Doteky na pupik v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 09:16
Doteky na pupik

Ahoj chci se zeptat na názor. Přítel je ujetej na můj pupik mě to taky dělá vždy „dobře“. Teď co jsem těhotná a pupik mi vylezl tak mi to přijde divný a trošku nepříjemný. Příteli se teď muj pupik prý líbí víc a víc se mu věnuje jindy by mi to tak neřešila. Máte to tu někdo aspoň podobně díky

Reakce:

Hanka1
Extra třída :D 13578 příspěvků 05.04.18 09:36

Jako dost dobře nechapu, co ti dela s pupikem, to ti do nej něco strka? 8o :roll: :zed: Kazdopadne pokud ti to není prijemne, tak mas snad pusu a muzes priteli něco rict, my to tu za tebe nevyresime…

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 05.04.18 10:33

Nesnáším sahání na pupík. je to strašné. :oops:

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 05.04.18 10:41

Nějaká lehčí forma úchylky asi???

Hanka1
Extra třída :D 13578 příspěvků 05.04.18 10:44
@kontramatka píše:
Nesnáším sahání na pupík. je to strašné. :oops:

napodobne… :poblion: :zed:

Enicka
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 05.04.18 11:04

Taky to nemam ráda a nenechala bych si na něho sahat. A na těhotenský vůbec ne.

Kostroma
Kecalka 142 příspěvků 05.04.18 11:13

Taky nesnesu dotek na pupku, je to neprijemny a citlivy místo. Ted v tehotenstvi mi hrozne vadi jak je vyvalenej dopredu a jeste mnohem citlivejsi.

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 05.04.18 11:15
@Kostroma píše:
Taky nesnesu dotek na pupku, je to neprijemny a citlivy místo. Ted v tehotenstvi mi hrozne vadi jak je vyvalenej dopredu a jeste mnohem citlivejsi.

brrrrr :poblion:
:oops:

BaMaK
Závislačka 2824 příspěvků 37 inzerátů 05.04.18 12:59

Taky nesnáším sahání na pupík. V těhotenství se to zhoršilo :lol:. Řekni mu, že je ti to nepříjemné…měl by to respektovat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >