Dotazník - Přítomnost tatínků u porodu

183
11.12.20 17:23

Dotazník - Přítomnost tatínků u porodu

Zdravím všechny :kytka:

prosím maminky, které mají chviličku času, o vyplnění mého dotazníku na téma Přítomnost tatínků u porodu. Dotazník je pro studijní účely a je zcela anonymní :)
Předem mockrát děkuji, Vaše odpovědi mi velmi pomůžou.

Odkaz: https://forms.office.com/…nsePage.aspx?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19158
11.12.20 17:31

Ten dotazník má chybu. Nemáš tam zohledněno, že otec nebyl u všech porodů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
11.12.20 17:39

Taky shledávám stejnou chybu, partnera jsem mela jen u druheho porodu, to tam nikde nejde vyplnit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
11.12.20 18:12

Hotovo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
11.12.20 18:21

Taky mi chybi moznost, ze u prvniho porodu jsem byla sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15584
11.12.20 18:34
:nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
11.12.20 18:52

Děkuju za upozornění! :) úplně mi ta možnost vypadla.
Jestli Vás můžu poprosit, tak turo otázku přeskočte. Odpovědi nejsou nikde povinné, tak by se měl dotazníķ normálně ukončit a odeslat. Děkuji mockrát :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5879
11.12.20 19:01

Otázka je, co by měl vypovídat a zohlednit ten věkový údaj…??? Je to dotaz, kolik je teď rodičům, ale když to vyplňuje někdo, kdo má už pomalu dospělé děti, tak ten vyšší věk řekne co? Pak můžeš odpovědi použít leda tak k vyhodnocení, v jakém věku jsou lidé nejvíce ochotni vyplňovat dotazníky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
11.12.20 19:15

Ja ctu misto pritomnost pitomost tatinku u porodu :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
11.12.20 19:16
@Oriseka píše:
Ja ctu misto pritomnost pitomost tatinku u porodu :lol:.

:D :D pobavilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
11.12.20 19:18
@vulpes píše:
Otázka je, co by měl vypovídat a zohlednit ten věkový údaj…??? Je to dotaz, kolik je teď rodičům, ale když to vyplňuje někdo, kdo má už pomalu dospělé děti, tak ten vyšší věk řekne co? Pak můžeš odpovědi použít leda tak k vyhodnocení, v jakém věku jsou lidé nejvíce ochotni vyplňovat dotazníky :lol:

Děkuji za připomínku, dávám vám za pravdu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
604
11.12.20 19:22

Mám taky poznámku.
Můj porod byl dlouhý a nejdříve jsem byla hospitalizována na normálním pokoji kvůli prasklé vodě. Celý den jsem měla kontrakce, ale manžel u mě být nemohl. A to pro mě bylo o dost víc psychicky náročné a vadilo mi to než pak konec porodu, kdy mě na posledních 6 hodin konečně přesunuli na porodní sál, kam konečně manžel mohl. Bohužel můj porod skončil císařským řezem, takže se na mě moc nevztahuje otázka č. 3. Nakonec jsem vyplnila podporu v průběhu celého porodu, protože fungoval jako přítel na telefonu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
878
11.12.20 20:09

Dotazník není moc dobrý, doufám, že je to na max nějakou ročníkovou práci a ne něco většího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
11.12.20 20:12
@DeeSocialWorker píše:
Dotazník není moc dobrý, doufám, že je to na max nějakou ročníkovou práci a ne něco většího.

Je to pouze semestrální práce, nic velkýho. Spíš je to o používání hypotéz, vedlejších otázek a analýzy dotazníku,.. Dotazník je pouze prostředkem k dalším krokům. Takže nic většího ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
878
11.12.20 20:39

@tejuna takže po vás chtějí věci, na které je potřeba umět metodologii kvanti výzkumu a rozumět statistice, ale nenaučí vás to…achjo (to není nic proti tobě, to je jen povzdech nad výukou těchto věcí…)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat