Dotaz ohledně výživového poradce a rady jak zhubnout..

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
10
14.11.21 12:09

Dotaz ohledně výživového poradce a rady jak zhubnout..

Ahojky, maminky chtěla bych se zeptat.. určitě tady už taková podobná otázka padla několikrát, ale i tak to zkusím. Bohužel sem půl roku po porodu musela začít brát AD, jelikož sem měla hrozné problémy se spánkem a často jsem měla panické záchvaty atd a to určitě s miminkem není nic dobrého. Do toho jsem měla nebo spíš stále mám problémy se žlučníkem, ale na to mám prášky aspoň, ale bohužel asi 3 měsíce po tom co jsem začala brát AD jsem začala přibírat nebylo to tak hrozné, ale i tak to co sem zhubla po porodu bylo zase z5 no prostě hrůza.. před asi 3 měsíci jsem AD vysadila skrz to přibírání atd, kdybych věděla že sice mě pomůžou na spánek, ale pak mě bude trápit tohle vůbec bych do ní nešla, protože sem hrozně nešťastná, protože to přibírání bylo hrozný, ale co se nestalo teď je to ještě horší a mám od dubna cca 15 kg nahoře.. chápala bych kdybych jedla víc nebo pořád jen ležela doma s malým a cpala se :lol:,ale právě to nedelam od začátku léta jsme chodili pořád někam ven s prckem, do toho sem měla brigádu kde sem nachodila víc jak 20.000 kroků denně, skoro nepiju max sem si dala jedno pivo někde na procházce jednou za čas nebo když už tak jednou za měsíc s kamarádama, snažím se jíst zdravě a pravidelně, samozřejmě si dám někdy čokoládu treba 4 čtverečky, zmrzlinnu nebo něco malého ke kafíčku. Cvičím když ne každý den tak aspoň ob den posiluju a s malým chodíme pořád na procházky, hřiště atd. A co se neděje pribiram stále dál.. ne nějak moc, ale i přes to vše pořád dál a dál. Všechno mě jde hrozně do břicha.. nikdy v životě sem takové břicho neměla ani když sem byla těhotná.. :,( :,( už jsem z toho úplně zoufalá, přitom s přítelem a doma je teď vše fajn.

Prosím maminky čím si myslíte, že to může být rozhozené hormony po těch AD, nebo čím? :think: Máte nějaké rady co dělat… Jestli brát něco na srovnání hormonů nebo třeba jestli máte zkušenosti s těmi výživovými poradci nebo nějakou medicínou, když vám někdo udělá jídelníček atd pomohlo vám to.?? Měla nějaká z vás také problém s tím zhubnout a nebo přibírala i když cvičila… Přítel to možná neřeší, ale já se cítím úplně hrozně a jsem pořád i hrozně nafouklá, nebo jestli je nějaké vyšetření skrz ty hormony atd..
Budu hrozně moc ráda za jakékoliv rady, názory nebo druhy cvičení cokoliv.. :oops: :srdce:
Děkuji moc..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
238
14.11.21 12:15

Štítku máte vyšetřenou? Při její nedostatečné funkci se tloustne.

HA? Taky někdy způsobuje nabírání.

O horší funkci štítky nemusíte vědět. Někdy se na to přijde náhodným odběrem u preventivní prohlídky.

Příspěvek upraven 14.11.21 v 13:22

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3032
14.11.21 13:16

@jejjej Myslím, že běžný člověk pozná, čím je jeho zvýšená hmotnost způsobena: svaly, tuk, voda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2131
14.11.21 18:21

Hned vyšetřit štítnou žlázu - z odběru u doktora.
Pak je možné, že AD rozházely hormony. Takže buď si to samo sedne a spraví a nebo ne.
Možná by nebylo od věci zajít na nějaký ten přístroj, kde měří podíl vody/svalů/tuku v těle, aby jste zjistila, jestli nejste prostě příliš zavodněná.
Podle toho co zjistíte s tím můžete něco dělat.

Mi se stalo něco podobného, kdy jsem po porodu hubla, hubla, hubla. A pak jsem si nechala zavést tělísko a během měsíce jsem měla nahoře 9 kilo. A další měsíc dalších 6 kilo. A to při tom stejném režimu, u kterého jsem předtím hubla. Osekala jsem si jídelníček tak, aby byl co nejzdravější, ale prostě kynu dál.
Krev dopadla dobře, takže jdu na vyndání tělíska a budu se modlit, aby to zase všechno splasklo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat