Dotaz ohledně příspěvku na bydlení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Martiinka
Ukecaná baba ;) 1764 příspěvků 08.04.19 21:26
Dotaz ohledně příspěvku na bydlení

Ahojky holky, mám dotaz ohledně příspěvku na bydlení. Žádala jsem si o něj v únoru zpětně za říjen, listopad a prosinec, v březnu už mi klasický přišel, jde mi ale o to že teďka v dubnu se dokládá za leden, únor březen, a mě mají vyplatit ještě dva měsíce za 4 čtvrtletí 2018, takže mi to pošlou ty dva měsíce dohromady nebo mi to přijde klasický každý měsíc jeden? takže když teďka v dubnu doložím papíry za 1 čtvrtletí 2019 tak mi bude chodit květen červen červenec? Nebo jk to je?

Reakce:
Šáruší
Ukecaná baba ;) 1437 příspěvků 08.04.19 21:29

v březnu ti přišla dvojitá výplata, za leden a za únor. V dubnu ti přijde za březen. Pokud v dubnu doložíš doklady z prvního kvartálu, bude to na sebe navazovat. V květnu ti přijde za duben, v červnu za květen a v červenci za červen.

Martiinka
Ukecaná baba ;) 1764 příspěvků 08.04.19 21:38

No mě právě v březnu nepřišla dvojitá dávka, ale normálně jen za jeden měsíc.

Šáruší
Ukecaná baba ;) 1437 příspěvků 09.04.19 07:02

A víš to jistě? Už máš v ruce to rozhodnutí, kde píší měsíční částku? Nemyslíš si jen, že je to částka na jeden měsíc a ona by byla za dva? V podstatě to vyplácejí jakože za měsíc zpětně. Takže za leden přijde v únoru, za únor v březnu… není to tak, že jsi to podala zpětně za loňský kvartál, jen k výpočtu na tenhle kvartál dokládáš doklady za ten minulý kvartál. Takže pokud jsi v únoru žádala a v březnu už ti poslali peníze, je mi velmi divné, že jsi nedostala hned zaplacený i ten leden, to je hodně neobvyklé. Takže jestli spíš ta částka není menší, než si myslíš, konec konců v tom popisu platby na účtu je napsáno, za které měsíce to je. Pokud ti to neposlali dvojitě, tak tam zajdi, popřípadě počkej teď v dubnu, jestli ji nezdvojí. Stejně tam v dubnu zase musíš s dokladama za první kvartál, aby ti to navazovalo. V dubnu dostaneš za březen, v dubnu odevzdáš další doklady a hned v květnu dostaneš za duben a navazuje ti to. Vypadl ti ta ten leden, to o něj nepřijdeš, jen se na to zeptej, pokud to neposlali. A podívej se do výpisu, tam je popsáno něco jako PNB a měsíc, za který to je.

Martiinka
Ukecaná baba ;) 1764 příspěvků 09.04.19 07:23

Právě že papír v ruce mám, je tam normálně měsíční částka která mi má chodit, ta měsíční částka co je tam psaná mi přišla, takže mi přišla jen za leden, teďka jsem koukala na účet a mám tam psaný přesně toto PByd 1/19,

Šáruší
Ukecaná baba ;) 1437 příspěvků 09.04.19 07:35

no, tak přišla za leden jen, tak pravděpodobně teď v dubnu přijde dvojitá

Martiinka
Ukecaná baba ;) 1764 příspěvků 09.04.19 07:38

No tak uvidím po případně se na to zeptám , ale díky za vysvětlení ????

Váš příspěvek
Reklama