Dotýkají se běžně muži žen? Kolegyně, kamarádky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.14 19:45
dotykaji se bezne muzi zen(kolegyne,kamaradky)

To by mne zajimalo :mrgreen: Bavime se o dvou podobně mladých lidech opačného pohlaví. mám na mysli takové pohlazení po rameni, pohlazení po zádech, nebo ze vám da kolega ruku kolem ramen..je v tom podle vas něco víc než jen přátelství nebo muži se dotýkají i zen o je nepritahuji :) berete to v práci za běžné nebo to je už podle vas za hranici pratelstvi

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
vally
Ukecaná baba ;) 1750 příspěvků 13.11.14 19:47

Já bych dotýkání v práci od kolegy rozhodně za normální nebrala. Pokud by to teda nebyl dobrý přítel.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 13.11.14 19:48

Já tohle nemám ráda, takže ne, mi se takhle kamarádi nedotýkají.. bavíme se o kamarádech. Dáváme si pusu, když se setkáme, obejmem se, ale tím nějaké extra dotyky určitě ne. Kolegové v práci už vůbec ne :think:

Eny.x
Závislačka 3144 příspěvků 13.11.14 19:50

Můj manžel to děla, vím to, také se mi to nelíbí, byt u nej vím, ze špatně to nemyslí, on je spis ten,,naivně hodný blbec" :nevim: ke svým podřízeným, ikdyz se také umí velmi pěkné vytočit :mrgreen: a to mají pak blbe :lol:

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 13.11.14 19:53

Jsou kontaktni typy, co se dotykaji. Take jsem kontaktni typ a pokud clovek nesmrdi, dotykam se ho nevedomky :roll:

Pesimista
Závislačka 3233 příspěvků 13.11.14 20:04
doteky, objeti, pohlazeni

Tohle je podle mne hlavne vysada zen, alespon, jak to znam ja, zeny maji sklony k ruznemu fyzickemu priblizovani, hlazeni, objimani,, a to I na hole telo, mnohokrat jsem tohle zaazil, takze to uz nejak nevnimam jako neco nepatricneho

Azeretereza
Závislačka 2646 příspěvků 13.11.14 20:04

Ja jsem teda „studenej cumak“. Vadi mi, kdyz se me nekdo dotyka, pokud to neni vylozene blizky clovek. Natoz kolega v praci. Skousnu to, vim, ze nekdo to nemysli zle, bohuzel ale u me kazdy pozna, ze je mi to neprijemny.

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 13.11.14 20:06

@Azeretereza :mrgreen: je nás víc :lol:

anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 13.11.14 20:08

@Azeretereza já jsem ještě studenější čumák, vadí mi jakýkoliv fyzický kontakt s lidmi, tedy s dětmi a manželem ne, ale třeba už se sourozenci nebo rodiči se kontaktu vyhýbám

katty89
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 13.11.14 20:09

My jsme oba s muzem studeni cumaci. Libame se akorat s nejblizsi rodinou (rodice, sourozenci), s ostatnimi si podame ruku. Nejake objimacky a olizovacky u nas neprichazi v uvahu, nemame to radi.

sad 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.14 20:13

Občas se mě nějaký kolega dotkne. Když je to kus, lichotí mi to :mrgreen: ostatní, kteří se mi nelíbí, tak nemají odvahu se mě dotknout, tvářím se na ně nepřístupně, ale blízkost hezkého kolegy je mi příjemná. Dokud hezcí kolegové mají zájem se mě dotýkat, beru to jako fajn záležitost, spíše mi bude vadit, až nebudu nikomu stát za to, aby se přiblížil nebo se mě dotknul. To mě teda raní více :mrgreen: Ale já jsme životní flirťačka :mrgreen:

Šarlota4
Extra třída :D 10672 příspěvků 13.11.14 20:13

Asi jak kdo a taky zalezi na situaci. Ja razim teorii " spis se mnou? Ne? Tak na me nesahej " jsem dost nekontaktni a nemam rada kdyz se me muzi i zeny bezduvodne dotykaj, sahaj na vlasy a nebo na me mluvi ze vzdalenosti 2 cm. :pocitac:

sad 1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.14 20:16

A jestli mi to přijde normální? Ano, dva lidé, kteří jsou si sympatičtí, zvláště žena s mužem, se rádi sbližují, je to lidské, takže mi to přijde normální :mrgreen: Vadilo by mi, kdyby se mě dotýkal někdo, kdo mi je fakt nepříjemný, ale jaký si to každý udělá, takové to má. Lidé si k nám dovolí to, co je dovolit necháme

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.14 20:17
jak na kolegyni

Čau holky raději anonymně
tazatelko, myslím že jde o flirt.

já se takhle snažím s kolegyní flirtovat 4 roky. mě je 29 a jí asi 33 nebo 34, má perfektní rodinu, manžela, děti, neni to modelka, ale mě strašně přitahuje.

na dotyky nikdy nereaguje… ale jinak se spolu vždy smějeme a když spolu občas mluvíme nebo drbeme tak jsme tělesně docela blízko…

já bych nikdy nechtěl jí zničit rodinu… ale prostě mě přitahuje a třeba by to chtěla taky zkusit… je to holka z moravy co měla od 16ti je toho jednoho.

její manža je taky prima… to mě na ní asi nejvíc láká, jak má vše perfektní.

já sám jsem zadanej a zaučovat nepotřebuju a přítelkyni bych nikdy neopustil. ani po jinejch holkách nekoukám, toto je jediná výjimka a na scou obhajobu mohu říct, že jí znám dýl než přítelkyni a to o dost

holky poradte :cert:

anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 13.11.14 20:18
@Anonymní píše: Čau holky raději anonymně
tazatelko, myslím že jde o flirt.

já se takhle snažím s kolegyní flirtovat 4 roky. mě je 29 a jí asi 33 nebo 34, má perfektní rodinu, manžela, děti, neni to modelka, ale mě strašně přitahuje.

na dotyky nikdy nereaguje… ale jinak se spolu vždy smějeme a když spolu občas mluvíme nebo drbeme tak jsme tělesně docela blízko…

já bych nikdy nechtěl jí zničit rodinu… ale prostě mě přitahuje a třeba by to chtěla taky zkusit… je to holka z moravy co měla od 16ti je toho jednoho.

její manža je taky prima… to mě na ní asi nejvíc láká, jak má vše perfektní.

já sám jsem zadanej a zaučovat nepotřebuju a přítelkyni bych nikdy neopustil. ani po jinejch holkách nekoukám, toto je jediná výjimka a na scou obhajobu mohu říct, že jí znám dýl než přítelkyni a to o dost

holky poradte :cert:

dej si studenou sprchu, evidentně nemá zájem

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >