Dotazník a informace - bakalářská/diplomová práce

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Reklama

Merumi
Nováček 2 příspěvky 21.05.17 17:12

Slečna Ferka je tím myšleno kdekoliv doma, ve školce, na hřišti - přibližný celkový čas strávený pohyybem. Již jsem to upřesnila i v textu, tak snad je to teď srozumitelnější. Předem moc díky

Evaska8
Nováček 1 příspěvek 26.05.17 10:14

Prosím vyplňte dotazník pro mojí seminárku https://www.survio.com/…9C6N3T1X4Z8S
 Díky

Uživatel je onlineadmin
Echt Kelišová 9289 příspěvků 01.06.17 10:41

Nakupujete občas ve slevě nebo si prohlížíte akční letáky? Vyplňte krátký dotazník pro webové stránky se slevami AkcniCeny.cz a vyhrajte poukázky Tesco v celkové hodnotě 2 500 Kč.

Jak soutěžit?

V době od 1. do 10.6. 2017 vyplňte dotazník, který najdete na této adrese. Na konci dotazníku najdete soutěžní otázku, odpovězte na ni, zadejte e-mailovou adresu, Vaši přezdívku na eMiminu a dotazník odešlete.

Vylosujeme celkem 5 správných odpovědí, které získají poukaz na nákup v Tescu v hodnotě 500 Kč. Ten vám zašleme poštou.

Další informace k soutěži najdete zde.

Studentka O
Nováček 2 příspěvky 09.08.17 12:03

Ahoj,
mohla bych Vás poprosit o vyplnění dotazníku Vliv elektronických médií na děti? :) je to k bakalářské práci a moc by mi to pomohlo :) je to zcela anonymní :)

https://www.survio.com/…2W8L4Y8G0W2A

Předem Vám mockrát děkuji! :)

Liliana08
Zasloužilá kecalka 562 příspěvků 09.08.17 12:14

@Studentka O
Vyplněno, ale na tvém místě bych zvážila strukturu dotazníku. Hned 2 otázka se ptá, zda jsem rodič a pokud nejsem, nevím, jak mám odpovídat na otázky typu vyučují na škole dítěte mediální výchovu. Buď specifikuj, že dotazník je jen pro rodiče nebo nedávej všechny otázky povinné nebo k některým otázkám přidej odpověď nemám dítě.

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 09.08.17 12:15

@Studentka O doporučuji trosku předělat otázky. Jedna z nich je zda dite chodi do školy - odpověď ne. A přesto jsou tam další otázky které se školou souvisí a neni moznost odpovědět jinak. A poslední otázka - vyber ze tri možnosti je nedostatečný, protože nelze jednoznačně říct, ze plati pouze vliv,,žádný„,,po­zitivní“,,nega­tivní" - za určitých podmínek muze byt správná každá odpověď. Chtela jsem vyplnit, ale nemohu. Odpovědi by byly velmi zkreslené.

Studentka O
Nováček 2 příspěvky 09.08.17 12:36

Děkuji za Vaši reakci, díky Vám vím co vylepšit! :)

Uživatel je onlinePopokatepetla
Ukecaná baba ;) 2118 příspěvků 09.08.17 12:36
@Studentka O píše:
Ahoj,
mohla bych Vás poprosit o vyplnění dotazníku Vliv elektronických médií na děti? :) je to k bakalářské práci a moc by mi to pomohlo :) je to zcela anonymní :)

https://www.survio.com/…2W8L4Y8G0W2A

Předem Vám mockrát děkuji! :)

také nemohu vyplnit, mám 2 děti které do školy ještě nechodí

Leny5
Kecalka 127 příspěvků 09.08.17 13:04

Na bakalářskou práci docela nepovedený dotazník teda… je třeba specifikovat co vlastně chceš, abys neměla zavádějící výsledky, ale to snad víš a počítáš s tím v rámci celkové práce…

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9143 příspěvků 10.08.17 06:42

To je klasika, žádat veřejnost o odpovědi, když dotazník není vůbec otestovaný… :zed: :zed: :zed:

Pak ty práce mají k něčemu vypodat. @Studentka O Četla jsi knihu Jak se vyrábí sociologická znalost? Je to takový přístupný a VŠECHNO PODSTATNÝ TAM JE! (I když je to kniha stará desítky let a vznikla dávno před online dotazníky.)

ZvídaváStudentka
Nováček 2 příspěvky 14.08.17 10:47
GENETICKÁ LABORATOŘ GENLABS HLEDÁ DOBROVOLNÍKY

Dobrý den,
znovu se na uživatelky Emimina obracím s žádostí o účast v naší pilotní genetické studii!
Ke své diplomové práci sháním DOBROVOLNÍKY - PÁRY, které nemohou dlouhodobě otěhotnět či u nich došlo k opakovaným spontánním potratům (2 a více) a jsou ochotní zúčastnit se PILOTNÍ STUDIE naší akreditované genetické laboratoře Genlabs.
Studie je založena na genetickém vyšetření genu pro methylentatra­hydrofolát reduktázu (MTHFR), kdy u muže i ženy ZDARMA vyšetříme možnou mutaci právě v tomto genu.
Co pro to musíte udělat? Stačí pouze vyplnit náš online dotazník, na jehož základě proběhne výběr vhodných párů ( ZDE ).Nejprve vybereme vhodné osoby k vyplnění cílenějšího dotazníku, který poslouží jako odrazový můstek k následnému testování.
Vyšetření bude zcela ANONYMNÍ (práce respektuje vědecké etické standardy) a informace o Vaší osobě nebudou NIKDE a NIKDY zveřejněny!!!
Vyšetření bude provedeno na základě bukálního stěru s přiloženým informovaným souhlasem, který Vám zašleme poštou - NEMUSÍTE SE TEDY OSOBNĚ DOSTAVIT!Ovšem vzhledem k negativním zkušenostem s předchozími respondenty, kteří se naší studie měli účastnit a byly jim proto zaslány odběrové soupravy, které se nám již nevrátily, o účast žádáme pouze OPRAVDOVÉ ZÁJEMCE, KTEŘÍ NÁM SVÉ VZORKY PO ZASLÁNÍ SOUPRAV ZAŠLOU ZPĚT!!!
KAPACITA JE OMEZENÁ! Uzavření dotazníků a následný výběr proběhne 10.09.2017.
DOTAZNÍK ONLINE ZDE

V případě dotazů mně neváhejte kontaktovat například na marketa. straska@gmail.com
Děkuji a krásný den.

bublinek
Závislačka 4183 příspěvků 13.09.17 15:19
SPORT

Prosím o vyplnění dotazníků. Dotazník řeší vztah ke sportu.
Je pro mou kamarádku, které jsem slíbila, že jí dotazník sem zvěřejním. Upozorňuji, že dotazník má 61otázek a zabere cca 15-25 minut.

https://www.survio.com/…/d/A2D/sport

heslo je: sport

Dotazník je na uvedené adrese přístupný do 4.10.2017

Vierunecenka
Nováček 1 příspěvek 14.09.17 12:07
Prosím o vyplnění dotazníku

Mohla bych vás poprosit o vyplnění dotazníku pro moji kamarádku kvůli diplomové práci?
Je to pro ty, kteří jsou na mateřské či rodičovské dovolené.
Dotazník vám zabere maximálně 3 minuty.
https://docs.google.com/…xpQ/viewform
Moc vám děkuji

ghanam
Nováček 1 příspěvek 19.09.17 16:19
Prosba dotazník

Dobrý deň,
volám sa Alžbeta Demeková a pracujem ako pôrodná asistentka. Momentálne píšem svoju rigoróznu prácu na tému Skúsenosti žien po indukovanom potrate v II. trimestri tehotenstva. Chcela by som Vás preto poprosiť o Vašu pomoc, pretože aj Vaša reálna skúsenosť môže prispieť ku skvalitneniu každodennej práce pôrodných asistentiek. Rovnako tak môžu Vaše odpovede pomôcť ďalším ženám, ktoré sa jedného dňa ocitnú v podobnej situácii. Link na dotazník (dotazník je anonymný)
 https://docs.google.com/…9E9v5J4/edit

ivabozi
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 20.09.17 13:14

Čtete blogy? Pokud ano, prosím vyplňte mi dotazník k diplomce. Díky :)
http://bit.ly/ČtenářiBlogů

Stránka:  « Předchozí 1 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 134 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Sedm pomocníků, které byste měla mít v kabelce, když jste mimo domov

Dámská kabelka je opředena mnoha mýty. Je to všestranné úložiště s kapacitou... číst dále >

Nejlepší investicí v životě je vzdělání

Přemýšleli jste někdy nad tím, jaká investice přinese vašim dětem největší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Análie nebo Melanomia? Rodiče se předhánějí ve vymýšlení neobvyklých jmen

Většina z nás vybírala jména potomků v rodině, případně ve známé knížce Jak... číst dále >

Celý život jsem byl ošklivý, říká nejvíc sexy muž roku Blake Shelton

Country zpěvák Blake Shelton (41) se zařadil k hvězdám jako Brad Pitt,... číst dále >

Reklama