Dovolená 2020 - chystáte se v létě do zahraničí?

Napsat příspěvek
233
20.6.20 20:51

@sediza chceme na sever k hranicim s Itálií a Slovinskem, tak bych pri potizich volila Slovinsko, kde by měla být zdravotní péče na dobré úrovni. Chceme cestu rozdělit na dvě části ať nejedeme v kuse víc jak 5 hodin. Takže bychom celý den strávili na našem oblíbeném místě ve Slovinsku a druhý den pokračovali směr Chorvatsko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2554
20.6.20 20:52
@Haleyy píše:
@Cuddy Budu teprve 17.tt, zdá se mi to takové nejrozumnější, pojištění ještě v pohodě a i kdyby nedej bože hrozil predcasny porod, tak by se stejně nedalo nic dělat

Já letěla v 18.tydnu a jednou v 9., vše ok, asi bych se rozhodla last minute, podle situace…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
20.6.20 20:58

Ja byla v Chorvatsku (a to az za Makarskou) ve 25.tydnu a super :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
20.6.20 21:53

Ja bych v tom problém neviděla. Pockala bych s rezervaci až na poslední chvíli, případně hledat něco s dobrým stornem. A pokud se bude s chtít dobře a situace se nijak výrazněji nezhorsi, jela bych. Když jsem čekala první dítě jeli jsme do chorvatska autem a byla jsem v 6 měsíci a byla to moc.fajn dovolená

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5388
21.6.20 10:11

@Haleyy asi bych nejela… :nevim: Ale rozhodně ne proto, že jsem těhotná nebo že se bojím nákazy. Prostě by mě štvala ta různá možná omezení (oni ti Chorvati umí svými vlastnimi omezeními tu dovolenou pěkně znepříjemnit i bez Covidu, natož teď tak) a pak mám největší obavy z blbnoucích vyjukaných lidí kolem.

Pro mě teda by hlavně vaření v apartmánu nebylo moc dovolená, tak to bych měla rozhodnuto hned :lol:
No a v neposlední řadě - do září je tak daleko, že bych se rozhodovala na konci srpna podle situace na všech frontách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
233
21.6.20 14:11

@vulpes to chápu, taky nesnáším vaření na dovolené :D původně jsme měli letět v květnu na all inclusive. Ale chlap ví, že tomu moc nedám a ve více než 50% skončíme nekde na zahrádce v restauraci. Jaké omezení máš konkrétně na mysli?

Děkuji moc všem. Objednali jsme nakonec apartmán s tím, že to můžeme ještě v půlce srpna zrušit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.20 12:17

Letos poprvé nejedu k moři kvůli koronaviru, v uplynulých letech jsem nejezdila kvůli penězům. Přítel otravuje, že chce jet do chorvatska, no mě ani nehne - zaprvé na to nemám (a on je lakomý) a za druhé nechci riskovat že domů natáhnu koronavir, a někoho nakazím.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama