Dotaz na zkušenosti - začátek těhotenství

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verca.novak
Nováček 7 příspěvků 03.04.19 20:44
Dotaz na zkušenosti .

Dobrý den, měla bych na vás dotaz a jdu si za vámi pro radu. Poslední menstruaci jsem měla 16.2. A od te doby nic. 29.3 jsem si delala test (mamatest) byla tam lehká čárka 30.3 dělal druhy a od jiné značky a čárka o trosku tmavší víc foto. 1.4 jsem byla na gynekoligii Pan doktor, řekl ze fotecku mi dá příště ze si mysli ze jsem v tom. Ze to ale podle menstruace bych měla být 7tt ale ze to nevypadá. Ze se uvidí na kontrole 25.4. No 2.4 jsem si volala na krev jestli je to negativní nebo pozitivní, sestřička rekla ze hcg je nízké jen 1. Cca už dva týdny mě poboliva podbrisku a poboliva mě žaludek pan doktor řekl ze to s tím souvisí a jeďte mi dal vitaminy na růst plodu. Nevím co si myslet. Jsem z toho špatná. :( jestli volat přímo doktorovi a mluvit sním a nebo počkat ještě do doby kdy bych měla dostat další menstuaci. Moc Děkuji!!

Přečtěte si článek: Pozitivní těhotenský test: Jaké jsou další kroky?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
LaraA
Zasloužilá kecalka 740 příspěvků 1 inzerát 03.04.19 20:46

ja na testu nic nevidim

lenka197917
Kecalka 134 příspěvků 03.04.19 20:47

asi bych si udělala ještě jeden test a počkala na tu další kontrolu u lékaře, tím nic nezkazíš

Markéta80
Hvězda diskuse 43350 příspěvků 03.04.19 20:51

udělej další test a počkej do ko. HCG 1 je bráno jako negativní, pokud jsi těhotná test bude sílit a za 3tt na utz bude jistota ;)

piskutek5
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 1 inzerát 03.04.19 20:53
@Markéta80 píše:
udělej další test a počkej do ko. HCG 1 je bráno jako negativní, pokud jsi těhotná test bude sílit a za 3tt na utz bude jistota ;)

Přesně tak. Hcg 1 je bráno jako negativní. Myslím, že až do 5 Hcg.

Citronkalekninka
Zasloužilá kecalka 906 příspěvků 03.04.19 20:57
@LaraA píše:
ja na testu nic nevidim

Vazne??? Ja na tom druhem vidim krasnou druhou carku. A na tom druhem dusicka taky vidim

Kriss Tina
Echt Kelišová 9547 příspěvků 03.04.19 21:05

Počkej do té kontroly, tím nic nezkazíš, nicméně hcg 1 znamená že nejsi těhotná a ty testy jsou slaboucke, na tom jednom nevidím nic, v 7tt bys musela mít jasně pozitivní. Mohlo jít o biochemicke, třeba si těhotná byla ale neuchytilo se to a ms dorazí za chvíli.

P4ja
Echt Kelišová 8675 příspěvků 03.04.19 21:08

Na testu čárka je. Ale pokud máš HCG tak nízké, tak je to divné. Spíš bych to viděla na nějaký problém, když byl před tím test pozitivní a teď podle krve těhotná nejsi, pak to spíš vypadá na biochemické. Jinak ovulace klidně mohla být později. Tam bych problém neviděla

AJENKA 11
Povídálka 26 příspěvků 03.04.19 21:22

Krásný večer, chtela bych se zeptat,existuje doplněk stravy, pro snazilky bez béček? Na doporučení mého lékaře užívám min. 2.měsíc FERTIPRONU po zamlklem těhotenství. A šíleně po tom přibírání. :zed: :zed: jsem z toho zoufalá, bojím se to přestat brát aby se mi to nestalo znova. Poraďte mi prosím
 Dekuji

P4ja
Echt Kelišová 8675 příspěvků 03.04.19 21:42

@AJENKA 11 Já měla za to, že stačí kyselina listová

lachtanice86
Echt Kelišová 7641 příspěvků 03.04.19 22:02

Udělej test, měl by sílit a počkej do kontroly

Verca.novak
Nováček 7 příspěvků 03.04.19 22:22

Děkuji všem moc ! Snad to dopadne dobře :relaxed:️:relaxed:️ Budu v tom věřit . Jste moc hodne :relaxed:️

Lorelaj
Povídálka 35 příspěvků 04.04.19 00:47

Také jsem měla pozitivní všechny testy co jsem si udělala, ale hcg bylo nízké a řekli mi, že mám přijít za týden, ale že je to negativní. No nakonec se to hcg šíleně zvedlo a byla jsem těhotná. :) určitě to dobře dopadne.

AJENKA 11
Povídálka 26 příspěvků 04.04.19 09:26

@P4ja no já právě taky jenže mě bylo divný že jdu s váhou tak nahoru. V říjnu jsem přestala kouřit tak jsem předpokládala že to je kvůli tomu. Ale chyba lávky. Ať dělám co dělám váha ne a ne jít dolů. Z jedny strany se snažím a druhou stranou to přiživuju Beckem. :,( :,( :,(

P4ja
Echt Kelišová 8675 příspěvků 04.04.19 09:47
@AJENKA 11 píše:
@P4ja no já právě taky jenže mě bylo divný že jdu s váhou tak nahoru. V říjnu jsem přestala kouřit tak jsem předpokládala že to je kvůli tomu. Ale chyba lávky. Ať dělám co dělám váha ne a ne jít dolů. Z jedny strany se snažím a druhou stranou to přiživuju Beckem. :,( :,( :,(

Pochybuju že je v tom tolik béčka abys přibírala. Hledala bych chybu jinde.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama