Dotazník o uzavření manželství

108
13.3.16 08:52

Dotazník o uzavření manželství

Zdravím,
s přítelem se chceme v létě brát a zajímalo by mě, jestli si můžu dotazník o uzavření manželství vytisknout doma ze stránek mvcr.cz a na matriku donést již vyplněný dotazník a pořešit ostatní věci -přibližný datum apod…,:-) nebo to budou chtít vyplnit až tam…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6250
13.3.16 09:00

Promiň, ale není to jedno? Vyplnění je otázka pár minut.
Radím vytisknout, doma vyplnit (když je to pro vás tak důležité) a pokud to nebude stačit, vyplníte to na úřadě znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
13.3.16 09:16

Jestli to jde, nevím, byli jsme osobně. Ale není to nic, co by ti zabralo dvě hodiny a zavařilo mozek. S matrikářkou jsme to vyplnili asi za tři minuty :nevim:

A tím přibližným datem nevím nevím, ato jim asi stačit nebude ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3044
13.3.16 09:24

Taky to u nás byla rychlovka. Dones vyplněno a uvidíš ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19072
13.3.16 09:40

@Monyszek priblizny datum tezko :mrgreen: Jak by ty svatby pak asi planovali? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
13.3.16 09:43
@Pherenike píše:
@Monyszek priblizny datum tezko :mrgreen: Jak by ty svatby pak asi planovali? :nevim:

Přesně tak jsem tu mou připomínku myslela.
My jsme se nebrali na úřadě, takže jsme museli kromě přesného data udat i adresu a rovnou se plánoval čas, žádné přibližně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
13.3.16 09:55

No tak takový problémy na moji hlavu fakt :mrgreen: Opravdu někdo myslí tenhle dotaz vážně? Dvoustránkový dokument? A že bys jim tam napsala, že termín by byl někdy v létě tak cca od 1. července do 31. srpna a že se rozmyslíte podle toho, jak se ráno vzbudíte? :think: Jo, to zkus :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
19072
13.3.16 09:56

@KPKristy prave…mam to za sebou dokonce dvakrat :mrgreen:
A v obou pripadech jsme nejen presny datum, ale i cas uvadeli hned…zpravidla se jim to vetsinou rychle plni, tak to proste musi mit naplanovane…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
13.3.16 14:29

Kurňa, já nic nevyplňovala - došla jsem tam, řekla datum, příjmení a tím to zhaslo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
13.3.16 14:38
@martina.se píše:
Kurňa, já nic nevyplňovala - došla jsem tam, řekla datum, příjmení a tím to zhaslo :lol:

Já taky fyzicky nic nepsala. Jen jsem diktovala matrikářce. A jak říkám, asi za tři minuty hotovo. A to asi jen díky tomu, že jsme měli zvláštní místo. Kdybychom se brali na úřadě, tak je to vyplněné za tři vteřiny.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
13.3.16 14:40
@KPKristy píše:
Já taky fyzicky nic nepsala. Jen jsem diktovala matrikářce. A jak říkám, asi za tři minuty hotovo. A to asi jen díky tomu, že jsme měli zvláštní místo. Kdybychom se brali na úřadě, tak je to vyplněné za tři vteřiny.. :think:
:mrgreen: my se brali na zámku, ale to nemělo vliv..
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama