Přeobjednání k lékaři

Anonymní
5.1.21 14:25

Dotaz-objednání k lékaři

Potřebovala jsem se objednat na gynekologickou prohlídku. Bohužel jsem měla přijít na prevenci dříve, popletla jsem to. Volám sestře a domlouvám si termín za dva týdny.
Jsem ale nemožná, nevyspělá a takové věci se mi dějí často. Za pár minut po objednání mám úzkosti, že jsem si měla domluvit termín dříve. Bude blbé, když zavolám zítra a přeobjednám se?

Děkuji. Prosím anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
5.1.21 14:31

To mi připomíná mamku. :D Myslím, že jsou na občasné zmatky zvyklí. Jen nevím, když Tě objednali až za dva týdny, jestli to nebylo účelové, protože dřív nemají místo. Za pokus ale nic nedáš. Pokud jsi ale měla být už dřív, tak si myslím, že dva týdny už vem čert.

• Citovat
  • Nahlásit
24830
5.1.21 14:31

Proc to nemůže byt za tech 14dni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8140
5.1.21 14:32

Bude, přiděláváš jí tím práci. Pokud jde jen o prevenci a nemáš akutní problém, tak za dva týdny ti nic neuteče. A pokud máš takové stavy kvůli takovým hloupostem jako termín preventivní prohlídky, tak doporučuji objednání na psychiatrii. A nemyslím to zle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 14:37

Špatně jsem se vyjádřila. Ach jo. Nebyla jsem na prevenci dva roky. Sestra měla samozřejmě poznámku v telefonu. Chápu. Řekla jsem ji, který den mohu a ona mě objednala.

@vokishka píše:
Proc to nemůže byt za tech 14dni?

Může, ale pro můj klid by bylo nejlepší, kdyby to už bylo. Jsem ve stresu, že tam něco najdou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 14:39
@Hoa Mai píše:
Bude, přiděláváš jí tím práci. Pokud jde jen o prevenci a nemáš akutní problém, tak za dva týdny ti nic neuteče. A pokud máš takové stavy kvůli takovým hloupostem jako termín preventivní prohlídky, tak doporučuji objednání na psychiatrii. A nemyslím to zle.

Chápu, ale spíš než psychiatrie by mi pomohlo, kdybych žila v klášteře.

• Citovat
  • Nahlásit
10357
5.1.21 14:40
@Anonymní píše: Špatně jsem se vyjádřila. Ach jo. Nebyla jsem na prevenci dva roky. Sestra měla samozřejmě poznámku v telefonu. Chápu. Řekla jsem ji, který den mohu a ona mě objednala.Může, ale pro můj klid by bylo nejlepší, kdyby to už bylo. Jsem ve stresu, že tam něco najdou.

Tak když si vydržela 2 roky, tak těch 14 dní už snad dáš taky. Já bych nevolala, zbytečně budeš zdržovat sestru a navíc je dost pravděpodobné, že by dřívější termín na prevenci ani neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14705
5.1.21 14:45

2roky si byla v pohodě a 14dnu ti způsobuje úzkosti? Ne nevolej tam, termín máš, tak počkej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8140
5.1.21 14:45
@Anonymní píše:
Chápu, ale spíš než psychiatrie by mi pomohlo, kdybych žila v klášteře.

A to by ti pomohlo v čem? Představ si, že i jeptišky chodí na prohlídky a mají gynekologické problémy.
Když jsi nebyla na prohlídce dva roky, tak otravovat kvůli pár dnům je opravdu nesmysl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.21 14:46

No a vychází ti to s termínem MS? Jestli to nemáš za těch 14 dní naschvál kvůli tomu. (Vím, že to někteří lékaři tak nehrotí, tak se jen ptám.)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51906
5.1.21 14:46

Pokud jde o běžnou prevenci a vydržela jsi roky, tak už vydržíš i dalších 14 dní. Přepni se do módu - je dobře, že jsem tam konečně zavolala, bude to už za pár dní. Jo, řeči měli asi oprávněně, měla bys chodit každý rok, ale pokud už jsi to nedělala, je lepší pozdě než nikdy. Už tam nevolej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 14:47
@Hoa Mai píše:
A to by ti pomohlo v čem? Představ si, že i jeptišky chodí na prohlídky a mají gynekologické problémy.
Když jsi nebyla na prohlídce dva roky, tak otravovat kvůli pár dnům je opravdu nesmysl

Pomohlo by mi to ve všem.
Byla jsem na gynekologii v roce 2019. Nevěděla jsem, že mi nevzali stěry. Respektive zapomněla jsem. Budu tam za nezodpovědného idiota.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 14:49
@Lily-of-the-valley píše:
No a vychází ti to s termínem MS? Jestli to nemáš za těch 14 dní naschvál kvůli tomu. (Vím, že to někteří lékaři tak nehrotí, tak se jen ptám.)

Nene, nekryje se mi to.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 14:51

Aha…tak když už je to dva roky, tak dva týdny Tě nijak nevytrhnou. Hlavně, ať Ti to dobře dopadne a příště už choď pravidelně, tohle fakt není žádná sranda.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 14:53
@ugluk píše:
Pokud jde o běžnou prevenci a vydržela jsi roky, tak už vydržíš i dalších 14 dní. Přepni se do módu - je dobře, že jsem tam konečně zavolala, bude to už za pár dní. Jo, řeči měli asi oprávněně, měla bys chodit každý rok, ale pokud už jsi to nedělala, je lepší pozdě než nikdy. Už tam nevolej.

Dobře. Jsi hodná. Opravdu jsem to ale popletla. To mě štve. Za druhé se bojím. Máš pravdu.
A taky mě štve, když jsem se posledně objednávala, tak mi řekla sestra, že ještě musím dva měsíce počkat, že ještě není čas, že by jim to pojišťovna neproplatila.
Nesnáším se za to, že dělám v životě chyby.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat