Dotýkají se muži někdy ženy automaticky nevědomě ??

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19.1.22 18:46

Dotýkají se muži někdy ženy automaticky nevědomě ??

Ahoj,
jak to mají muži.. dotknou se třeba ruky ženy, která je jejich spíš „známá“ ani ne kamarádka?? dejme tomu např. žena ukazuje na svém telefonu něco muži, na něčem pracují, něco hledají.. muž dá ruku, respektive prsty přes její ruku.. nevezme si telefon k sobě nebo se jen nedívá.. a takto to trvá nějakou dobu.. žena si to uvědomí vlastně až po nějaké době, že se dotýkají.. berou to úplně běžně, že si to ani neuvědomí či jsou prostě jen hodně kontaktní a neřeknou je promiň..?? nebo je pravděpodobné že takto kontaktní muž bude nejspíš gay??
díky za názor

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8297
19.1.22 18:52

Je to nebinarni transclovek skrizeny s gejem a vědeckým pracovníkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4059
19.1.22 18:52

Spíš je pravděpodobné, že takto kontaktní muž bude balič než gay :mrgreen: :* :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
468
19.1.22 18:53

Ja se nevedome nedotykam. A kdyz se dotykam, tak velice vedome. Gay nejsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2500
19.1.22 18:54

Existují muži kontaktní, ale soudě dle své dosavadní životní zkušenosti bych také tipovala, že to bude spíše balič :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12172
19.1.22 18:59
@noname2023 píše:
Ahoj,
jak to mají muži.. dotknou se třeba ruky ženy, která je jejich spíš „známá“ ani ne kamarádka?? dejme tomu např. žena ukazuje na svém telefonu něco muži, na něčem pracují, něco hledají.. muž dá ruku, respektive prsty přes její ruku.. nevezme si telefon k sobě nebo se jen nedívá.. a takto to trvá nějakou dobu.. žena si to uvědomí vlastně až po nějaké době, že se dotýkají.. berou to úplně běžně, že si to ani neuvědomí či jsou prostě jen hodně kontaktní a neřeknou je promiň..?? nebo je pravděpodobné že takto kontaktní muž bude nejspíš gay??
díky za názor

Neřekla bych, že tě vyloženě balí, ani že to udělal nevědomky. Nejspíš to bude notorický balič a chce si s tebou hrát což se mu daří, když nad tím přemýšlíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.1.22 19:18

@Kockazvysocan: notorický balič i když normálně nelichotí a nemá narážky?? spíše někdy má starosti, abych se nějak neuštvala nebo nebyla unavená.. nevím no.. je permanentně single to vím určitě, ale já už jsem také několik let single, tak si nemám co vyčítat.. spíš bych věřila, že si zvedá max ego, ale balič on se mi nějak nezdá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2214
19.1.22 19:22
@noname2023 píše:
notorický balič i když normálně nelichotí a nemá narážky?? spíše někdy má starosti, abych se nějak neuštvala nebo nebyla unavená.. nevím no.. je permanentně single to vím určitě, ale já už jsem také několik let single, tak si nemám co vyčítat.. spíš bych věřila, že si zvedá max ego, alebalič on se mi nějak nezdá..

To jsou ti nejrafinovanější. :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.1.22 19:23

@catch-22?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5858
19.1.22 19:25

A chtěla by si, aby měl nějaké postranní úmysly?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12172
19.1.22 19:27
@noname2023 píše:
@Kockazvysocan: notorický balič i když normálně nelichotí a nemá narážky?? spíše někdy má starosti, abych se nějak neuštvala nebo nebyla unavená.. nevím no.. je permanentně single to vím určitě, ale já už jsem také několik let single, tak si nemám co vyčítat.. spíš bych věřila, že si zvedá max ego, ale balič on se mi nějak nezdá..

Single protože děvkař? I to je možné a jde na to jako balič romantik. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5970
19.1.22 19:33
@noname2023 píše:

To fyzické dotýkání se v podstatě cizích lidí může být i forma manipulace. Obecně to uplně normální není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2214
19.1.22 19:33
@noname2023 píše: @catch-22?

Sorry, měl jsem to dát do uvozovek. Ti, co to zkouší přes kamarádství a pak se snaží vyhrabat z friendzone.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.1.22 19:45

@brisco cizí rozhodně ne ale ani ne kamarádka.. kamarádství si představuji jinak 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5970
19.1.22 19:50
@noname2023 píše:
@brisco cizí rozhodně ne ale ani ne kamarádka.. kamarádství si představuji jinak 8o

Jasně, že ne cizí jako uplně cizí někde v obchodě. Ale já jsem to zažila ve dvou případech muž a žena) a v obou to byla snaha získání dominance nade mnou, ty lidi se pak vybarvili nepěkně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat