Dotazník bakalářská práce - YouTube u dětí předškolního věku

5526
10.2.21 20:53

Dotazník bakalářská práce - YouTube u dětí předškolního věku

Holky mohu poprosit o vyplnění dotazníku k diplomové práci. Děkuji moc všem.
https://docs.google.com/…JvQ/viewform

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1183
10.2.21 21:06

Vyplněno. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14078
10.2.21 21:13

Máš to tam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1609
10.2.21 21:21

Chybí tam rodičovská, mateřská je něco jiného. Jenom detail.

A to fakt někdo znáte predskolaka, který sleduje youtubery nebo chce něco točit na youtube? To si neumím představit :lol: Kolem mě se děti koukají na youtube na pohádky a na angličtinu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14640
10.2.21 21:23

Vyplněno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.2.21 22:00

@Platanka můj bratr před pár lety v předškolním věku sledoval YouTube i youtubery… Moje dítě ne, to to má zakázané tedy občas jen pohádky a asi by ho zatím ani nenapadlo sledovat youtubery…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14640
10.2.21 22:26

@Platanka dcera jednu dobu žrala Máma v Německu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
899
10.2.21 22:27

Já jsem ti to vyplnila, ale měla bys to mít líp strukturované. Jestli chceš všechny postoje, tak tam taky musíš mít možnost o nesledování. Bych to teda oddělila hned v začátku: sledují nebo nesledují nebo např. sledují s rodiči. U těch, co nesledují, by neměly být žádné další otázky. Nebo možná otázka, proč nesledují.

Mám pocit, že to to vyplní lidi, co to sledují, a budeš to mít zkreslené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8325
11.2.21 00:30
@Platanka píše:
Chybí tam rodičovská, mateřská je něco jiného. Jenom detail.A to fakt někdo znáte predskolaka, který sleduje youtubery nebo chce něco točit na youtube? To si neumím představit :lol: Kolem mě se děti koukají na youtube na pohádky a na angličtinu…

Já takové dítě znám. Naštěstí není moje. Jeho rodiče jsou skvělí, ale vůči dítěti uplatňují hodně liberální výchovu, takže když jsme byli společně s dětmi na vodě, naše si hrály, lezly na stromy, opékaly buřty a zpívaly písničky a on seděl ve stanu s tabletem a koukal na to, jak se někdo předhání v prdění, krkání a vdechování skořice. Bylo mu 5 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8325
11.2.21 00:51

@louskacek2 vyplněno, ale přijde mi, že by to v úvodu asi chtělo specifikovat, jestli tě zajímá Youtube komplexně, nebo ne. Protože pozdější otázky směřují především k youtuberingu, vlogům, výzvám a jiným s prominutím kravinám. Jenže na youtube je toho mnohem víc. Naše děti tam sledují, krom obligátních pohádek a písniček, naučná videa, třeba o tom, jak se co vyrábí, nebo videa s tematikou vesmíru. A v tom třeba já vidím diametrální rozdíl. Když se bude chtít podívat na to, jak astronaut ukazuje vnitřek stanice ISS, tak ať se na to pro mě za mě kouká třeba hodinu a mluvit o tom může klidně týden. Kdyby se díval na to, jak se někdo pokouší spolknout prací tabletu, lžíci skořice nebo předvádí, jak je super nějaká nová videohra, to by mi vadilo i minutové sledování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.2.21 09:30

@louskacek2 Mé dítě you tube nesleduje. Ale odpovídat musím na vše… kdo Vám vede práci? Nevím, nevím…chtělo by to si připlatit a udělat větvení…tohle by se Bělíkovi určitě nelíbilo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
150
16.2.21 10:05

Mé dítě nesleduje, nemůžu vyplnit, abych tam nepsala nesmysly. Když nevyplním, nelze odeslat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.2.21 17:41

Dotazník k filmů a seriálům

Zdravím diskuzní skupinu, známá dělá diplomku na téma sledování filmů a seriálů na streamovacích platformách.
Moc by ji pomohlo kdybyste také vyplnily dotazník. Každému kdo si najde chvilku moc děkuji ✌️

https://www.vyplnto.cz/…-serialy-sk/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.2.21 17:42

Dotazník k filmů a seriálům

Zdravím diskuzní skupinu, známá dělá diplomku na téma sledování filmů a seriálů na streamovacích platformách.
Moc by ji pomohlo kdybyste také vyplnily dotazník. Každému kdo si najde chvilku moc děkuji ✌️

https://www.vyplnto.cz/…-serialy-sk/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat