Velká teplota na hrudi

27.7.13 19:44

Dotaz : velká teplota na hrudi

Ahoj holky,
mám dotaz je to sice taková hloupost, ale ráda bych kdyby jste mi mohli poradit. Jsem v 12tt a od začátku mě bolely prsa, jenže teď se nemůžu ani v noci vyspat jak mi hoří hruď a bradavky. Je to šílené. :( Někdy se nemůžu ani pořádně nadechnout. Celé noci kvůli tomu nespím a ani ochladit to nejde. Budu moc vděčná za jakoukoliv radu. Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20157
27.7.13 19:46

Co ti na to řekl gynekolog?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.13 19:47

Právě, že nic.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
27.7.13 19:50

A to máš pocit horkana kůži nebo uvnitř? Kůže by byla jasná, prsa můžou dost narůst a kůže nestíhá, pomohlo by promazávání nějakým olejíčkem, tělovým mlékem, aby se zvýšila její elasticita a nevznikalo napětí a třeba i prasklinky.
Nebo teda je to nějaká vylepšená verze bolavých prsou a to bys asi musela přežít. Pálení zevnitř by byla žáha, na to je rennie. Případně se můžou roztahovat srůsty, jsou různé, třeba mezižeberní, to bolí nehorázně, ale nic moc s tím udělat nejde, nepomáhá žádná teplota, mě pomohlosi lehnout hrudní kostí na okraj gauče a nalehnout svojí vahou, kost se jakoby zatlačila trochu zpět a srůst se přestal natahovat, ale to mě bolelo jen pod klíčními kostmi, taková pálivá bolest to byla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
27.7.13 19:51

A ještě mě napadla nějaká porucha štítné žlázy, ta se může projevovat různě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.13 19:52

@Gladys děkuji moc měla jsem z toho popravdě trochu strach.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.7.13 19:55

Ano štítnou žlázou trpím 4 roky a ve středu jdu na kontrolu tak uvidíme. Možná jsem ptám na zbytečné věci, ale jsem poprvé těhotná a jsem ráda když mi poradí někdo zkušenější :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20157
27.7.13 20:31

@Natálka22 Nikdy se neptáš zbytečně, ale takovéhle problémy bych radši řešila s gynekologem, který mě vidí, takže pozná, o co jde..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama