Dotazník k bakalářské práci

21.1.21 18:54

Dotazník partnerské spokojenosti k bakalářské práci

Dobrý den, jsem studentkou psychologie a chtěla bych Vás touto formou požádat, zda byste mohli věnovat pár minut vyplnění dotazníku k mé bakalářské práci týkající se partnerské spokojenosti, případně budu moc ráda, když budete sdílet dál.

Dotazník je určen pouze osobám od 18 let, které se aktuálně nachází v partnerském či manželském vztahu, který trvá alespoň jeden rok. Dotazník by měl zabrat cca 10-20 minut. Předem děkuji mockrát za Váš čas a ochotu :) Zde je odkaz na dotazník.
https://docs.google.com/…DrQ/viewform?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
71
21.1.21 19:07

Chybí ti tam, že nechci vstoupit do manželství, reg. Partnerství, na 9. straně se mi nezobrazují otázky :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7149
21.1.21 19:07

Měla jsem snahu, ale u otázky kolik máte dětí dopíšu číslici 2, mám vyplněné všechny otázky a třikrát mě to vrátilo, že chybí jedna otázka. Zkusila jsem to třikrát znovu, dopsala číslici 2 a opět mě to hodilo zpátky, tak na to nemám čas ani nervy. Ať ti to zkoukne nějaký programátor, jestli tam není nějaká chyba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24786
21.1.21 19:12

V otázce týkající se počtu dětí je nějaká chyba. Po napsání čísla mě to nechtělo pustit dál. Musela jsem za číslo přidat mezeru, málem mě to od dalšího vyplňování odradilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.21 19:14

@Denisa56
Děkuji moc za snahu, bohužel už jsem si této chyby všimla při vytváření dotazníku a bohužel s tím nejde nic dělat, jedná se o chybku celých google dotazníků. Je nutné totiž při slovním vyplnění odpovědi také zaškrtnout přímo tu kolonku „jiné“. I když je tedy vyplněná textem, ale není zaškrtnuté to políčko, google to vyhodnotí jako nezodpovězené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.21 19:21

@Anetkamor
Děkuji za upozornění, nějak mi to úplně vypadlo. Je možné místo číslice zapsat například „nechci“ slovně apod. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2430
21.1.21 19:40

Mně to šlo vyplnit úplně v pohodě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1697
21.1.21 19:41

Vyplněno, odesláno. Ať se při psaní bakalářky daří! :palec: :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.21 19:43

Skvělé, děkuji mockrát všem 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20659
21.1.21 20:00

Vyplneno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4000
21.1.21 20:12

Máš to tam :-) myslím, že 16leté partnerství bude spíše vyjímečné, tak snad to dotazník obohatí :-) bylo to vlastně fajn i pro vlastní zamyšlení nad svou vlastní spokojeností, díky ;) :kytka: Takové jako Bravíčko pro dospělé :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.21 20:30

@Lucy75
Děkuji moc, ano, je to k zamyšlení. Také je možnost nechat vyplnit partnera, i když tedy muži takové dotazníky nevyplňují úplně s nadšením 😅 😅
Určitě obzvláštní, každý hlas mi moc pomůže, ale určitých odpovědí nebo věkových kategorií je samozřejmě méně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4000
21.1.21 20:32

@Smidlovka1 :-DD až bude manžel v dobrém rozpoložení, zkusím nabídnout :-) asi bych mu při odpovědích ráda šmírovala za zadkem :-D zkusím to :lol: :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1697
23.1.21 19:22
@Lucy75 píše:
Máš to tam :-) myslím, že 16leté partnerství bude spíše vyjímečné, tak snad to dotazník obohatí :-) bylo to vlastně fajn i pro vlastní zamyšlení nad svou vlastní spokojeností, díky ;) :kytka: Takové jako Bravíčko pro dospělé :mrgreen: :lol:

No přesně, bezva vhled do vlastního nitra a soukromí a ještě krásnější uvědomění, že i po téměř 19 letech vím, že mám toho nejúžasnějšího chlapa na světě! :pankac: :palec: :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1978
23.1.21 22:22

Dotazník fungoval na 1, vyplněno ;) ať se bakalářka vydaří :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu