Dotaz ohledně mateřské

1.1.20 15:44

Dotaz ohledně mateřské

Hezký den a rovnou přeji Všem Šťastný Nový rok ;)
Potřebovala bych poradit. 2.9 jsem nastoupila do práce,26.9 jsem uz musela na nemocenskou, na které jsme stále,29.11 mi skončila v praci smlouva, byla jsem se ptat na ossz jestli budu mit narok na mateřskou, a pani mi spočítala celkem i ted s tou nemocenskou přesně 270 dní. Nastoupit na mateřskou bych měla 18.1. chtěla jsem se zeptat jaké datum mam napsat do kolonky „naposledy jsem vykonavala zaměstnání dne“ jestli je to poslední před nastupem na nemocenskou, nebo to než mi skončila pracovni smlouva, protože pani na ossz mi počítala ty dny až do 29.11. Děkuji moc všem za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

7454
1.1.20 15:51

Ta kolonka se tě netýká, nejsi osoba pojištěná dobrovolně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 12:46

Mateřská dovolená

Dobrý den, mám také dotaz. Jsem těhotná a chci se zeptat k poslednímu dni v prosinci mi skončila pracovní smlouva teď si mě bude přebírat nový zaměstnavatel. Takže budu mít určitě novou zkušební dobu. Budu mít pak normálně nárok na mateřskou dovolenou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 21:58

Dobrý večer,
Mam dceru má rok a měsíc, malá ještě nesedí a ani se neplazí, chodíme s malou na rehabilitace, cvicim sní ale zda se mi to furt stejný. Můžete mi prosím vas poradit jak dál?
S doktorem sme to řešili a poslal nas jen na ty rehabilitace, jenže se vůbec nic nezměnilo :?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama