Doteky na penis ho bud bolí, nebo lechtají

Anonymní
31.5.20 15:54

Doteky na penis ho bud bolí nebo lechtají

Ahoj. Nevím, jestli můj chlap je normální. Klidně nemáme třeba 3 týdny sex.Mu to nějak nevadí. Když se někdy přitulím, postaví se mu. Včera jsme po dlouhé době blbli a já jen v noční košilce bez kalhotek na něj vylezla, sundala mu trenky a jakože na něm rajtovala. Penis vůbec žádná reakce. Orál neděláme. Když se k němu přiblížím pusou, začne se smát, lechtá ho to.Na kulkách to samé. Koho to má bavit??když mu chci stáhnout předkožku, uhýbá, přijde mi, že ho to bolí nebo je to nepříjemné. Jako tohle člověka fakt nevzruší. Když jsem mu v žertu řekla, že to už jako nikdy nic nebude ( narážela jsem na to, že mu nestojí ani trochu.On na to: však už máme splněno ne? jakože dvě děti. Tohle je normální? prosím vás jak váš chlap reaguje na to, když mu při hrátkách přetáhnete předkožku? uhýbá???

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

182
31.5.20 16:06

Ne, asi to děláte bolestivě. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2593
31.5.20 16:07

Ne, fakt neuhyba :think: nemá nějaký zdravotní problém? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8345
31.5.20 16:12

Tak co třeba nedělat blbosti, nerajtovat, nechat si hloupé narážky a na rovinu se zeptat, co má za problém a jak ho můžeš podpořit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3152
31.5.20 16:28

Neni na sex a kdyz se zamyslis, tak si priznas, ze takovy byl vlastne vzdy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
906
31.5.20 16:32

Zalezi, jestli na to nejdete hrube. Ja bych si o tom promluvila bez narazek. Treba by mu vyhovovala jen jina technika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
278
31.5.20 16:45

Holt není na sex, děti máte a on splníno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
219
31.5.20 17:19

Napadlo mě zdr problém?? Bolest předložky muže mít na vině mykoza :) zasla bych na uro

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6780
31.5.20 18:51

Na mě ten popis působí, že je mu to nepříjemné. Ne bolestivé, ale tím způsobem, jako by na mě sahal někdo, od koho ty doteky nechci. :nevim: Dřív býval sex a všechno v pohodě? Jinde se ho dotýkat a hladit bez sexuálního podtextu můžeš? Nechci hned narážet na nevěru, ale možná jen na ten sex moc není, už ho nevzrušuješ, nemá na sex chuť ani náladu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.20 18:54

Vždycky jakoby uhýbal. Když jsme se poznali, šla mu předkožka blbě přetáhnout. Kolikrát se stane, že se jde umýt obden. Může to mít vliv?

• Nahlásit
  • Citovat
61
1.6.20 02:48

Může se mu předkožka z užovat, je to nemoc dá se řešit v krajním případě obřízkou.
Nevím jak na tom jste, ale pokud máte dvě děti, tak by jste se mohli po intimní stránce už znát?
Nemá třeba cukrovku?
Zkuste si dát teplou horkou vanu, teplá voda by ho mohla uvolnit, kůžičku roztáhnout a buď hlavně něžná…může ti ukázat jaké doteky se mu líbí, jak to dělá sám :srdce:
Třeba zkusíte i orální sex, je to moc hezké a intimní…proč to neděláte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama