Dovolená all inclusive u moře vhodné koupání pro děti 2+ a 5+?

936
21.5.17 22:05

Dovolená all inclusiv u moře vhodné koupání pro děti 2+ a 5+?

Maminky prosím o pomoc,

poprvé chceme vyjet s dětmi k moři (2a5let), jenže bychom potřebovali poradit vhodnou destinaci. Chceme pozvolný přístup do moře, aby to od hotelu nebylo daleko a hlavně pokud by se našlo i vyžití pro děti (chceme tam jet samo hlavně kvůli nim). Chorvatsko, Řecko, Itálie. Pokud by nám mohl někdo poradit osvěčené místo, byla bych moc ráda :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6323
21.5.17 22:09

@ajulka30 teď dělám to stejný porovnávám zájezdy… jako pěkný pálky. 2 dospělý a dvě děti 2 a 4 roky…letecky 8 dní 60 tisíc… uf… no nic jdu ještě hledat :mrgreen: ale diskuzi budu sledovat. Třeba někdo poradí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22318
21.5.17 22:16

@ajulka30 Loni jsme byli s dětmi (loni 3 a necelých 5 let) ve Falkensteiner Hotel v Chorvatsku v Zadaru.
Pláž (navežená písčitá, jinak jsou zde kamenité) hned u hotelu, bazény, programy pro děti. Také jsme měli plnou penzi, jídlo opravdu skvělé i pro naše děti zvyklé spíš na českou kuchyni). Byli jsme maximálně spokojení.
Nejeli jsme s cestovkou, ubytování jsme si domlouvali přímo v hotelu sami, jeli svým autem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
411
21.5.17 22:25

No záleží vám na ceně?
Pokud pro děti, tak Itálie Kalábrie.
Písek, pozvolný vstup, žádný po kotníky a najednou po pás. Vyžití pro děti po celé dny ať už u bazénu, moře nebo v areálu kde jsou piniové háje. Od BlueStyle je tam animační program pro děti i dospělé. My tam sice nejeli jako rodina, ale jen s kámoškou. Ale děti a rodin tam bylo fakt požehnaně a nezažila jsem tam ani jednoho prcka co by byl nespokojený. Fakt jsem se divila, že si animátorky braly děcka i na celý den a mrnouskove byli nadšení. To jsem jinde neviděla. Ale jak píšu na začátku, asi to nebude úplně nejlevnější :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
936
21.5.17 22:32

…dostali jsme nástřel 40tisíc… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3748
21.5.17 22:39

@ajulka30 letime do Bulharska, hotel primo na plazi, bazen, animatori cesky.All inclusiv a jsme 2 dospeli, deti 18m a druhy 9 let a cena 35t.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
936
21.5.17 22:45

…a můžu znát hotel? Děkuju :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70096
21.5.17 22:49
@Ivana 85 píše:
@ajulka30 letime do Bulharska, hotel primo na plazi, bazen, animatori cesky.All inclusiv a jsme 2 dospeli, deti 18m a druhy 9 let a cena 35t.

Taky jsem chtěla doporučit Bulharsko, mě se třeba líbila Albena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
21.5.17 22:52
@Bizky píše:
No záleží vám na ceně?
Pokud pro děti, tak Itálie Kalábrie.
Písek, pozvolný vstup, žádný po kotníky a najednou po pás. Vyžití pro děti po celé dny ať už u bazénu, moře nebo v areálu kde jsou piniové háje. Od BlueStyle je tam animační program pro děti i dospělé. My tam sice nejeli jako rodina, ale jen s kámoškou. Ale děti a rodin tam bylo fakt požehnaně a nezažila jsem tam ani jednoho prcka co by byl nespokojený. Fakt jsem se divila, že si animátorky braly děcka i na celý den a mrnouskove byli nadšení. To jsem jinde neviděla. Ale jak píšu na začátku, asi to nebude úplně nejlevnější :nevim:

Na většině míst v Kalábrii urcite není pozvolný vstup do vody, ale relativne strmý. Pokud jste narazili na pozvolný přístup do moře vhodný pro takto male děti, meli jste hodně velke štěstí. Navic musím říct, že se tam moře pomerne často „meni“ a není jiste, že ta sama plaz bude vypadat stejne i další rok. Dost problémů bývá i s většími vlnami - přeci jen už to není Jadran, ale otevřené moře. Osobne bych doporučila spis pro starší děti - od 6 až 10 let. Ty si tam pak užijí i snorchlovani a skákání do moře ze skal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3713
22.5.17 00:08

Já doporučuji Bulharsko-Sozopol, Primorsko nebo Zlaté písky. Pro děti se mi moc nelíbí Chorvatsko, protože pláže tam jsou kamenité a je tam studenější voda. Bulharsko má i modrou vlajku za čistotu moře a okolí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3748
22.5.17 06:58

@ajulka30 jestli to bylo na me, tak hotel Paradis Beach a letime pres Neckermanna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
936
22.5.17 07:29

Holky moc děkuju za typy! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
22.5.17 07:42
@Susanna píše:
@ajulka30 Loni jsme byli s dětmi (loni 3 a necelých 5 let) ve Falkensteiner Hotel v Chorvatsku v Zadaru.
Pláž (navežená písčitá, jinak jsou zde kamenité) hned u hotelu, bazény, programy pro děti. Také jsme měli plnou penzi, jídlo opravdu skvělé i pro naše děti zvyklé spíš na českou kuchyni). Byli jsme maximálně spokojení.
Nejeli jsme s cestovkou, ubytování jsme si domlouvali přímo v hotelu sami, jeli svým autem.

Tam jsem byla taky a velka spokojenosf. Vubec ten retezec hotelu je super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
586
22.5.17 07:56

@Taminka prosim jaka byla tak Cena? To bude asi taky dost, za takovy luxus zee :) :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27593
22.5.17 08:48
@Ivana 85 píše:
@ajulka30 jestli to bylo na me, tak hotel Paradis Beach a letime pres Neckermanna.

tam jsme přesně byli loni :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama