Dovolená Alpy Rakousko - ubytování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mína77
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 13.03.19 19:30
Dovolená Alpy Rakousko-ubytování

Uvažujeme s manželem, že bychom letošní dovolenou s dětmi 4 a 10 let strávili pár dní (3-4 dny) v Alpách a pak bychom na pár dní vzali holky k moři (Itálie). V těch Alpách jsem si myslela okolí Hallstadtu, ale nechám se i inspirovat jinými místy. Byla bych ale ráda kdyby jste někdo doporučil fajn ubytování.

Reakce:
astoret
Ukecaná baba ;) 1616 příspěvků 13.03.19 19:55

@mína77 Hallstatt je krásný, ale počítejte, že hlava na hlavě, přílivy autobusů s asijskými turisty, ve městě je to hlava na hlavě, ceny ubytování taky dost vysoké v sezonach, ale za navštěvu určitě stojí, já bych i volila klidně oblast jezer v okolí Wolfgang see, tam je krásně, do Halstattu kousek..oni ted chtějí omezit příliv turistů, takže se bude platit za vstup do města - cestovky vysílající turisty, nicméně se tu hovoří i o tom, že to celkově zvedne ceny ubytka..kolem toho wolfgang see je plno pensionu, kempů..jinak v hallstattu je krásné ubytko třeba v Ferienwohnung Aschauer.

Euforia
Kecalka 241 příspěvků 13.03.19 20:10

neporadim s ubytovanim, byli jsme jeste bez ditete :-) ale muzu doporucit oblast Kaprun-Zell am see.. vyberte hotel/penzion, kde davaji v cene letni kartu a budete mit zdarma lanovku na Kitzsteinhorn, vylet k prehradam Mooserboden, da se projet lodi po Zeller see, v jezere se i koupe, ale na me to bylo dost studeny :-)) detem by se mohla libit Sikmund Thun rokle..
koukni tady :-) https://www.zellamsee-kaprun.com/…/summer-card
jo a jeste grossglocnerska vysokohorska silnice, to je top :-)
mame toho v Rakousku projeto hodne a na leto mi tohle prijde nejlepsi, i kdyz strasne proflakly, je to tam krasny :-)

astoret
Ukecaná baba ;) 1616 příspěvků 13.03.19 20:13

@Euforia případně jsou tam super lázně tauern Spa :palec:

Euforia
Kecalka 241 příspěvků 13.03.19 20:20

astoret jojo to jsem zapomnela .. :-))) s detma je urcite dobry mit po ruce bazen :-) a Tauern spa je super :-)

jo a po ceste se da jeste zastavit v ledovy jeskyni - Eisriesenwelt, ale se vsim vsudy nutno pocitat tak pul dne.. desetilety by se to mohlo dost libit, nevim, co ta ctyrleta.. je tam asi miliarda schodu :-)

Martha03
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 13.03.19 20:28

Ahoj. My byli v Krimmlu, kousek jsou nádherné vodopády, všude jsou stezky takže hodně se dá chodit na vycházky. Kousek jsou i bazény. Plus kousek se dá vyjet i po oblíbené cestě k ledovci Grossglokner. Led už tam teda není jen jezero, ale moc krásné místo, pokud jste na přírodu.

mína77
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 13.03.19 20:40

Holky super, díky za tipy. Ještě tedy sehnat nějaký to ubytko. S tim bazénem je to dobrá připomínka, úplně jsem zapomněla, že jsou holky cachty a voda by se hodila.

Váš příspěvek
Reklama