Dovolená 25+5 týden Itálie

13
30.8.20 21:52

Dovolená 25+5 týden Itálie

Ahoj všichni,
ráda bych se zeptala…jsem v 25 +5 týdnu těhotenství…vše zdravotně vpořádku, uvažujeme o dovolené v Itálii. Je to Lido di Spina, kde máme jednoho známého. Situace je tam momentálně dobrá. Málo lidí a spíš klid.
Tento týden tam byli cca 3 členi naší rodiny co bydlí v patře pod námi v baráku.

Hodně lidí mě od toho zrazuje, ale já bych potřebovala vypadnout pryč. Od stresu a mít dovču v práci. Příští rok už to s malým bude jiné.
cesta autem cca 8 hod. zastávky kdykoli bude třeba…

Máte nějaké zkušenosti s cestováním v tuto dobu a v této situaci?
Děkuji
Lucie

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
197
30.8.20 21:57

Pokud nejste na rizikovém, není důvod si neužit dovolenou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
30.8.20 22:00

@Tinamarie Právě že jsem úplně vpořádku. Jen jsem četla, že pojištovny se zaručí jen do 26 týdne, což už nestihnu nebo respektive budu tam právě přes 26 týden. Tak trochu váhám…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
30.8.20 22:02

Jela bych bez obav. Uzij si to :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12662
30.8.20 22:03

Jela jsem v podobnem stadiu cca 5-6 hodin, co si pamatuji, bylo to mirne nepohodlne, ale slo to, 8 bych asi byla dala taky. Mozna budes potrebovat vic prestavek nez obvykle. Druhy trimestr byva nejlepsi na ruzne aktivity, pokud je tehotenstvi v poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1642
30.8.20 22:07

Taky bych jela, ale zajisti si výborné pojištění. Kdyby něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1526
30.8.20 22:10

@Lussiia pojišťovny vesměs tebe pojistí. Ovšem nikdo by ti nepojistil případného novorozence a jeho péči. Hlavně neplánujte přespaní v autě a užij si to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama