Doufám, že už nepříjde

1089
18.11.15 10:19

Doufám, že už nepříjde

Ahoj holky,

v nedeli bych mela dostat MS.
Tak strasne bych si prala, aby neprisla…o mimi se vylozene nesnazime, ale oba si ho dost prejeme. Byl by to pekny vanocni darek emoticon
Bohuzel na sobe nepocituju nic moc jako priznaky. Maximalne me tak poboliva podbrisek a mam trochu citlive bradavky coz moc nemivam ani pred MS…neni mi ani spatne, ani se mi nezvetsila prsa, zadny citlivy cich..unavena jsem furt to jo.
Tak snad zadne priznaky byt ani nemusi a presto budu v tom..uvidime v nedeli, test si jeste delat nechci je to moc brzy, ze?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20807
18.11.15 10:25

Příznaky mít nemusíš. Jinak nechápu, proč si dva lidé hrozně přejí dítě, ale nesnaží se o něj :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 10:25

Ahoj, určitě počkej až test si udělej až příští týden :) jinak jestli tě to potěší, mě taky špatně nebylo. Byla jsem jen unavená a špatně mi bývalo jen když sem vstávala brzy do práce a teď už jsem v 22+2 :)
Pokud by se ale nezdařilo a snažíte se už dýl tak ti doporučím koupit inofolic, jsou to jen vitamíny, ale jsou trošku dražší. My se snažili 4 měsíce a pak jsem si koupila vitamíny a hned ten měsíc dvě čárky :palec:
Tak držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1089
18.11.15 10:27

@radkka kvuli psychiky, vim ze zeny snazilky co to az moc hroti maji vetsinou problem prave v tom stresu…my tomu proste nechavame volny prubeh nerekli jsme si vylozene tak ted mam plodne dny honem na to musime vletet :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
18.11.15 10:31
@Deneriss píše:
@radkka kvuli psychiky, vim ze zeny snazilky co to az moc hroti maji vetsinou problem prave v tom stresu…my tomu proste nechavame volny prubeh nerekli jsme si vylozene tak ted mam plodne dny honem na to musime vletet :)

No, evidentně na to ale myslíš víc, než je zdrávo i tak :kytka: Ale přeji hodně štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1029
18.11.15 10:39

No kdybys to neřešila tak nezakládáš tuhle diskusi, která je v podstatě o ničem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.11.15 10:40

Tak já zas naopak doufám, že přijde. :D O mimi se cíleně nesnažíme, ale tento měsíc jsme trochu ujeli. :oops: Ale zas kdyby nepřišla, tak prostě nepřijde. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
18.11.15 10:42

Nech tomu volny prubeh, presne tak! Mesic sem mesic tam, to uz se nic nezblazni… Kazdopadne hned prvni den, tyden zadne priznaky mit nebudes, hlavne se ani nemusi dostavit kdyz si neudelas test tak to nemusis ani vedet.. Tim trpime my v rodine, nikomu neni blbe, nikdo nepribira, ms jak hodinky a ehjle 4.-5.mesic :D drzim palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
18.11.15 10:44
@Anonymní píše:
Tak já zas naopak doufám, že přijde. :D O mimi se cíleně nesnažíme, ale tento měsíc jsme trochu ujeli. :oops: Ale zas kdyby nepřišla, tak prostě nepřijde. ;)

To jsme dvě :roll: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
18.11.15 10:45

Myslím, že se v tom stresu už vezeš, když se tak sleduješ a navíc máš potřebu o tom psát. Jinak příznaky nejsou rozhodující. Držím pěsti, ať to výjde!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
18.11.15 10:47
@Makronka222 píše:
Nech tomu volny prubeh, presne tak! Mesic sem mesic tam, to uz se nic nezblazni… Kazdopadne hned prvni den, tyden zadne priznaky mit nebudes, hlavne se ani nemusi dostavit kdyz si neudelas test tak to nemusis ani vedet.. Tim trpime my v rodine, nikomu neni blbe, nikdo nepribira, ms jak hodinky a ehjle 4.-5.mesic :D drzim palce

Ty jo, až tak? 8o Já trpím na děravou hlavu, ztratila jsem při stěhování prášky a vůbec mi to nebylo divný. Jinak je ale asi super, že netrpíte na příznaky, kolegyně skončila doma, protože zvrací celý den, chudák vypadá fakt hrozně :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1089
18.11.15 10:50

Asi se trochu v tom uz vezu no, mate pravdu :)
Nebudu na to tedy myslet a proste se uvidi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.11.15 10:57

Nemysli na to, tím se budeš jenom stresovat. A jak říkali holky, přiznaky na začátku být nemusí. Já sem na sobě poznala příznaky až tak 14dní po vynechání MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
18.11.15 11:27
@Deneriss píše:
@radkka kvuli psychiky, vim ze zeny snazilky co to az moc hroti maji vetsinou problem prave v tom stresu…my tomu proste nechavame volny prubeh nerekli jsme si vylozene tak ted mam plodne dny honem na to musime vletet :)

no, tahle teorie ve vaší praxi uplně neklapla… ale příznaky mít nemusíš a být v tom můžeš, test si klidně můžeš zkusit udělat, slabá, slaboučká reakce by tam být mohla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
18.11.15 11:38
@radkka píše:
To jsme dvě :roll: :zed:

To poslední dobou ujíždíte nějak často, ne? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...