Dotazník - Fast food vs. Slow food

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
12.1.22 19:58

Dotazník - Fast food vs. Slow food

Dobrý den, ráda bych touto cestou požádala o pomoc s výzkumem k mé diplomové práci :) Práce je na téma Preference Fast food vs. Slow food v gastronomii. Dotazník je zcela anonymní a výsledky budou sloužit pouze pro účely zpracování této práce. Budu ráda za každé vyplnění a pomoc :)

Předem děkuji a přeji hezký zbytek dne.

https://www.survio.com/…5N9F9O7E3H2D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18910
12.1.22 20:04
@karolinakra píše:
Dobrý den, ráda bych touto cestou požádala o pomoc s výzkumem k mé diplomové práci :) Práce je na téma Preference Fast food vs. Slow food v gastronomii. Dotazník je zcela anonymní a výsledky budou sloužit pouze pro účely zpracování této práce. Budu ráda za každé vyplnění a pomoc :)

Předem děkuji a přeji hezký zbytek dne.

https://www.survio.com/…5N9F9O7E3H2D

Máš to tam :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8999
12.1.22 20:05

Podivný dotazník. Co když nenavštěvuji ani fast a ani slow food, ale přesto navštěvuji veřejné stravování?

Příspěvek upraven 12.01.22 v 20:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4640
12.1.22 20:13

Vyplněno ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4995
12.1.22 20:24
@Havlova píše:
Podivný dotazník. Co když nenavštěvuji ani fast a ani slow food, ale přesto navštěvuji veřejné stravování?Příspěvek upraven 12.01.22 v 20:20

Tak navštěvuješ obě stejně často (= vůbec). Aspoň tak jsem to vyplnila já, a i se to pak dá uvést v dalších otázkách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8999
12.1.22 20:35

Tak jsem to vyplnila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.1.22 20:47

@Havlova Moje diplomová práce se má zabývat pouze tím, jestli lidé dají přednost Fast foodu nebo Slow Foodu, proto není na výběr žádná varianta mezi těmi dvěma extrémy. Je to tak záměrně a je to zadané přímo vedoucím práce :) Děkuji, že jste nakonec vyplnila a děkuji i ostatním :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
12.1.22 21:58
@karolinakra píše:
@Havlova Moje diplomová práce se má zabývat pouze tím, jestli lidé dají přednost Fast foodu nebo Slow Foodu, proto není na výběr žádná varianta mezi těmi dvěma extrémy. Je to tak záměrně a je to zadané přímo vedoucím práce :) Děkuji, že jste nakonec vyplnila a děkuji i ostatním :palec:

přednost ok, ale ty se explicitně ptáš na to, jak často NAVŠTĚVUJÍ – a jsou lidé, co nenavštěvují ani jedno, tedy ta možnost by tam měla být už kvůli vyloučení těchto osob, abys pak neměla zbytečné zkreslení výsledků, to už by podle mě ve výzkumu na DP být nemělo
stejně k těm sociodemografickým údajům – dneska 8 z 10 studujících při studiu pracuje, mnohdy i na HPP (takže to není „jen brigáda“), proto by možná bylo fajn zahrnout třeba dvě možnosti (krom pracujících studentů jsou třeba zaměstnaní OSVČ /teď nemám na mysli švarcsystém, ale lidi, co podnikají třeba ve volném čase/, ale zvlášť u těch studentů je dost těžký určit, co je činnost hlavní a co vedlejší). Kromě příjmu by bylo zajímavé i bydliště (preference dle velikosti sídla) nebo dosažené vzdělání (preference dle příjmu, preference dle vzdělání, preference dle příjmu A vzdělání). Takto tam máš dost málo těch proměnných ke tvorbě výstupů, na to, že jde o diplomovou práci, to bych tipovala tak na práci maturitní nebo max. bakalářku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat