Dovolená a ubytování - Slovenský Ráj

2569
26.6.07 13:24

Dovolená a ubytování - Slovenský Ráj

Chystáme se letos v červenci na dovolenou do Slovenského ráje, nemáte náhodou tip na nějaké ubytování? Na netu jsem nic moc zajímavého nenašla.

Díky moc za odpovědi!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

566
26.6.07 13:38

ahoj, já bych volila variantu ubytování v soukromí - u Slov. ráje je to tak, že tam ubytovávají skoro všude, takže bych klidně jela nablind. My tam původně chtěli být v kempu a když jsme přijeli a zjistili, že je tam cena v kempu stejná jako na privátu, brali jsme soukromí /navíc v kempu se doplácelo za teplou vodu, auto tam stálo jen tak, v privátu jsme ho měli u majitelů na zahradě, v bezpečí/.
Hezky si užijte dovču, je tam fakt moc krásně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2569
26.6.07 15:07

Emitom , díky moc za doporučení! my jezdíme na blind tady po ČR, teda vlastně spíš spíme venku a pokud je hnusně tak ve stanu, nebo v autě, ubytováváme se jen v nejnutnějších případech.
ale na Slovensku bych si to asi jen tak netroufla, navíc je to chráněná oblast a ještě k tomu jsem těhu, takže spaní pod širákem radši omezím :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
468
26.6.07 15:36

My jsme byli ve Slovenskem raji jeste za svobodna a bydleli jsme v campu Podlesok. Byli jsme spokojeni, u campu byla i dost dobra restaurace. Taky to byl vychozi bod pro spoustu tras v Raji. Ale ty asi do campu nebudes jako tehu chtit. Peknou dovcu!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2753
26.6.07 15:45

Zdeenjo, ja mam docela ok zkusenosti s timto http://www.slovenskyraj.sk/rittenberg.html - je to u spise sice, ale docela ok, pokud jedete autem. jinak na tom serveru se da ubytovani najit bez problemu. Ja jela pred 2 lety ta¨khle na blind po slovensku a skoro vzdycky se mi podarilo neco najit za dobre ceny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2569
26.6.07 15:51

Díky moc.

Jako dopravu nejspí? vyzkou?íme autovlak - v Praze auto večer nalo?íme na vlak a ráno u? budeme i s autem v Popradu. Nemusíme kupovat dálniční známku, je to bezpečný a ani to moc nestojí - zpáteční jízdenka pro auto a řidiče Kč 1500,– pro spolujezdce kolem 1000,–
a hlavně nebudeme bloudit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.6.07 11:29

posouvám

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu