Dovča u Lanškrouna - kam na výlet s čtyřletými dětmi

23.6.15 18:49

Dovča u Lanškrouna-kam na výlet s 4 letými dětmi

Ahojte holky, jedeme za 14 dní na dovolenou s dalšími kamarády a moc tipů na výlety jsem nenašla.
Našla jsem pouze muzeum v Letohradu, zámeček Rudoltice a to je vše.
Nějaká přístupná farma se zvířátky nebo koupaliště či cokoliv jiného do 30 km?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

566
23.6.15 19:25

@bella_strega Ústí nad Orlicí - Andrluv Chlum - rozhledna a příjemna restaurace, venku dětské hřiště. V Ústí najdete i to koupaliště. Na koupání a procházku po okolí - přehrada Pastviny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
566
23.6.15 19:29

@bella_strega Nejaka zvířátka jsou u zámečku v Doudlebech nad Orlicí, medvědi u zámku v Náchode. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22277
23.6.15 20:03

@bella_strega Tak nejbližší zvířátka jsou, obávám se, až u zámku v Častolovicích (což je přes tvůj limit- cca 45 km), ale je to tam moc pěkné.
Koupaliště je v Ústí nebo v Žamberku. Jinak doporučuju ty Pastviny, pokud tam budete, můžete si udělat příjemný výlet podél řeky na Zemskou bránu. Úplně daleko není ani Litomyšl, to je taky moc hezké město s krásným zámkem a klášterními zahradami..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.6.15 20:45

Děkuji za tipy. Něco z toho vyberu. Ještě to, co jsem našla sama, tak doporučily byste?

• Skiareál přívrat
  • nebo Fun pak na Dolní Moravě - je přístupný i pro neubytované? nelze to z webu vyčíst, ale vypadá to, že ano
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22277
23.6.15 20:47

@bella_strega Ten Přívrat určitě- náš malý (necelé 4r.) tam byl se školkou na výletě a vrátil se nadšený. Strávili tam celý den a ještě to bylo málo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
844
30.6.15 16:40

@bella_strega V Český je ještě tuším lanový park. Aquapark v Ústí i v Moravské Třebové. Nebo procházka Sázavským údolím jinak teda nevím, co bych tu dělala, kdybych sem dobrovolně jela na dovču :D Koukni web Lanškrouna, tam mají tipy na výlety v okolí. Ještě mě napadá Mariánská hora a když poprosíš Kokorovi v Sázavě tak ti ukážou svoji rybí farmu a kaktusy :) Jinak se v regionu pořádají závody do vrchu (v Albrechticích už asi ne ale v Ústí bývaly), motocrossové závody v Opatově, poutě, různé slavnosti a oslavy měst. Mrkni na weby Svitav, Lanškrouna, Ústí nad Orlicí, České a Moravské Třebové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama