrát na PC? Jako parodie na život možná téma dobré, jinak je to zoufalý pokus jak ukázat, že jsi teda fakt jako mačo, co to všechno překonal :lol: víš co, ono je spíš někdy fajn, najít si k sobě vhodného partnera, který umí mít pochopeni pro záliby druhého a má stejnou sexuální apetenci. Pak nemusíš podobny blbosti řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
937
12.7.20 14:04

No asi takhle zlatíčko, když ten můj bude mít nakoupeno, navařeno, uklizeno, vypráno, poskládáno, děti nakrmený a uložený, tak ať se podívá, jak to chodí jinde, třeba by ho to i zajímalo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1123
12.7.20 14:04

Víš co, udělej si zkoušku, klidně tady v Deníčcích. Psát se dá o čemkoli, jde jen o to, jak. Pokud to budeš podávat vtipně, svižně, s pointou… Může to být zajímavý.
Pokud nejsi literární talent, tak se na to prostě vykašli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5190
12.7.20 14:06
@cilly píše:
Tak Moderní fotr se něčím podobným celkem slušně živí, tak proč ne. :nevim:

Moderni fotr ma svuj instac? :lol: Ufff!
8o

To bych snad radsi sledoval toho retarda Vemolu s jeho bakelitovou barbinou, u toho se clovek aspon uprimne zasmeje ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama