Dovolená 2015 Řecko s dvouletým dítětem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MiriJ
Kecalka 254 příspěvků 03.11.14 12:23
Dovolená 2015 Řecko s dvouletým dítětem - poraďte

Ahoj, vím, že je brzy, ale už teď bychom rádi koupili letní dovolenou. Všude jsou slevy, tak čím dříve, tím lépe.
Sháníme dovolenou v Řecku (synovi v létě budou dva roky). Doporučily byste mi ostrov a hotel, kde jsou v rámci možností vybaveni pro takové děti (malý bazének, dětské hřiště, postýlka, jídelní židličky atd, však víte,.-).
A která cestovka se vám osvědčila. Díky. Už se těším na léto,–)

Reakce:
MUFICE
Hvězda diskuse 48765 příspěvků 03.11.14 12:59

Hotel Rodos Princess, tam jsme byli v červnu a má dobré recenze :pankac:
My tam byli s Čedokem, ale tento hotel jsem viděla i u Firo-tour.

http://www.tripadvisor.com/…ecanese.html

michellll
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 03.11.14 13:08

Taky se v lege chystame s prckem na dovcu male teda bude 1 rok a trictvrte, alebtake uz vyhlizim

MiriJ
Kecalka 254 příspěvků 03.11.14 13:11

@MUFICE Kouknu na to, díky

123ivča
Závislačka 2796 příspěvků 03.11.14 13:24

@MiriJ letos jsme byli na Krete a byli jsme moc spokojeny… Vsechny diskuze k tomu napovidaji.
http://www.mikripolicrete.com
Tento hotel nabizi Firo tour a je velice vhodny pro rodiny s detmi

klenice
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 03.11.14 13:24

Zakynthos - Kalamaki, Hotel Golden sun. Byli jsme s 10 měsíčním a naprostá spokojenost.

luca241
Ukecaná baba ;) 1798 příspěvků 03.11.14 13:25

My jsme byli už letos, to měla malá 17m a teďka jsem se divala na first minute u různých CK apřijde mi, že se proti loňsku zbláznili s cenama… :nevim:.Jinak letos jsme byli na Zakynthosu, hotel Caravel a bylo to moc fajn, brouzdaliště + menší bazén je postaven na pláži, takže jsme leželi na pláži a buď jsme malou máchali v bazénu či v mořia nemuseli se stěhovat z léhátka na lehátko :D. Židličky v restauraci, postýlka, vše bylo. Moře nádherné, pozvolný vstup. Ubytování dobré, vše čisté, každá den úklid, jen nábytek zastaralejjší. Byli jsme s Fischerem a spokojenost velká.

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 03.11.14 13:34

@luca241 : taky sis toho s tema cenama vsimla? Já koukala na Bulharsko, a loni to stalo necelých 23 tisíc a ted chtějí 29600 8o ( stejný hotel, stejný termín ), fakt mi přijde, ze se zblaznili.

zuz1
Kecalka 172 příspěvků 03.11.14 13:35

Rovněž Hotel Rodos Princess, byli jsme tam v loni - úžasná dovo. Děti 4 a 6 let.

luca241
Ukecaná baba ;) 1798 příspěvků 03.11.14 17:20
@myskalucka píše:
@luca241 : taky sis toho s tema cenama vsimla? Já koukala na Bulharsko, a loni to stalo necelých 23 tisíc a ted chtějí 29600 8o ( stejný hotel, stejný termín ), fakt mi přijde, ze se zblaznili.

Ano, otřes ty ceny. Takže jsem se rozhodla, že počkáme na last minute, jelikož si myslím, že budou lasty po dlouhé době výhodnější. Něvěřím, že se vyprodají first minuty s takovýma cenama :roll:.Cestovky si zřejmě zvykly na zájem lidí o dovolenou na první mmnt a tak začaly reagovat nastřelenýma cenama?!?Jinak si to nedokážu vysvětlit :nevim: Náš vybraný hotel je z loňských cca 26 000,– letos za 31 990,– :poblion:.

lussu
Stálice 83 příspěvků 11.07.15 21:59

Ahoj,
ví někdo jak to vypadá na Krétě ted??? letíme za 14 dní??? dík

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >